جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کانال پیش بینی تلگرام

بهترین کانال پیش بینی تلگرام + معرفی ۶ کانال حرفه‌ای

اگر به دنبال یک کانال پیش‌بینی تلگرام می‌گردید که هم برای پیش‌بینی‌های شما مفید باشد و هم اطلاعات مفیدی را دراین‌خصوص به شما منتقل کند ادامه این مطلب از بت فوروارد را از دست ندهید چرا که قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که بهترین کانال پیش‌بینی تلگرام چگونه است و باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد!

کانال پیش‌بینی تلگرام چیست؟

این کانال محیطی است که نکات مربوط به پیش‌بینی مسابقات ورزشی یا ترفندهای آن را در اختیار عموم کاربران قرار می‌دهد تا کاربران بتوانند به‌وسیله اطلاعات این کانال در سایت‌های معرفی شده از سوی این کانال یا سایت‌های مورداعتماد خود پیش‌بینی معقولانه‌تری را به ثبت برسانند.

بهترین کانال پیش‌بینی تلگرام چه ویژگی‌هایی دارد؟

همه‌روزه با ازدیاد سایت‌هایی که پیش‌بینی مسابقات ورزشی را ارائه می‌کنند، بر تعداد کانال‌های پیش‌بینی تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز افزوده می‌شود که هدف برخی صرفاً اطلاع‌رسانی و هدف برخی دیگر در کنار اطلاع‌رسانی تبلیغات برای یک سایت خاص است. درهرصورت این کانال باید ویژگی‌هایی را دارا باشد تا بدین‌وسیله اعتبار خود را به کاربران اثبات نماید و روزبه‌روز بر تعداد ممبرهای خود اضافه نماید. حال در ادامه ما به کامل‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌هایی پرداختیم که بهترین کانال پیش‌بینی تلگرام می‌تواند آنها را دارا باشد.

بهترین کانال‌های پیش بینی

  • تمامی نکات آماری مربوط به مسابقات را پوشش دهد

بهترین کانال پیش‌بینی تلگرام برای مسابقات ورزشی در ابتدا آن است که نکات آماری مربوط به انواع بازی‌ها یا رشته‌های ورزشی را پوشش دهد. علاوه بر ساعت و تاریخ مسابقات که می‌بایست اول وقت در زمان مناسب در کانال قرار داده شود، این نکته اهمیت زیادی دارد که بعد از اعلام زمان نکات آماری یک مسابقه را برای راهنمایی هر چه بیشتر کاربران قرار دهد.

مثلاً برای بازی استقلال و پرسپولیس بررسی شود که نتایج اخیر دو تیم به چه صورت رقم خورده، برترین گلزن هر دو تیم چه کسی است، آیا تیم‌ها در بازی‌های قبلی کلین شیت داشته‌اند؟ آمار گل زده و گل خورده تیم‌ها به چه صورت است و … آماری به این شکل که جهت راهنمایی برای پیش‌بینی کاربر مناسب است.

  • شرط های میکس یا تکی با ضرایب مناسب را معرفی کند

اصولاً بهترین کانال پیش‌بینی تلگرام کارشناسان یا اشخاصی را دارند که با تحلیل بازی‌ها و ضرایبشان شرط‌ها را در قالب پیشنهادی به‌صرفه و مناسب در اختیار کاربران قرار می‌دهند. این موضوع برای کسانی که اطلاعات کمتری نسبت به یک مسابقه دارند یا زمان کافی برای بررسی و تحلیل یک بازی یا بازیکن را ندارد مناسب باشد. البته دانستن این نکته ضروری است که شما می‌بایست در کانالی معتبر عضو باشید تا این اطلاعات را به‌صورت صحیح و با تحقیق از سایت مرجع در اختیار شما قرار داده باشد.

  • تمامی گزینه‌های مسابقات را بررسی و چند مورد از بهترین شرط‌ها با ضرایب را ارائه دهد

علاوه بر پیشنهاداتی که به دو صورت بالا ارائه می‌شود، کانال‌های پیش‌بینی تلگرام افراد دیگری را در اختیار دارند که تمامی گزینه‌ها برای پیش‌بینی مسابقات را بررسی می‌کنند و شرط‌هایی که می‌توانند با شانس بالا انجام شوند را معرفی می‌کنند. همچنین این افراد شرط‌هایی با ضرایب مناسب نسبت به سایت‌های دیگر را نیز در کانال خود قرار می‌دهند.

  • ضرایب موجود در سایت‌ها را با یکدیگر مقایسه کنند

برخی از افراد شغلشان رصدکردن ضرایب در سایت‌های پیش‌بینی معتبر است که بررسی می‌کنند کدام سایت‌ها در چه بازی‌ها و چه گزینه‌هایی بهترین ضرایب را ارائه می‌کنند و آن سایت را به اعضای خود معرفی می‌کنند. برخی از کانال‌ها البته با قرارداد همکاری با سایت‌ها این اطلاعات را مستقیم از صاحبان سایت دریافت و بر روی سایت برای معرفی و تبلیغ هر چه بیشتر قرار می‌دهند.

  • اطلاعات خود را به صورت مداوم به روز رسانی کند

اگر در کانالی عضو بودید که آپدیت کردن اطلاعات و بازی‌های ارائه شده به‌صورت مداوم به تعویق می‌افتند به اعتبار آن کانال شک کنید چرا که همه‌روزه در سراسر جهان در رشته‌های ورزشی مختلف از جمله فوتبال مسابقات یا تورنمنت‌هایی برگزار می‌شود که نیاز است این کانال‌ها اطلاعاتشان را مداوم به‌روزرسانی نمایند.

  • از تبلیغات زیاد و تکراری خودداری کند

تبلیغات زیاد و تکراری چه در خصوص سایت‌های پیش‌بینی و چه مشاغل غیرمرتبط می‌تواند برای اعضای کانال آزاردهنده باشد. اگر قرار باشد کاربران دائماً با تبلیغات تکراری و زیاد مطالب اصلی را از دست بدهند و تعداد تبلیغات از پست‌های مفید کانال بیشتر باشد، اکثریت کاربران این موضوع را نمی‌پسندند و قطعاً به دنبال کانال دیگری می‌گردند.

  • ترفندهای پیش‌بینی و نکات آموزشی در کانال قرار دهند

نکات آموزشی مربوط به پیش‌بینی مسابقات ورزشی و همچنین ترفندهایی که می‌تواند شانس موفقیت کاربر را بالا ببرد همیشه مورد استقبال زیادی از سوی اعضای یک کانال قرار گرفته است چرا که آن‌ها با مطالعه این نکات و ترفندهای ذکر شده برای پیش‌بینی‌های خود این موضوعات را مدنظر قرار می‌دهند و روزبه‌روز بر تجربه و حرفه‌ای بودنشان افزوده خواهد شد.

  • سایت‌های معتبر را برای پیش‌بینی شناسایی و معرفی نماید

برخی کانال‌های پیش‌بینی برای یک سایت خاص هستند و بدیهی است که بیشتر به اعضای خود پیش‌بینی در سایت خود را پیشنهاد نمایند. ولی برخی کانال‌های دیگر به‌صورت مستقل و به‌عنوان منابع خبری یا اطلاع‌رسانی کار می‌کنند که بهتر است این گونه کانال‌ها سایت‌های معتبر را شناسایی کند تا به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهند.

  • نکات آماری را به صورت صحیح در اختیار اعضای خود قرار دهد

کانال‌های پیش‌بینی موظف هستند تا نکات را به‌صورت صحیح و باتکیه‌بر سایت مرجع و آمار و ارقام رسمی برای اعضا منتشر کنند نه این که باتوجه‌به اطلاعات یا علایق خود این اطلاعات را در اختیار کاربران بگذارند. آمار رسمی صحیح است که می‌تواند به کاربران در یک پیش‌بینی معقول کمک کند. به همین خاطر بعد از عضو شدن در یک کانال به‌صورت رندوم برخی اطلاعات را با آمار رسمی سایت‌ها چک کنید و درصورتی‌که به این باور رسیدید که مطالب معتبری منتشر می‌شود ازاین‌پس به آن کانال اعتماد نمایید.

آیا می‌توان در کانال پیش‌بینی تلگرام شرطی را به ثبت رساند؟

برای کانال‌های پیش‌بینی تلگرام اصولاً دو حالت وجود دارد: ۱- کانال‌هایی که هدف اصلی آنها اطلاع‌رسانی است ۲- کانال‌هایی که در کنار اطلاع‌رسانی پیش‌بینی مسابقات را نیز چه از طریق پیش‌بینی مستقیم تلگرام و چه لینک‌شدن به سایت موردنظر قرار می‌دهند. برای مورد اول که هدف مشخص است و شما صرفاً برای دریافت اطلاعات به این کانال‌ها مراجعه می‌کنید. برای حالت دوم حتماً به این نکته توجه داشته باشید که اعتبار آن کانال یا سایتی که برای پیش‌بینی به شما معرفی می‌کند به چه صورت است.

در پایان امیدوار هستیم خواندن این مطلب برایتان مفید بوده باشد. اگر به دنبال کانال پیش‌بینی فوتبال می‌گردید که هم دارای اعتبار باشد و هم نکات آموزشی و نکات آماری مفیدی را ارائه کند به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم کانال تلگرام بت فوروارد را دنبال کنید تا اطلاعات آپدیت دنیای ورزش را به‌صورت روزانه دریافت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید