جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ثبت نام در سایت پیش بینی فوتبال چگونه است؟

شاید این موضوع سؤال شما نیز باشد که ثبت‌نام در سایت پیش بینی فوتبال چگونه و از چه طرایقی انجام می‌شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوع برای راهنمایی هر چه بیشتر شما عزیزان بپردازیم به همین خاطر به شما پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه این مطلب از تیم بت فوروارد همراه ما باشید.

پیش‌بینی فوتبال چیست؟

ورزش فوتبال محبوب‌ترین رشته ورزشی جهان است که سالیانه میلیون‌ها نفر به‌صورت حضوری روانه استادیوم‌های ورزشی در سراسر دنیا می‌شوند تا بازی‌های تیم محبوب خود یا تورنمنت‌های مهم فوتبالی را مشاهده کنند. به همین نسبت تعداد افرادی که به پیش‌بینی فوتبال علاقه دارند نیز بسیار زیاد است که برخی از این افراد به‌صورت حضوری به بنگاه‌های پیش‌بینی فوتبال و برخی دیگر به‌صورت آنلاین برای این کار اقدام می‌کنند.

پیش‌بینی فوتبال نیز به این صورت است که شما بر اساس اطلاعات و دانشی که از یک مسابقه فوتبال دارید، به‌دلخواه خود اتفاقات رقم خورده برای یک یا چند گزینه را پیش‌بینی می‌کنید که برای این کار باید برای ثبت شرط خود یک مبلغی را قرار دهید و منتظر شروع مسابقه بمانید. در پایان در صورت پیش‌بینی صحیح، مطابق با ضریب عددی که کنار گزینه پیش‌بینی شما موجود است مبلغ برد شما مشخص می‌شود.

این کار در سایت‌های پیش‌بینی فوتبال به‌صورت آنلاین نیز رواج بسیار زیادی پیدا کرده است که هر روزه نیز با گسترش محبوبیت پیش‌بینی فوتبال، بر تعداد این سایت‌ها افزوده می‌گردد. حال به این موضوع می‌رسیم که ثبت‌نام در سایت پیش‌بینی فوتبال به چه صورت با انجام‌دادن چه مراحلی انجام می‌شود که بعد از ثبت‌نام بتوانیم در آن سایت به پیش‌بینی گزینه‌های دلخواه خود بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید تا پروسه ثبت‌نام را به‌صورت کامل برایتان توضیح دهیم.

انواع ثبت‌نام در سایت پیش بینی فوتبال

در سایت‌های پیش‌بینی فوتبال اصولاً مطابق با تصمیم مدیران سایت‌ها و سیاست‌هایی که برای سایت خود در نظر دارند، روش‌ها و آیتم‌های مختلفی برای ثبت‌نام تعریف می‌شود که شاید در هر سایت با دیگری تفاوت داشته باشد. برخی از آیتم‌ها داخل همه سایت‌ها مشترک و برخی دیگر بنا بر همان تصمیمات طراحی می‌شوند که اصولاً این کار به اشکال زیر پیاده‌سازی می‌شود.

دکمه ثبت‌نام در سایت‌های پیش بینی فوتبال

در ابتدا برای این که از هر نوع و روشی قرار باشد تا ثبت‌نام خود را انجام دهید، نیاز هست تا صفحه اصلی سایت را از طریق سیستم یا موبایل خود باز کنید و گزینه ثبت‌نام را بیابید و سپس با فشردن دکمه «ثبت‌نام» مراحل ثبت‌نام خود را آغاز نمایید.

ثبت نام بت فوروارد

ثبت‌نام در سایت پیش بینی از طریق واردکردن اطلاعات شناسایی معتبر

برخی از سایت‌ها برای ثبت‌نام صرفاً از شما می‌خواهند که بعد از فشردن دکمه ثبت‌نام، اطلاعات خود را در کادرهای موجود مطابق با اطلاعات شناسایی معتبر خود یک‌به‌یک پر کنید و پس از واردکردن اطلاعات دکمه ثبت‌نام نهایی یا تأیید نهایی و … را بزنید تا مراحل ثبت‌نام شما به اتمام برسد. اصولاً این اطلاعات شامل ایمیل، نام، نام خانوادگی، شماره‌تلفن همراه، نام کاربری، رمز عبور، واحد پول، کشور و … می‌شوند که این آیتم‌ها در هر سایت با دیگری متفاوت است.

توجه داشته باشید که اطلاعات ثبت‌نام خود را به‌صورت غیرواقعی وارد نکنید و حتماً عیناً مطابق با کارت شناسایی خود اطلاعات را وارد نمایید؛ زیرا برای انجام فعالیت در سایت و انجام هر گونه تراکنش مالی باید این اطلاعات با اطلاعات حساب بانکی شما مطابقت داشته باشد.

ثبت نام سایت پیش بینی

ثبت‌نام در سایت پیش‌بینی برای احراز هویت با ارسال مدارک

نوع دیگری از سایت‌ها نیز وجود دارند که علاوه بر اطلاعاتی که در بالا به آن اشاره شد، قوانین سخت‌گیرانه‌تری را برای کاربران خود وضع می‌کنند تا از هویت واقعی آنها به‌صورت کامل آگاه شوند تا از هر گونه سوءاستفاده و کلاهبرداری مالی جلوگیری نمایند. این قانون نیز به طرایق مختلف در سایت‌ها پیاده‌سازی می‌شود که عموماً به شکل زیر است:

به این صورت که شما بعد از واردکردن اطلاعات معتبر خود، باید عکس از خود (عکس از چهره اشخاص می‌تواند به تصمیم مدیران سایت‌ها بستگی داشته باشد که نیاز است یا خیر) به همراه‌کارت ملی یا شناسنامه و همچنین کارت‌بانکی که قرار است با آن تراکنش‌های شارژ و برداشت را انجام دهید برای پشتیبانان سایت ارسال می‌کنید تا پس از تطبیق اطلاعات، حساب کاربری شما را به‌صورت کامل تأیید کنند تا بعد از آن بتوانید در سایت فعالیت داشته باشید.

پر کردن فرم ثبت‌نام در سایت‌های پیش‌بینی

ثبت نام سایت بت فوروارد

پر کردن فرم ثبت‌نام اصولاً شامل آیتم‌های زیر است که ما به آن‌هایی می‌پردازیم که در همه سایت‌ها مشترک هستند:

واردکردن ایمیل

در قسمت مربوط به واردکردن ایمیل باید آدرس ایمیلی را وارد کنید که به آن دسترسی دارید و حتماً باید این ایمیل به شما تعلق داشته باشد و حتماً در واردکردن آن دقت لازم را داشته باشید. زیرا به این ایمیل از چند جهت نیاز خواهید داشت. ۱- بعدازاین که ثبت‌نام شما به پایان رسید اصولاً یک لینک تأیید از سوی سایت، برای شما ایمیل می‌شود که شما باید در این قسمت به ایمیل خود وارد شده و آن لینک را تأیید کنید تا ثبت‌نام شما به پایان برسد. ۲- درصورتی‌که به هر دلیلی رمز عبور خود را فراموش کنید، بازیابی رمز عبور از طریق ایمیل امکان‌پذیر است که با فشردن این دکمه یک لینک بازیابی رمز برای شما ایمیل خواهد شد که شما با مراجعه به ایمیلتان می‌توانید رمز عبور جدید را دریافت نمایید و از طریق آن مجدد به‌حساب کاربری خود در سایت دسترسی داشته باشید.

واردکردن نام و نام خانوادگی

نام و نام خانوادگی شما باید حتماً مطابق با کارت شناسایی معتبر انجام شود؛ زیرا انجام هر گونه فعالیت از جانب شما از جمله شارژ و برداشت با نام و نام خانوادگی واقعی شما امکان‌پذیر است. به همین خاطر حتی اگر نام یا نام خانوادگی شما پیشوند یا پسوند خاصی نیز دارد عیناً مطابق با کارت شناسایی خود آن را وارد نمایید.

واردکردن رمز عبور دلخواه و تکرار آن

در این قسمت شما باید برای خود یک رمز عبور دلخواه انتخاب و در کادر بعدی نیز آن را برای تأیید نهایی تکرار کنید. برای انتخاب رمز عبور از سوی سایت گفته می‌شود که باید به‌صورت ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و اعداد و حداقل به تعداد ۸ کاراکتر باشد تا رمز عبور شما مورد تأیید واقع شود. درصورتی‌که هر کدام از این موارد را رعایت نکنید به شما ارور رعایت‌نکردن آن مورد را خواهد داد. به همین خاطر کادر مربوط به رمز عبور را به‌دقت مطالعه نمایید تا مطابق درخواست سایت یک رمز عبور ایمن به‌صورت دلخواه را انتخاب کنید.

واردکردن شماره‌تلفن همراه

واردکردن شماره‌تلفن همراه شما نیز همانند باقی آیتم‌ها بسیار مهم است؛ زیرا در صورت نیاز به برقراری تماس، پشتیبانان سایت باید بتوانند با شما تماس بگیرند و از سوی دیگر برای انجام تراکنش بانکی، اس‌ام‌اس بانکی و حتی رمز پویا باید تلفن همراه به نام شما باشد تا بتوانید ازین طریق به انجام تراکنش بپردازید. به همین خاطر تلفن همراه خود را نیز به صورت وارد کنید که اولاً به نام شما باشد و دوما به آن دسترسی داشته باشید.

واردکردن کد امنیتی و پایان ثبت‌نام

در پایان نیز کار شما با واردکردن کد امنیتی و زدن دکمه ثبت‌نام نهایی یا تأیید نهایی به پایان می‌رسد و بعد از آن درصورتی‌که نیاز به احراز هویت از طریق ارسال مدارک نباشد، می‌توانید در سایت فعالیت داشته باشید. در غیر این صورت شما باید به قسمت حساب کاربری خود رفته و مراحل ثبت‌نام خود را با ارسال مدارک تکمیل نمایید.

در همه سایت‌های پیش بینی فوتبال، ثبت‌نام الزامی است؟

بله! در سایت‌های معتبر پیش‌بینی فوتبال شما باید تمامی مراحل ثبت‌نام خود را به‌صورت کامل انجام دهید تا به شما اجازه فعالیت کاربری و مالی داده شود. اگر در سایتی با این موضوع مواجه شدید که از شما هیچ ثبت نامی درخواست نمی‌شود و مستقیماً می‌توانید به سراغ قسمت شارژ بروید به اعتبار آن سایت شک کنید و به‌هیچ‌عنوان پولی برای آن‌ها واریز نکنید؛ زیرا سایت‌های معتبر همگی برای فعالیت قانونی و مطابق با قوانین استاندارد همگی ثبت‌نام کاربر را نیاز دارند. ترجیحاً در مواجه با چنین سایتی، به دنبال سایت معتبر دیگری باشید و بر اساس فاکتورهایی که برای اعتبار یک سایت تعریف می‌شود، همه‌جوره سایت پیش‌بینی فوتبال خود را بررسی نمایید.

آیا می‌توان با چند اکانت در سایت پیش‌بینی فوتبال ثبت‌نام کرد؟

خیر! در سایت‌های معتبر برای جلوگیری از هر گونه تقلب از طرایق مختلف، شما تنها می‌توانید با یک اکانت فعالیت داشته باشید؛ زیرا این موضوع جزو قوانین سایت‌ها محسوب می‌شود و درصورتی‌که اکانت دیگری از شما مشاهده شود به دلیل تخلف آن اکانت یا هر دو اکانت شما مسدود خواهد شد. به همین خاطر برای ثبت‌نام اولیه همواره دقت داشته باشید تا آنها را مطابق با اطلاعات شناسایی معتبر وارد نمایید تا در صورت داشتن اشتباه تایپی مجبور نباشید اکانت دیگری را بسازید. درصورتی‌که در واردکردن اطلاعات خود اشتباهی داشتید نیازی نیست اکانت جدیدی بسازید، شما در این حالت باید با پشتیبانان سایت ارتباط بگیرید و درخواست کنید که اشتباه شما را اصلاح کنند.

چرا ثبت‌نام در سایت‌های پیش‌بینی فوتبال ضروری است؟

به دلیل آن که فعالیت شما قانونی و مطابق با قوانین صورت پذیرد، نیاز است تا در سایت‌های پیش‌بینی ثبت‌نام نمایید. ثبت‌نام شما همچنین برای شارژ حساب کاربری از طرایق مختلف به‌خصوص واریز از طریق درگاه بانکی نیاز است و همچنین برای برداشت خود نیاز باید بتوانید از طریق حساب خود، جوایز خود را برداشت نمایید. به‌عبارت‌دیگر ثبت‌نام در سایت‌های پیش‌بینی فوتبال برای امنیت حساب کاربری و بانکی شما و همچنین قوانین سایت‌های پیش‌بینی ضروری است که از این طریق از هر گونه کلاهبرداری و سوءاستفاده مالی نیز جلوگیری شود.

امنیت سایت‌های پیش بینی فوتبال برای ارسال مدارک کاربران

همیشه این سؤال در میان کاربران مطرح می‌شود که آیا این امنیت در سایت‌ها وجود دارد که ما مدارک شناسایی خود را برای پشتیبانان سایت‌های پیش‌بینی ارسال کنیم؟ پاسخ به این سؤال عموماً بله است! دلیل این که از کلمه عموماً استفاده می‌کنیم این است که سایت‌های معتبر از آن جایی که بر اساس قوانین فعالیت دارند، ارسال مدارک از سوی شما طبیعتاً هیچ مشکلی را برای شما ایجاد نخواهد کرد و صرفاً این موضوع برای تأیید هویت واقعی شماست که بدین‌وسیله از هرگونه استفاده سودجویان در امان باشید. ولی در این راستا شما باید دقت کنید تا مدارک خود را برای سایت‌های ناامن و غیرمعتبر ارسال نکنید که مسئولیت این موضوع همواره با شماست.

ثبت‌نام در سایت پیش بینی فوتبال بت فوروارد

در پایان به این موضوع نیز اشاره کنیم که ثبت‌نام در سایت پیش‌بینی فوتبال بت فوروارد نیز همانند توضیحاتی که در بالا به آن اشاره داشتیم انجام می‌شود و شما می‌توانید در این سایت که سابقه چندین ساله و درخشان در این حوزه دارد به‌راحتی ثبت‌نام کرده و از به بونوس ویژه ثبت نام بت فوروارد نیز بهره‌مند شوید.

بت فوروارد یکی از بهترین و معتبرترین سایت‌هایی است که می‌توانید برای ثبت شرط‌های فوتبالی خود در آن ثبت‌نام کنید؛ زیرا امکانات بی‌شماری را ارائه می‌کند که نظیر آن را در هیچ یک از سایت‌ها نخواهید دید. مراحل ثبت‌نام در بت فوروارد نیز همانند سایر سایت‌ها با واردکردن ایمیل، رمز عبور و تکرار آن، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، واحد پولی، کشور، تلفن همراه و … انجام می‌شود که بعد از اتمام مراحل ثبت‌نام می‌توانید از روش‌های مختلف حساب کاربری خود را شارژ نمایید به‌پیش بینی مسابقات فوتبال مشغول شوید.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید