جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
پیش بینی میکس

آموزش پیش بینی میکس به صورت گام به گام

پیش‌بینی مسابقات ورزشی می‌تواند تفریح هیجان‌انگیز و درآمدزایی برای شما باشد به‌شرط آن که بدانید از چه طریق پیش‌بینی خود را انجام دهید؛ زیرا صدها روش برای پیش‌بینی وجود دارد که هر کاربر می‌بایست متناسب با آگاهی و تسلط خود بهترین را برای خود برگزیند و مطابق با آن پیش برود. در این مطلب می‌خواهیم به یکی از محبوب‌ترین روش‌های پیش‌بینی یعنی آموزش پیش‌بینی میکس بپردازیم پس برای یادگیری بیشتر این مطلب را از دست ندهید.

در میان صدها روشی که برای پیش‌بینی مسابقات ورزشی وجود دارد پیش‌بینی میکس از محبوبیت بالایی برخوردار است. روش‌های مختلفی که به این منظور وجود دارد به شما این امکان را می‌دهند که با مطالعه آنها و به‌کارگیری در پیش‌بینی خود بتوانید شانس موفقیت خود را بالاتر ببرید. به عبارتی دیگر در هر شغل و رشته‌ای نیز هزاران فوت‌وفن وجود دارد که هر شخص باتوجه‌به شغل خود می‌بایست برای موفقیت بیشتر یا رسیدن به درآمدزایی آنها را فراگیرد که این موضوع در دنیای پیش‌بینی مسابقات ورزشی نیز صادق است.

قدم به قدم با آموزش پیش بینی میکس

ابتدا یک سایت معتبر همانند بت فوروارد را برای خود انتخاب کنید. در سایت موردنظر ثبت‌نام کرده تا بتوانید به قسمت پیش‌بینی مسابقات ورزشی بروید. پس از انجام مراحل ثبت‌نام به قسمت پیش‌بینی ورزشی رفته و ورزش یا لیگ موردنظر را انتخاب کنید تا بتوانید از میان بی‌نهایت گزینه‌ای که برای پیش‌بینی وجود دارد چندتایی را برای پیش‌بینی میکس برگزینید.

حال به این قسمت می‌رسیم که می‌توانیم پیش‌بینی میکس را بیشتر توضیح دهیم.

پیش بینی میکس چیست؟

پیش بینی میکس

در مجموع پیش‌بینی میکس به روشی می‌گویند که در آن کاربر یک فاکتور را پیش‌بینی نمی‌کند و چند گزینه را با یکدیگر ترکیب می‌کند. به این صورت که مثلاً ۳ فاکتور را برای پیش‌بینی انتخاب و در قالب یک شرط به ثبت می‌رساند. نکته‌ای که وجود دارد این است که ضرایب این سه گزینه در یکدیگر ضرب و تشکیل یک ضریب بزرگ‌تر را می‌دهد.

در صورتی پیش‌بینی شما موفق می‌شود که تمامی گزینه‌های موجود را به‌صورت صحیح حدس زده باشید و حتی اگر از میان ۳ گزینه انتخابی شما، حتی یک گزینه غلط از آب در بیاید، شرط شما به کل بازنده خواهد شد.

برای پیش‌بینی میکس هر چند فاکتور که بخواهید را می‌توانید با یکدیگر ترکیب کنید. از دو گزینه تا هر چند موردی که مدنظرتان است را می‌توانید در قالب یک برگه پیش‌بینی به ثبت برسانید و ضرایب همه آنها در یکدیگر ضرب خواهد شد.

اصولاً از پیش‌بینی میکس به‌عنوان یک روش با ریسک بالا و سود بیشتر یاد می‌شود که به‌نوعی ترکیب این دو ویژگی با هم شرط و ریسک شما را متعادل می‌کند. پیش از آن که اقدام به ثبت شرط کنید از مزایا و معایب این روش نیز آگاهی پیدا کنید.

مثال: فرض کنید شما مبلغ و سه فاکتور برای پیش بینی خود به شرح زیر درنظر گرفته اید:

  • مبلغ شرط اولیه: ۱۰۰ هزار تومان
  • ۵+ برای برد رئال‌مادرید با ضریب ۲.۱
  • ۵+ تعداد کرنرهای تیم آرسنال با ضریب ۲.۸
  • دابل شانس رم یا مساوی با ضریب ۱.۷
  • ضرب سه ضریب در هم: ۹.۹۹۶

در صورتی شرط شما برنده خواهد بود که هر سه گزینه انتخابی صحیح باشد و در صورت بروز این نتیجه مبلغ شرط اولیه شما ۱۰۰ هزار تومان در ضریب ۹.۹۹۶ ضرب می‌شود و مبلغ ۹۹۹.۶۰۰ تومان برنده می‌شوید.

درصورتی‌که حتی یکی از پیش‌بینی‌های شما اشتباه باشد، شرط به کل بازنده خواهد بود.

مزایا پیش بینی میکس

مزیت پیش‌بینی میکس بیشتر به مبلغی است که در صورت پیروزی به دست خواهید آورد چرا که شامل پیروزی بزرگ‌تری خواهد برد. مثلاً در پیش‌بینی تکی که شامل یک گزینه می‌شود، شما تنها به ضریب این فاکتور اکتفا می‌کنید و به‌عنوان‌مثال اگر ضریب فاکتور انتخابی شما ۱.۸ باشد و شما مبلغ ۱۰۰ هزار تومان را برای پیش‌بینی در نظر گرفته باشید برنده ۱۸۰ هزار تومان می‌شوید در صورتی که در مثال بالا که سه گزینه را با هم به‌صورت میکس به ثبت رساندید مبلغ برد شما با ضریب ۹.۹۹۶ و مبلغ ۹۹۶ هزار تومان شده بود.

به همین خاطر برخی کاربران که علاقه دارند مبلغ بیشتری را با سرمایه اولیه خود برنده شوند، به‌پیش بینی میکس روی می‌آورند و البته قطعاً از ریسک بالای آن نسبت به شرط‌های تکی نیز آگاهی دارند چرا که شرط برنده‌شدن در پیش‌بینی میکس همان‌طور که گفته شد صحیح بودن پیش‌بینی تمامی گزینه‌های انتخابی است.

معایب پیش بینی میکس

از معایب پیش‌بینی میکس می‌توان به ریسک بالای آن نسبت به گزینه‌های تکی اشاره کرد که در این قسمت باید آن‌قدر از دانش و اطلاعات خود مطمئن باشید تا یک پیش‌بینی میکس همراه با نکات آماری صحیح را پیاده‌سازی کنید.

استراتژی پیش بینی میکس

همانند دیگر روش‌های پیش‌بینی مسابقات ورزشی، برای پیش‌بینی میکس نیز استراتژی‌ها و راهکارهایی وجود دارد که می‌بایست در تصمیمات خود آنها را اتخاذ کنید. به عبارتی دیگر استفاده و توجه به این موارد شانس موفقیت شما را بیشتر و بیشتر می‌کنند که در ادامه نیم‌نگاهی به برخی از مهم‌ترین آنها خواهیم داشت.

کسب آگاهی و اطلاعات لازم در خصوص آنالیز مسابقات ورزشی

برای موفقیت در پیش‌بینی برای هر رشته ورزشی لازم است در مورد آن اطلاعات و آگاهی لازم را داشته باشید تا بتوانید به‌وسیله این اطلاعات، پیش‌بینی را بر اساس نکات آماری و به‌صورت دقیق انجام دهید تا شانس موفقیت شما بالاتر رود. فرقی ندارد قصد دارید پیش‌بینی خود را به روش میکس قرار است انجام دهید یا از روش‌های دیگر استفاده نمایید درهرصورت برای کسب پیروزی می‌بایست دانش و اطلاعات خود را بالاتر ببرید و مدام آنها را به‌روزرسانی کنید.

به‌عنوان‌مثال مثلاً اگر به فوتبال علاقه‌مند هستید، در صورتی می‌توانید در این زمینه موفق شوید که در خصوص این رشته، تیم‌ها، لیگ‌های موردنظر، بازیکنان و هر آن چه در فاکتورهای پیش‌بینی شما قرار دارد، اطلاعات لازم را کسب نمایید تا بنابر آمار احتمالی و آنالیزهای صحیحی پیش‌بینی همراه با آگاهی را به ثبت برسانید.

یافتن بهترین استراتژی از جمله میکس برای پیش بینی

فراموش نکنید که در پیش‌بینی‌های ورزشی، استراتژی‌های مختلفی وجود دارد که باید در گذر زمان آنها را یاد بگیرید و باتوجه‌به مهارت و استعداد بهترین روش را برای پیش‌بینی خود انتخاب کنید. به‌عنوان‌مثال پیش‌بینی تکی، پیش‌بینی میکس، پیش‌بینی سیستمی، پیش‌بینی زنجیره‌ای، استراتژی مارتینگل، پیش‌بینی تصاعدی و صدها روش دیگر، استراتژی‌هایی هستند که می‌توانید در پیش‌بینی‌های خود باتوجه‌به مهارت و دانش خود از آنها استفاده نمایید.

پیش بینی فاکتورهای مختلف را مدنظر قرار دهید

در پیش‌بینی‌های ورزشی فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال احتیاجی نیست که فقط در یک پیش‌بینی، بر روی پیش‌بینی دقیق مسابقه یا تعیین برنده یا بازنده تمرکز کنید. مثلاً در فوتبال می‌توانید فاکتورهای دیگری از جمله بهترین گلزن، تعداد کرنرها، تعداد کارت زردها، بهترین پاسور، تعداد کلین شیت، پیش‌بینی نیمه اول یا دوم مسابقه، تعداد شوت‌ها، قهرمان تورنمنت، قهرمان یک مسابقه و صدها مورد دیگر را مدنظر قرار دهید تا شانس موفقیت خود را بالاتر ببرید. تنوع در گزینه‌ها در سایت‌های معتبر بسیار زیاد است که این موضوع صددرصد برای پیش‌بینی میکس شما مفید خواهد بود.

انتخاب سایت مناسب که با برترین ارائه دهندگان همکاری می کنند

قطعاً مستحضر هستید که ارائه‌دهندگانی در سراسر جهان یا بنگاه‌های پیش‌بینی مسابقات ورزشی وجود دارند که تمامی اصول پیش‌بینی مسابقات، گزینه‌های قابل‌دسترس برای پیش‌بینی، تنوع در گزینه‌ها، ساپورت کردن شرایط پیش‌بینی و در مجموع تمامی مواردی که به یک پیش‌بینی کامل تعمیم پیدا می‌کند را ارائه می‌دهند. اصولاً سایت‌های ایرانی معتبر همچون بت فوروارد با چنین پرووایدر یا ارائه‌دهندگان قرارداد همکاری امضا می‌کنند تا نهایت رضایت کاربران را به همراه داشته باشند.

مثلاً شاید کاربری به دلیل نبود گزینه پیش‌بینی که مدنظرش هست، از سایت برود که این موضوع در دستور کار سایت‌های معتبری همچون بت فوروارد نیست و مدیران سایت همیشه سعی بر تأمین تمامی نیازهای کاربران خود دارند تا کاربران وفادار خود را در سایت نگه دارد و همچنین به دلیل تنوع گزینه‌های پیش‌بینی کاربران بیشتری را به خود جذب کند. این موضوع تنوع در گزینه‌ها اهمیت زیادی برای پیش‌بینی میکس دارد که شما بتوانید از میان هزاران گزینه پیش رو بهترین گزینه‌ها را با بهترین ضرایب بیابید و شانس موفقیت خود را تقویت نمایید.

سخن پایانی

در سایت بت فوروارد تمامی رشته‌های ورزشی برای پیش‌بینی وجود دارد که هر کاربر می‌تواند باتوجه‌به علایق و آگاهی که در خصوص یک‌رشته ورزشی دارد پیش‌بینی خود را انجام دهد. همچنین تنوع در گزینه‌ها نیز باعث می‌شود بتوانید بهترین ضرایب را برای خود برگزینید تا شانس پیروزی خود را بالاتر ببرید. در بت فوروارد با خیالی آسوده پیش‌بینی میکس خود را انجام دهید و دراسرع‌وقت جایزه خود را برداشت نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید