جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
استراتژی میدلینگ

آموزش استفاده از استراتژی میدلینگ در پیش بینی ورزشی

دنیای پیش‌بینی‌های ورزشی آن‌قدر گسترده و متنوع است که هر چقدر در خصوص استراتژی‌ها و ترفندهای مختلف مطالعه و یادگیری داشته باشید کم است و باید دائماً اطلاعات خود را در این فضا به‌روزرسانی نمایید. یکی دیگر از استراتژی‌هایی که شاید به شانس برد شما کمک کند استراتژی میدلینگ در پیش‌بینی ورزشی است که در این مطلب بت فوروارد قصد پرداختن به آن را داریم. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای مطلب را در بت فوروارد مطالعه بفرمایید.

استراتژی میدلینگ در پیش‌بینی ورزشی چیست؟

استراتژی میدلینگ با نام دیگر استراتژی میانه در پیش‌بینی‌های ورزشی شناخته می‌شود که با استفاده از تفاوت ضرایب در گزینه‌ها در دو سایت مختلف پیاده‌سازی می‌شود و شانس برد شما را بالاتر می‌برد. استراتژی میدلینگ یکی دیگر از استراتژی‌هایی است که حاشیه امنی را برای شرط‌های شما رقم می‌زند که شما می‌توانید به‌وسیله آن تا حدودی مطمئن باشید که شرط شما برنده خواهد شد.

توجه داشته باشید لازمه پیاده‌سازی استراتژی میدلینگ این است که شما در دو سایت معتبر ثبت‌نام کنید؛ زیرا باید یک گزینه را به دو صورت باتوجه‌به اختلاف ضرایب به‌صورت نزدیک به هم در دو سایت پیش‌بینی و شرط خود را بر این اساس ثبت نمایید. حال ما در ادامه به آموزش پیش‌بینی میدلینگ یا میانه می‌پردازیم.

آموزش پیش‌بینی میدلینگ یا میانه

 • برای این که استراتژی میدلینگ را پیاده‌سازی کنید ابتدا دو سایت معتبر برای پیش‌بینی ورزش مورد نظر خود بیابید.
 • توجه داشته باشید که در هر دو سایت، گزینه انتخابی شما به‌صورت نزدیک به هم موجود باشد.
 • بعد از انتخاب دو سایت و ثبت نام در آن، حساب‌های کاربری خود را به مبلغ دلخواه شارژ کنید.
 • گزینه‌ای را برای پیش‌بینی انتخاب کنید که در دو سایت کمی با یکدیگر اختلاف داشته باشد؛ ولی هر دو یک هدف و یک نتیجه تقریبی را نشان دهند.
 • گزینه مورد نظر خود را در سایت اول به ثبت برسانید.
 • گزینه مورد نظر خود را در سایت دوم نیز به ثبت برسانید.
 • به دلیل اختلافی که دو گزینه شما دارد، به‌احتمال زیاد حداقل یکی از شرط‌های شما برنده خواهد بود.

مثال آموزش پیش‌بینی میدلینگ

 • یک مسابقه بسکتبال را برای خود در نظر بگیرید.
 • مطمئن باشید هر دو سایت، مسابقه بسکتبال شما را برای پیش‌بینی قرار داده‌اند.
 • یک گزینه مثلاً مجموع امتیازات برای دو تیم را در نظر بگیرید.
 • مطمئن شوید که در دو سایت این گزینه با کمی اختلاف نسبت به یکدیگر قرار داده شده است.
 • مثلاً در سایت اول مجموع امتیازات برای دو تیم از ۲۱۹.۵+ شروع شده است و در سایت دوم مجموع امتیازات از عدد ۲۲۵.۵+ قرار داده شده.
 • پس شما در یک سایت شرط خود را بیشتر از ۲۱۹.۵+ به ثبت می‌رسانید و در سایت دیگر شرط خود را برای کمتر از ۲۲۵.۵+  در نظر می‌گیرید.
 • با توجه به مقادیر بالا اعداد ۲۲۰-۲۲۱-۲۲۲-۲۲۳-۲۲۴-۲۲۵ به عنوان میانه این دو شرط وجود خواهد داشت.
 • اگر نتیجه بازی با هر یک از اعداد میانه‌ای بالا مطابقت داشته باشد، شرط شما در هر دو سایت برنده می‌شود.

استراتژی میدلینگ در روش‌های مجموع کمتر و بیشتر و هندیکپ

توجه داشته باشید برای این که بتوانید در دو سایت از طریق استراتژی میدلینگ شرط‌های خود را به ثبت برسانید باید از یکی از روش‌های مجموع کمتر و بیشتر یا هندیکپ استفاده نمایید که این مقدار بازه میانی که مورد نظرمان است را ایجاد نماید. به عبارت دیگر این روش بیشتر به این صورت کارایی دارد که شما با توجه به این اختلاف مقادیر بتوانید در دو سایت برنده شوید و به همین خاطر عموماً این استراتژی در روش‌هایی استفاده می‌گردد که به حالت بازه‌ای و حدودی تعدادی عدد را برای نتیجه شرط شما تولید نماید.

مشخص کردن ارزش استراتژی میدلینگ در پیش‌بینی

شما باید پیش از آن که با استفاده از استراتژی میدلینگ شرط‌های خود را در دو سایت به ثبت برسانید، ارزش شرط‌ها را با توجه به برد و باختتان محاسبه نمایید که آیا قرار دادن دو مبلغ جداگانه برای شرط‌ها می‌تواند برای شما به صرفه باشد یا در صورتی که یکی از شرط‌ها ببازد و دیگری برنده باشد آیا مبلغ اولیه و سودی با توجه به یکی از شرط‌ها عایدتان خواهد شد؟ از این طریق شما با محاسبه استراتژی میدلینگ برای شرط‌های خود مشاهده خواهید کرد که ارزش استفاده این استراتژی در شرط‌های شما با توجه به مبلغ سرمایه‌گذاری و ضرایب گزینه‌ها به چه صورت خواهد بود.

استراتژی میدلینگ در رشته‌های ورزشی مختلف

همواره به این نکته توجه داشته باشید که پیاده‌سازی استراتژی میدلینگ در تمامی رشته‌های ورزشی با توجه به سبک و سیاق آن ورزش با یکدیگر تفاوت دارد. برای رشته‌های ورزشی که مسابقات تیمی یا گروهی است به یک شکل باید گزینه‌های خود را انتخاب نمایید و در ورزش‌هایی تک‌نفره و یار به یار نظیر تنیس پیاده‌سازی این استراتژی متفاوت خواهد بود. در واقع منظورمان این نیست که پیاده‌سازی استراتژی میدلینگ تفاوتی خواهد کرد بلکه منظور این است که در هر رشته‌ای متناسب به ماهیت آن رشته ورزشی و گزینه‌هایی که برای آن وجود دارد، با شناخت کافی شرط‌های خود را در دو سایت انتخاب نمایید تا همانند مثال بالا حاشیه برد مناسبی را برای شما ایجاد نماید.

فواید استفاده از استراتژی میدلینگ در پیش‌بینی

استفاده کردن از استراتژی میدلینگ باعث می‌شود که شما بتوانید برای یک گزینه در دو سایت شانس‌های مختلفی را برای خود رقم بزنید زیرا با توجه به بازه عددی که میان این دو گزینه شکل می‌گیرد شما به احتمال زیاد برنده خواهید بود و می‌توانید با استفاده از یک مبلغ، در دو شرط مختلف برنده شوید که ضریب بالاتری را به شما خواهند داد. به‌عنوان‌مثال اگر شما قصد داشته باشید تا ۱۰۰ هزار تومان بر روی یک گزینه با ضریب ۲ قرار دهید، در صورت برد ۲۰۰ هزار تومان برنده می‌شوید.

ولی اگر ۱۰۰ هزار تومان خود را به دو ۵۰ هزار تومان تقسیم کنید و یک ۵۰ هزار تومان بر روی گزینه مورد نظر با ضریب ۲ و ۵۰ هزار تومان دیگر را بر روی همان گزینه در سایتی دیگر با ضریب ۲٫۲ قرار دهید، با حساب کتاب کردن متوجه می‌شوید که مبلغ برد شما ۲۱۰ هزار تومان یعنی کمی بیشتر از حالت تک شرطی خواهد بود با این تفاوت که در این قسمت شما دو شانس برای برد خود ایجاد کرده‌اید که در صورتی که یکی از شرط‌ها ببازد، شاید در دیگری برنده باشید و پول شما به صورت کامل از دست نرفته است.

میزان سود و زیان استراتژی میدلینگ در پیش‌بینی

در استراتژی میدلینگ شما نباید ریسک زیادی را در انتخاب گزینه‌ها متحمل شوید که باعث شود هر کدام از شرط‌های شما با شکست مواجه شود، بلکه باید امن‌ترین گزینه پیش‌بینی را برای هر دو سایت انتخاب کنید که باعث شود هر دو شرط شما با اختلافی نزدیک به هم برنده باشد.

پیرو مواردی که در بالا برایتان توضیح دادیم برای این که در استراتژی میدلینگ به درآمدزایی و سوددهی برسید، باید زمان بیشتری را قرار داده و صبوری کنید چرا که در این روش کم خطر سود کمتری نیز به دست می‌آورید. این روش برای کاربرانی که سود کمتر را به باخت احتمالی ترجیح می‌دهند مناسب است زیرا با ضرایب پایین گزینه‌ها با استفاده از این روش شاید کمی طول بکشد تا سود قابل توجهی با استفاده از پیروزی در چندین شرط برای شما به دست آید.

فقط نکته‌ای که در این استراتژی وجود دارد این است که سود و درآمدزایی شما در این روش تقریباً به دلیل آسان بودن پیش‌بینی تضمینی است به شرطی که به سودهای کمتر با قرار دادن تایم بیشتر در گذر زمان قانع باشید و همچنین به نکاتی که در بالا به آنها اشاره داشتیم توجه نمایید.

میزان سود و زیان استراتژی میدلینگ نیز در واقع به انتخاب گزینه‌های شما و ضرایب موجود بستگی دارد که همان طور که گفتیم پیش از قرار دادن شرط‌ها با محاسبه‌ای کوتاه و ساده با توجه به مبلغ سرمایه‌گذاری برای شرط‌ها و ضرایب گزینه‌ها، میزان برد و باخت یک یا دو شرط را بررسی نمایید که چه نتیجه‌ای برای شما حاصل می‌گردد و بعد شرط‌های خود را به ثبت برسانید.

راز موفقیت برای پیاده‌سازی استراتژی میدلینگ یا میانه چیست؟

اگر به دنبال راز موفقیت در استفاده از استراتژی میدلینگ یا هر استراتژی دیگری هستید دانستن این نکته ضروری است که راز موفقیت شما با استفاده از داشتن دانش و آگاهی لازم در خصوص رشته ورزشی مورد نظر رقم خواهد خورد. اگر شما در خصوص رشته ورزشی یا مسابقه‌ای که قرار است پیش‌بینی خود را روی آن به ثبت برسانید، اطلاعات لازم و کافی را نداشته باشید، فرقی ندارد که از کدام روش استفاده می‌کنید چرا که بدون داشتن اطلاعات و آگاهی شانس موفقیت شما پایین می‌آید.

به عبارتی دیگر شاید چندین بار به صورت شانسی یا نگاهی به ضرایب گزینه‌ها بتوانید با استفاده از شانس، به برد دست پیدا کنید ولی این شانس و پیروزی بدون داشتن آگاهی برای شما همیشگی نخواهد بود و درآمدزایی ثابت و رسیدن به سوددهی بدون داشتن دانش کافی در دنیای پر رمز و راز پیش‌بینی‌ها امکان‌پذیر نیست به همین خاطر در وهله اول برای استفاده از این استراتژی ورزشی را انتخاب نمایید که از آن شناخت کافی داشته باشید و در قدم بعدی با امتحان کردن این استراتژی به دفعات، بهترین گزینه پیش‌بینی را برای موفقیت خود در این روش در هر مسابقه به صورت جداگانه کشف و ثبت نمایید.

سؤالات متداول کاربران

 • روش بیشتر و کمتر که برای میدلینگ کارایی دارد، برای تمامی ورزش‌ها در سایت‌ها وجود دارد؟

بله روش کمتر و بیشتر باید در سایت‌های معتبر برای تمامی رشته‌های ورزشی وجود داشته باشد زیرا به‌وفور کاربران از این روش برای ثبت شرط‌های خود از هر روشی از جمله میدلینگ استفاده می‌کنند. شما با استفاده از این روش به صورت حدودی شرایط بازی، بازیکنان، تیم، گل‌ها، برد و… را پیش‌بینی می‌کنید که این موضوع می‌تواند شانس برد بالایی را برای شما رقم بزند.

 • آیا روش‌های مختلف پیش‌بینی ضرایب مختلفی را به خود اختصاص می‌دهند؟

بله در مجموع ضرایب هیچ روش پیش‌بینی با یکدیگر یکسان نیست و هر کدام از این روش‌ها با توجه به میزان ریسک‌پذیری که برای شانس برد کاربران رقم می‌خورد، ضرایب متفاوتی را ارائه می‌کنند. به‌عنوان‌مثال ضرایب گزینه‌ها در روش دابل شانس که پیش‌بینی آسانی را به خود اختصاص می‌دهد نسبت به روش پیش‌بینی نتیجه دقیق بسیار پایین‌تر است زیرا ریسک در گزینه اول کم و شانس موفقیت بالاتر و ریسک گزینه دوم زیاد و شانس موفقیت کمتر است.

 • درآمدزایی در پیش‌بینی فوتبال بیشتر است یا بازی انفجار؟

پیش‌بینی در مسابقات فوتبال نیازمند این است که شما به دنیای فوتبال، لیگ‌های معتبر، تیم‌ها و بازیکنان علاقه داشته و برای ثبت یک پیش‌بینی بتوانید با استناد به اطلاعات خود و بررسی نکات آماری برای هر مسابقه شرط خود را به ثبت برسانید. از سوی دیگر بازی انفجار یک بازی شانسی است که نتایج آن توسط سیستم رقم می‌خورد و شما بر کنترل بر مبالغ شرط خود می‌توانید در این بازی به درآمدزایی دست پیدا کنید. حال تصمیم با شماست که با توجه به سبک متفاوت این دو نوع پیش‌بینی، علاقه، تخصص و دانشتان تصمیم بگیرید که کدام‌یک برای درآمدزایی شما بهتر است.

 • آیا درگاه‌های بانکی سایت‌های مختلف برای کاربران داخل ایران امن است؟

از آن جایی که پیش‌بینی مسابقات ورزشی و بازی‌های کازینویی در داخل ایران به دلیل ممنوعیتی که از سوی دولت اعمال شده ممنوع است طبیعتاً سایت‌ها قرارداد مستقیمی با بانک‌ها ندارند و برای ایجاد درگاه از فیشینگ و واسطه‌ها استفاده می‌نمایند. به همین خاطر مهم است که مسئولان امنیتی سایت‌ها به‌خصوص سایت‌های معتبر با توجه به چنین شرایطی بتوانند پروتکل‌های امنیتی را به بهترین شکل پیاده‌سازی کنند تا مشکلی برای کاربران داخل ایران پیش نیاید.

 • استراتژی میدلینگ بهتر است یا آربیتراژ؟

این دو روش اختلاف جزئی را با یکدیگر دارند زیرا شما با استفاده از استراتژی میدلینگ یک گزینه را با کمی اختلاف نسبت به یکدیگر ثبت می‌کنید ولی در پیش‌بینی آربیتراژ دو گزینه کاملاً باید با یکدیگر تفاوت داشته باشد مثلاً برد یک تیم در یک سایت و باخت آن تیم در سایتی دیگر.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید