جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فری بت یا اعتبار پیش‌بینی رایگان چیست و انواع آن ( Free Bet )

فری بت (Freebet) یا شرط‌های رایگان، به عنوان یک ابزار تشویقی و تبلیغاتی مهم در صنعت پیش بینی، توسط سایت‌های پیش بینی معتبر، به کاربران ارائه می‌شود. با استفاده از فری بت، کاربران این سایت‌ها بدون داشتن هزینه اضافه، در برخی از بازی‌های پیش بینی آنلاین پیش بینی می‌کنند و شانس خود را برای برنده شدن امتحان می‌کنند.

رقابت شدید بین سایت‌های پیش بینی در دنیای اینترنت باعث شده است که تمامی ارائه‌دهندگان خدمات پیش بینی و بت‌زنی سعی کنند با ارائه خدمات ویژه، فری بت‌ها و بانس‌های جذاب و سخاوتمندانه، برتری نسبی را نسبت به رقبای خود کسب کرده و بیشترین تعداد مشتری را جذب نمایند.

این وضعیت به نفع کاربران و مشتریان این سایت‌ها تمام می‌شود و باعث شده تا علاقه‌مندان به پیش بینی، به فرصت‌های متنوع‌تر، خدمات با کیفیت‌تر، بونوس‌ها، فری بت‌ها و طرح‌های تشویقی ویژه بهتری نسبت به گذشته دسترسی داشته باشند.

در این مقاله از سایت بت فوروارد به بررسی مفهوم فری بت و انواع آن در سایت‌های پیش بینی می‌پردازیم.

freebet

فری بت چیست؟

فری بت یا شرط‌های رایگان، به عنوان یک سری طرح‌های تشویقی و تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند که توسط سایت‌های پیش‌بینی ورزشی برای جذب و تشویق افراد به پیش‌بینی و جلب حس وفاداری پیش‌بینی‌کنندگان فعال به کار می‌روند. این طرح‌ها به کاربران فرصت می‌دهند تا به صورت رایگان برخی از پیش‌بینی‌های خود را ثبت کنند.

یکی از رایج‌ترین طرح‌های تشویقی در بسیاری از سایت‌های پیش‌بینی، طرح‌های خوش‌آمدگویی ویژه و طرح‌های بازگشت پول است. این پیشنهادها یکی از مزایای برتر پیش‌بینی آنلاین از طریق دستگاه‌های تلفن همراه، موبایل، دسکتاپ و تبلت است، که در دفاتر سنتی پیش‌بینی ورزشی قابل ارائه نمی‌باشد.

در استفاده از فری بت‌ها باید به یک نکته مهم توجه کرد، هیچ فری بتی بدون شرایط و محدودیت در اختیار شما قرار نخواهد گرفت. عموماً هرچه یک طرح تشویقی با فرمت freebet جذاب‌تر باشد، شرایط استفاده از آن پیچیده‌تر خواهد بود و این موضوع ممکن است محدودیت‌ها را برای کسب سود از شرط‌های رایگان برای پیش‌بینی‌کنندگان ایجاد کند.

با این حال، شرایط و قوانین استفاده از فری بت‌ها عموماً پیچیده نیستند و این محدودیت‌ها در قالب قوانین پیش‌بینی، چندین بار و چرخش پول برای برداشت سود حاصل از آن‌ها مشخص می‌شوند.

انواع فری بت در سایت‌های پیش بینی

  • فری بت‌های معادل مبلغ شارژ

یکی از نوع رایج فری بت‌ها، فری بت‌های معادل مبلغ شارژ هستند که سایت‌های پیش‌بینی ورزشی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. با ثبت نام در یک سایت پیش بینی قابل اعتماد و انجام عملیات واریز، شما به احتمال زیاد با تعداد زیادی از این طرح‌های تشویقی مواجه خواهید شد.

شرایط دریافت و استفاده از این نوع فری بت‌ها به این صورت است که بعد از ایجاد حساب کاربری در یک سایت پیش بینی و انجام واریز، معادل مبلغ واریزی به شما به عنوان فرصت ثبت رایگان شرط بت داده می‌شود.

به عنوان مثال، اگر ۵۰,۰۰۰ تومان به حساب خودتان واریز کنید، معادل ۵۰,۰۰۰ تومان می‌توانید ثبت فری بت را دریافت کنید. این نوع فری بت‌ها همچنین به عنوان بانس‌های واریز صد درصد نیز شناخته می‌شوند.

  • فری بت‌های با شارژ اولیه رایگان

فری بت‌های با شارژ اولیه رایگان به پیش بینی‌کنندگان این امکان را می‌دهند که بدون واریز پول به حساب کاربری خود در سایت پیش بینی، پیش بینی کنند. این نوع فری بت‌ها مورد توجه بسیاری از افراد شده است. با استفاده از این طرح‌های تشویقی ویژه، شما می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای، شانس خود را در سایت‌های پیش بینی بررسی کنید و از بازی‌های جذاب لذت ببرید.

اگرچه اکثراً فری بت‌های این دسته بزرگ نیستند؛ اما همچنان استفاده از آنها هیچ هزینه‌ای ندارد و همین موضوع باعث محبوبیت آنها در بین علاقه‌مندان به پیش بینی شده است. لازم به ذکر است که برداشت مستقیم مبلغ این طرح‌ها برای پیش بینی‌کنندگان امکان‌پذیر نخواهد بود.

با این حال، می‌توانید سود حاصل از پیش بینی با استفاده از این فری بت‌ها را برداشت کنید. بعضی از سایت‌های پیش‌بینی در هنگام ثبت‌نام، بدون نیاز به واریز اولیه، فری بت به شما ارائه می‌دهند.

  • فری بت‌های شایستگی

فری بت‌های شایستگی فرصت‌های کوچکی هستند که در برخی مواقع خاص در اختیار برخی از پیش بینی‌کنندگان فعال و شایسته در یک سایت پیش بینی قرار می‌گیرند.

اندازه این فری بت‌ها در اکثر مواقع کوچک‌تر از سایر طرح‌های فری بت است؛ اما باز هم می‌تواند در بعضی مواقع برای پیش بینی‌کنندگان حرفه‌ای سودآور باشد. برای استفاده از این فری بت‌ها، باید قوانین خاصی را رعایت کنید و مراحل ویژه‌ای را طی کنید.

فری بت‌های شایستگی، بر اساس عملکرد و کیفیت و حجم فعالیت پیش بینی‌کنندگان در سایت پیش بینی و همچنین شایستگی آنها، توسط کارشناسان و کارمندان سایت‌های پیش بینی به برخی از کاربران ارائه می‌شوند.

درباره فری بت‌های شایستگی، مهم است بدانید که برداشت مستقیم مبلغ این فری بت‌ها امکان پذیر نیست. با این حال، شما می‌توانید سود حاصل از پیش بینی با استفاده از این مبلغ را برداشت کنید.

  • فری بت‌های اعتباری

این نوع فری بت‌ها، طرح‌های تشویقی هستند که مدت دار می باشند و در شرایط خاص به برخی از پیش بینی‌کنندگان سایت‌های پیش بینی آنلاین ارائه می‌شوند. این نوع فری بت‌ها معمولاً یک بار قابل استفاده هستند و در صورت عدم استفاده از آنها در زمان مشخص، منقضی می‌شوند.

  • فری بت‌های بدون ریسک

با استفاده از فری بت‌های بدون ریسک، کاربران سایت‌های پیش بینی آنلاین در صورت ثبت شرط‌های برنده و موفق با این فری بت‌ها، می‌توانند سود شرط خود را مشابه سایر شرط‌ها برداشت کنند. اما در صورت باخت، سایت پیش‌بینی، مبلغ شرط را به نسبت طرح تشویقی ارائه شده، به کاربر بازپرداخت می‌کند.

پیش بینی رایگان برای کدام بازی ها در دسترس می باشد؟

پیش بینی رایگان در ابتدا فقط برای ورزش فوتبال بود و برای کاربرانی که در این حوزه فعالیت می‌کردند، قابل دسترسی بود؛ اما در طول زمان، شرایط در سایت‌های پیش بینی بهبود یافته و در حال حاضر برای انواع ورزش‌ها نیز این امکان فراهم شده است. پس اگر به استفاده از پیش بینی رایگان علاقه‌مند هستید، می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

باید توجه داشت که استفاده از فری بت یا پیش بینی رایگان بر روی یک سایت پیش بینی، تنها معیاری برای اعتبار سایت نیست. در واقع، اصل و جواز این امکان در فضای پیش بینی، جذب کاربران جدید و تبلیغات سایت مورد نظر است.

به طور معمول، شرایط دریافت فری بت ها بسیار سخت می‌باشد و باید به طور تدریجی متوجه شوید که بسیاری از شرایط منحصر به فرد که سایت‌ها ارائه می‌دهند، به صورت عمده برای جذب کاربران جدید و تحقق سود خود استفاده می‌شود.

یکی از گزینه‌هایی که برای شما در دسترس است، بازی انفجار بدون پول است که به صورت محدود و آزمایشی در سایت‌ها در زمان به‌روزرسانی بازی یا راه‌اندازی سایت جدید قابل دسترسی است.

پیش بینی رایگان

مزایای پیش بینی رایگان

  1. ۱. تجربه بدون هزینه: با پیش بینی رایگان، شما می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای پیش بینی کنید و سود کسب کنید. این سود به عملیات شما توسط سایت پیش بینی تضمین می‌شود.
  2. مدیریت مالی بهتر: با استفاده از فری بت، می‌توانید مدیریت مالی خود را در پیش بینی بهبود دهید؛ زیرا با دریافت سود از پیش بینی رایگان، سرمایه خود را افزایش می‌دهید یا حداقل مقداری از سرمایه خود را از دست نمی‌دهید.
  3. پشتوانه در پیش بینی: پیش بینی رایگان به عنوان یک پشتوانه برای شما در فعالیت‌های پیش بینی عمل می‌کند. این باعث می‌شود که ریسک کمتری را تجربه کنید و با ذهنیت آزاد و متمرکزتر، فعالیت خود را ادامه دهید.

به هر حال باید توجه داشت که پیش بینی رایگان تنها یک جنبه از سایت‌های پیش بینی است و معیار کاملی برای انتخاب یک سایت نیست. در هر صورت، استفاده مناسب از فری بت می‌تواند به شما کمک کند تا فرصتی برای رشد و موفقیت در پیش بینی داشته باشید.

سخن پایانی

فری بت یک روند نوآورانه و هیجان انگیز برای تحول صنعت پیش بینی است. با عرضه این پلتفرم در دسترس عموم، بت‌های رایگان و فرصت‌های بیشتری برای علاقمندان به پیش بینی ایجاد شده است؛ همچنین امکانات پیشرفته فری بت مانند هوش مصنوعی، آمار و تحلیل داده‌ها و تجربه کاربری بهبود یافته، تجربه پیش بینی را به سطح جدیدی رسانده است.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید