جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

۰ تا ۱۰۰ آموزش استراتژی دایس داکتر در بازی انفجار

از آن جایی که سایت بت فوروارد بازی انفجار را در نسخه اصلی و استاندارد خود ارائه می‌دهد و شانس برنده شدن کاربران در این سایت بسیار بالاست، به همین خاطر قصد داریم تا تمامی ترفندهای مربوط به بازی انفجار که شانس موفقیت کاربران را بیشتر می‌کنند به شما آموزش دهیم. یکی از این ترفند یا استراتژی‌ها دایس داکتر در بازی انفجار است که برای آگاهی از آن پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطلب را مطالعه بفرمایید.

دایس داکتر در بازی انفجار چیست؟

همان طور که می‌دانید بازی انفجار یک بازی شانسی است که رقم خوردن نتایج آن از دستان شما خارج است به همین خاطر شما باید همواره به دنبال استراتژی و ترفندهایی باشید که با پیشبرد اهداف شما بر روی طریقه قرار دادن شرط‌ها بتواند شانس موفقیت شما را بالا ببرد و شما را در دورهای مختلف بازی صاحب پیروزی کند. دایس داکتر یکی از همین روش‌هایی است که با به کار گیری آن در بازی می‌توانید به بردهای متوالی خود در بازی انفجار امید زیادی داشته باشید.

سم گرفشتاین مخترع روش دایس داکتر است که این استراتژی را در مشاغل و اصناف گوناگون با موفقیت پیاده سازی کرده است. کاربران سایت‌های کازینو آنلاین نیز که روزبه‌روز حرفه‌ای‌تر می‌شوند این استراتژی را به داخل بازی انفجار نیز آورده‌اند و با استفاده از آن توانستند به درآمدزایی معقولی دست پیدا کنند. بد نیست بدانید دایس داکتر در مواردی کارایی دارد که میزان برد و باخت به میزان مساوی ۵۰-۵۰ باشد یا با سنگینی وزنه به سمت برد به کار گرفته می‌شود. این استراتژی همانند روش مارتینگل و فیبوناچی مقدار مشخصی را برای شرط‌های شما بیان می‌کند که البته با این دو روش معروف تفاوت‌هایی را دارد که در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

قانون استفاده از استراتژی دایس داکتر در بازی انفجار

برای این که شما بتوانید از دایس داکتر در بازی انفجار خود استفاده کنید یک قانون اساسی وجود دارد که استارت اولیه این روش را در بازی می‌زند. این قانون به این صورت است که شما در صورتی می‌توانید از این استراتژی استفاده نمایید که حتماً به هر صورتی در دور اول و سپس دور دوم برنده باشید. در صورتی که دور اول را بازنده باشید، استراتژی دایس داکتر کارکرد صحیح خود را از دست خواهد داد و بهتر است در روز یا موقع دیگری مجدد برای به‌کارگیری این استراتژی دست به کار شوید.

دایس داکتر در بازی انفجار

پیاده سازی استراتژی دایس داکتر

پیاده سازی دایس داکتر در حالت کلی این گونه است که در صورت پیروزی در دور اول با مقداری سود، مبلغ شرط اولیه را از سود کم کنید و شرط بعدی را با این سود قرار دهید. در دور دوم نیز به همین صورت کار را ادامه دهید. در دورهای بعدی نیز در صورت پیروزی، با استفاده از سود شرط‌های خود را قرار دهید تا مشاهده کنید که در نهایت علاوه بر این که سرمایه اولیه شما در دورهای مختلف ذخیره گردیده، سوددهی نیز حاصل شده است. در واقع می‌توان گفت که کل قانون دایس داکتر و روش آن نیز به همین موضوع باز می‌گردد که تنها با یک مبلغ اولیه هر چندکم نیز می‌توانید علاوه بر جبران آن به درآمدزایی نیز دست پیدا کنید.

آموزش استفاده از استراتژی دایس داکتر در بازی انفجار

در قسمت بالا برای شما بیان کردیم که در صورت برد در دور اول و دوم استراتژی دایس داکتر ماهیت اجرایی خود را حفظ می‌کند. به همین خاطر ما آموزش دایس داکتر در بازی انفجار را با این فرض توضیح می‌دهیم که شما حتماً با به‌کارگیری یک روش صحیح در دور اول و دوم برنده می‌شوید. در ادامه روش استفاده را با هم بررسی می‌کنیم:

 • برای دور اول مبلغ شرط را تعیین می‌کنیم.
 • در ضریب مناسب، برای این که به هیچ صورتی بازنده نشویم دکمه برداشت را می‌زنیم.
 • برد در دور اول برای شما به دست آمد.
 • به دلیل برنده شدن در دور اول، دایس داکتر را ادامه می‌دهیم.
 • مبلغ شرط اولیه را از سود به دست آمده کسر می‌کنیم.
 • سود به دست آمده را به عنوان مبلغ شرط دوم قرار می‌دهیم.
 • مجدد در ضریب مناسب دکمه برداشت را می‌زنیم که باز هم حتماً برنده شویم که بتوانیم دایس داکتر را ادامه دهیم.
 • پیروزی در دور دوم نیز به دست آمد.
 • باز همان رویه قبل را تکرار می‌کنیم.
 • مبلغ شرط دوم را منهای مبلغ سود به دست می‌کنیم و برای شرط سوم مبلغ سود را به عنوان مبلغ شرط در نظر می‌گیریم.
 • در صورت برد در دست سوم این کار را تکرار می‌کنیم.
 • در صورت باخت، به اندازه همان میزان سود، از مبلغ شرط بر می‌داریم و برای دور بعدی قرار می‌دهیم.
 • این کار را به صورت هوشمندانه به‌طوری‌که دایس داکتر کارایی خود را از دست ندهد، ادامه می‌دهیم.
 • در صورت به دست آوردن سود مناسب در هر زمان از بازی می‌توانید در آن زمان دست از بازی کردن بکشید.

حال پس از پیاده سازی دایس داکتر کافی است نگاهی کلی به سرمایه اولیه و میزان سودتان بیندازید. به راحتی قابل مشاهده است که علاوه بر جبران مبلغ شرط اولیه، به سوددهی مناسبی نیز دست پیدا کردید که این موضوع مهم‌ترین بخش استراتژی دایس داکتر است که از طریق آن می‌توانید از همان ابتدا هیچ سرمایه را از دست ندهید و حتی سرمایه بیشتری را نیز وارد بازی نکنید زیرا چرخه قرار دادن شرط‌ها با استفاده از خود شرط‌ها برقرار می‌شود.

استراتژی دایس داکتر با باخت در دور اول به هم می خورد؟

این موردی است که کاربران دائماً در حال مطرح کردن آن هستند. بله! همان طور که از آموزش بالا متوجه شدید کارایی دایس داکتر یا ماهیت این روش به این صورت است که شما به جز مبلغ اولیه برای شرط اول پول دیگری را وارد چرخه بازی نکنید و با استفاده از همان یک مبلغ و مبالغ سود بتوانید شرط‌های خود را ادامه دهید. به همین خاطر اگر در دور اول با باخت مواجه شدید نمی‌توانید از این استراتژی استفاده نمایید زیرا مجدد باید مبلغ دیگری را به بازی تزریق کنید که این روند استراتژی دایس داکتر را با ماهیت اصلی آن برهم می‌زند.

دایس داکتر در بازی انفجار

سود و درآمدزایی از طریق دایس داکتر در بازی انفجار

اگر بتوانید دایس داکتر را به صورت صحیح در بازی انفجار خود پیاده سازی کنید، سود و درآمدزایی شما از این طریق بسیار بیشتر از حالت عادی خواهد شد زیرا برای این منظور فقط نیاز است مثلاً ۵۰ هزار تومان را برای دور اول وارد بازی کنید. پس از آن اگر در دور اول و دوم با طریقه پیاده سازی برنده باشید، دیگر به جز همان ۵۰ هزار تومان نیاز نیست سرمایه دیگری را قرار دهید که همین موضوع باعث حفظ سرمایه و درآمد شما می‌شود.

از سوی دیگر با هر بار کنار گذاشتن مبلغ شرط، آن مبلغ به عنوان سود شما در نظر گرفته می‌شود تا زمانی که تصمیم به ترک بازی می‌گیرید که در نهایت مشاهده می‌کنید که با ۵۰ هزار تومان اولیه توانسته‌اید چه مبلغ سود زیادی را به دست آورید.

مزیت استفاده از دایس داکتر

مزیت استفاده از دایس داکتر کاملاً واضح است و آن این است که نیاز به وارد کردن پول‌های مختلف با مبالغ زیاد و کم در بازی نیست. کافی است تنها یک بار یک مبلغ را برای شرط اولیه خود قرار دهید و دیگر نیازی به هیچ پول اضافه‌ای نیست. این روش برای اشخاصی که سرمایه زیادی ندارند و می‌خواهند در بازی انفجار به درآمدزایی برسند بسیار مناسب است زیرا با همان سرمایه کمی که در اختیار دارند می‌توانند آن را چند برابر کنند و در مواقع دیگر به همین روش برای رسیدن به سود بیشتر استفاده کنند.

دایس داکتر در بازی انفجار

معایب استفاده از دایس داکتر

به دلیل ماهیت استراتژی که دایس داکتر دارد نمی‌توان نام آن را عیب یا ایراد گذاشت زیرا کارایی این روش به این صورت است ولی در نهایت ایراد این روش این است که حتماً باید در دور اول و دوم برنده شوید که بتوانید به کار خود از این طریق ادامه دهید و در صورت شکست باید در آن موقع ترجیحاً از روش دیگری برای بازگرداندن پول خود استفاده نمایید زیرا تعادل دایس داکتر با شکست در دور اول و دوم از دست می‌رود.

در چه سایت های می توانیم استراتژی دایس داکتر را پیاده سازی کنیم؟

شما در هر سایتی که بازی انفجار را انجام می‌دهید می‌توانید استراتژی دایس داکتر را پیاده سازی کنید. در واقع اگر سایت انتخابی شما معتبر باشد که نتایج بازی انفجار را بدون دست‌کاری و به صورت منصفانه قرار دهد، استراتژی دایس داکتر برای شما کارایی خواهد داشت چون با تولید ضرایب به صورت سیستمی و شانسی، امکان برد شما وجود دارد ولی اگر سایت‌های غیرمعتبر را انتخاب نمایید که نسخه غیراستاندارد بازی قرار داده شده عموماً برنامه‌نویسان بازی نتایج را جوری تغییر می‌دهند که کاربران همیشه بازنده باشند، به همین خاطر نه استراتژی دایس داکتر و نه هیچ استراتژی دیگری در این حالت برای شما کارایی نخواهد داشت زیرا ضرایب همیشه روی باخت کاربر تنظیم شده‌اند. به همین خاطر با جستجو و تحقیق در خصوص فاکتورهای اعتبار یک سایت، سایت‌هایی نظیر بت فوروارد باسابقه درخشان را برای بازی‌های خود انتخاب نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید