جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بونوس پیش بینی فوتبال

بونوس پیش بینی فوتبال چیست؟ + معرفی بونوس های رایگان

یکی از مواردی که سایت‌های پیش‌بینی مسابقات ورزشی در آن با یکدیگر در رقابت هستند، بونوس پیش‌بینی فوتبال است که در انواع و اقسام مختلف روی سایت‌ها قرار داده می‌شود. از آن جایی که بسیاری از کاربران بت فوروارد در خصوص این بونوس‌ها از ما سؤالاتی را پرسیده‌اند ما در این مطلب تصمیم گرفتیم تا به‌صورت کامل به موضوع بونوس پیش‌بینی فوتبال و انواع مختلف آن بپردازیم. به همین خاطر به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بونوس پیش‌بینی فوتبال چیست؟

سایت‌های پیش‌بینی مسابقات ورزشی در یکی از صفحات اصلی سایت اصولاً صفحه را تحت عنوان آفر و بونوس طراحی کرده‌اند که در این قسمت به کاربران خود تخفیف‌ها یا جوایزی را اهدا می‌کنند که آن را بونوس می‌نامند. کاربران می‌توانند با استفاده از این بونوس‌ها در بازی‌های ورزشی یا کازینویی پیش‌بینی‌هایی را انجام دهند که یا رایگان است یا به‌صورت هدیه‌ای نقدی به‌حساب کاربری آن‌ها اضافه شده که بدین ترتیب درصدی از پیش‌بینی‌های شما رایگان حساب می‌شود.

بونوس یا جایزه‌ای که مخصوص پیش‌بینی مسابقات ورزشی است را بونوس پیش‌بینی ورزشی می‌نامند که ارائه این بونوس در سایت‌های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد. این که هر سایت چه بونوس با چه قوانینی را قرار دهد کاملاً به تصمیم مدیران سایت‌ها باز می‌گردد که تصمیم دارند برای رضایت کاربران خود چه هدیه یا بونوسی را به آن‌ها تقدیم نمایند. این بونوس‌ها بستر رقابتی را میان سایت‌ها پدید آورده و اصولاً هر سایتی که بونوس‌های بهتری را قرار می‌دهد نزد کاربران محبوبیت بیشتری دارد.

دو نوع کلی ارائه بونوس پیش‌بینی ورزشی

ما بسیاری از کاربران را دیده‌ایم که نمی‌دانند بونوس، شارژ اضافه یا درصدهایی که برای این هدیه قرار داده می‌شود به چه معنی است یا حتی در چه صورت می‌توانند آن را دریافت کنند یا پس از دریافت آن را استفاده نمایند. ما این جا هستیم تا به شما این موارد را به صورت کامل توضیح دهیم که همه بونوس‌هایی که در سایت‌ها به کاربران داده می‌شود، عموماً به دو دسته کلی تقسیم می‌گردند و بعد این دو نوع کلی به شکل‌های مختلف تعریف می‌شوند که در ادامه به این دو حالت کلی شامل بونوس عادی و شارژ اضافه و سپس به انواع بونوس‌ها می‌پردازیم:

 • بونوس عادی

بونوس عادی به این معنی است که شما توسط یک بونوس که همانند یک بلیت عمل می‌کند می‌توانید یک شرط را توسط آن بونوس با فعال‌کردن گزینه بونوس با مبلغ ذکر شده به ثبت برسانید و امکان تغییر شرایط این بونوس نیز وجود ندارد و باید صرفاً توسط همان بونوس، با مبلغ و قوانین تعیین شده توسط سایت‌ها شرط یا شروط خود را انجام دهید.

 • بونوس شارژ اضافه نقدی

نوع دیگری از بونوس ها هستند که به‌صورت شارژ اضافه نقدی به‌حساب کاربری شما اضافه می‌شوند که شما می‌توانید توسط این بونوس به طریقه دلخواه شرط یا شروط خود را به ثبت برسانید؛ زیرا این بونوس همانند شارژ حساب کاربری به شما هدیه داده شده می‌شود. مثلاً در قوانین بونوس ذکر می‌گردد که اگر از روش درگاه بانکی جوایز خود را برداشت نمایید، ما ۲۰ درصد مبلغ شارژ را به‌صورت هدیه به‌حساب کاربری شما واریز می‌کنیم.

متداول‌ترین بونوس‌های پیش‌بینی ورزشی

انواع بونوس های پیش بینی ورزشی

شاید بپرسید بونوس‌ها چگونه و در چه زمانی‌هایی به کاربران داده می‌شود یا این بونوس‌ها انواع مختلفی دارند؟ بله این بونوس‌ها انواع مختلفی را شامل می‌شوند که شرایط دریافت بونوس، مبالغ و درصد ارائه بونوس، قوانین استفاده بونوس، طراحی بونوس‌ها برای مناسبت‌های مختلف و … در سایت‌ها با دیگری متفاوت است و همان‌طور که گفتیم هر سایت بونوس مختص به خود را با توجه به تصمیم‌گیری مدیران طراحی می‌کند و نباید توقع داشته باشید که اگر یک بونوس را در یک سایتی مشاهده کردید، آن بونوس صرفاً در سایت دلخواه شما وجود داشته باشد.

حال در ادامه به متداول‌ترین بونوس‌های پیش‌بینی ورزشی که عموماً در سایت‌های پیش‌بینی مشاهده می‌کنید می‌پردازیم تا بیشتر با هر یک از آن‌ها آشنا شوید.

بونوس‌های ویژه خوشامدگویی

بدون شک این بونوس را دیده یا می‌شناسید زیرا سایت‌هایی که اصولاً برای کاربران خود ارزش قائل هستند این بونوس را برای کاربران جدید خود روی سایت قرار می‌دهند تا به آن‌ها به عنوان خوشامدگویی هدیه‌ای را اهدا کنند. اصولاً سایت‌ها برای بونوس‌های خوشامدگویی قوانین مختلفی را وضع می‌کنند که با دیگری متفاوت است.

برخی سایت‌ها بونوس پیش‌بینی ورزشی را به‌ازای اولین شارژ حساب کاربری با قوانین تعیین شده به شما اهدا می‌کنند، برخی دیگر بعد از ثبت اولین شرط شما یک بونوس هدیه برای شرط بعدی به شما اهدا می‌کنند و شاید تعداد کمی از سایت‌ها نیز این بونوس را به‌صورت کاملاً رایگان در همان بدو ورود برای شما فعال کنند که اصولاً به این صورت نخواهد بود، زیرا امکان سو استفاده کاربران از این بونوس و ضرر سایت‌ها بالا می‌رود.

بونوس‌های مناسبتی تقویم

همان‌طور که از اسم این بونوس پیداست این بونوس به دلیل مناسبت‌های خاص تقویم شمسی یا میلادی به کاربران داده می‌شود. به‌عنوان‌مثال شاید در یک سایت بونوس ورزشی ویژه عید نوروز به کاربران وفادار هدیه داده شود یا به‌عنوان‌مثال به‌ازای شارژ حساب کاربری با قوانین ذکر شده در زمان کریسمس مبلغی اضافه را به‌صورت نقدی به شما هدیه بدهند.

ضمن این که همیشه بگوییم که سایت‌ها موظف هستند برای تمامی مناسبت‌های تقویم این بونوس‌ها را ارائه کنند اشتباه است؛ زیرا این بونوس‌ها به‌صورت هدیه هستند و در صورت صلاحدید مدیران به برخی کاربران تحت قوانین تعیین شده داده می‌شوند.

بونوس‌های فصلی

برخی از مدیران سایت با تغییرات فصلی بونوس‌هایی را ویژه تغییر فصل و استراتژی بر روی سایت پیاده‌سازی می‌کنند تا مشاهده نمایند که این بونوس در فصل‌های شلوغ یا خلوت ورزشی یا حتی فصولی که مربوط به بازگشایی دانشگاه‌ها، مدارس و … چقدر بر روی کاربران سایت و فعالیت آنها اثر می‌گذارند که اصولاً این مباحث آمارهای خصوصی سایت‌ها هستند و به کاربران ارتباطی ندارند؛ ولی درهرصورت کاربران می‌توانند از این بونوس‌ها نیز برای پیش‌بینی‌های ورزشی خود استفاده نمایند.

بونوس‌های تورنمنت‌های مهم ورزشی

رویدادهای مهم ورزشی همواره یکی از بهترین گزینه‌ها برای این هستند که طراحان بونوس در سایت‌ها به این فکر فروروند که برای جذب کاربران بیشتر می‌بایست بونوسی مخصوص آن تورنمنت یا رویداد مهم ورزشی را طراحی کنند. به‌عنوان‌مثال از تورنمنت‌های مهم ورزشی که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد: بونوس پیش‌بینی مسابقات جام جهانی، بونوس لیگ قهرمانان اروپا یا آسیا، بونوس مخصوص مسابقات المپیک، بونوس مخصوص لیگ NBA، بونوس تورنمنت‌های معتبر تنیس شامل رولند گاروس، تنیس آزاد آمریکا، اروپا، استرالیا و … بونوس لیگ ملت‌های والیبال، بونوس مخصوص مسابقات NFL و صدها تورنمنت معتبر ورزشی در جهان که مدیران سایت‌ها می‌توانند برای رضایت کاربران و ترغیب آن‌ها به پیش‌بینی برای آن‌ها بونوس‌هایی را طراحی نمایند.

ضمن این که در نظر داشته باشید این بونوس‌ها در قالب و قوانین مختلفی در سایت‌ها نسبت به یکدیگر قرار داده می‌شود. مثلاً شامل تخفیف‌هایی برای پیش‌بینی در تورنمنتی خاص، شارژ اضافه رایگان به‌صورت نقدی، افزایش درصد شارژ برای برندگان، بونوس کامل برای به ثبت رساندن یک شرط و … می‌شوند که این موضوع نیز مجدداً به نیاز کاربران و تصمیم مدیران پیاده‌سازی می‌شود.

بونوس به ازای شارژ و برداشت

یک نوع دیگری از بونوس‌ها هستند که می‌توان گفت برای ترغیب‌کردن کاربران برای شارژ حساب کاربری به روش موردنظر مدیران یا برداشت از روشی خاص اهدا می‌شود که نوع متداولی از بونوس است و شاید آن را روی اکثریت سایت‌ها مشاهده کنید. مثلاً ذکر می‌شود به‌ازای شارژ حساب کاربری شما از روش پرفکت مانی، ۲۰ درصد شارژ نقدی اضافه دریافت کنید.

یا اگر از طریق رمزارز دیجیتال برداشت بزنید، ۱۰ درصد مبلغ شما در قالب یک بونوس برای ثبت یک شرط به شما داده می‌شود. یا به این صورت که اگر در این بازه زمانی حساب خود را حداقل n تومان از روش ایکس، شارژ کنید ما حساب شما را ۴۰ درصد اضافه‌تر شارژ می‌کنیم و صدها قانون و قوانین این چنینی که برای روش‌های شارژ و برداشت دلخواه مدیران طراحی می‌گردند.

قوانین بونوس‌ها در سایت‌ها

قوانین بونوس ها در سایت ها

برخی سایت‌ها هستند که بونوس‌ها را تحت قوانین شرایط آسان و برخی کمی پیچیده در اختیار کاربران قرار می‌دهند که این موضوع باز هم به نظر مدیران سایت‌ها برای جلب رضایت کاربرانشان بستگی دارد. در مجموع برای قوانین بونوس‌ها در سایت‌های پیش‌بینی مسابقات ورزشی اصولاً دو حالت کلی تعریف شده است:

 • قوانین دریافت اولیه بونوس
 • قوانین پس از دریافت بونوس و شرایط فعال‌سازی

برای حالت اول، شما باید قوانین دریافت اولیه بونوس را در قسمت «آفر و بونوس»های هر سایت مطالعه نمایید تا ببینید در چه صورتی و تحت چه قوانینی شما می‌توانید این بونوس را دریافت کنید. مثلاً همان‌طور که در قسمت بونوس خوشامدگویی برای شما مثال زدیم این بونوس یا به‌صورت کاملاً رایگان به شما داده می‌شود یا مثلاً ذکر می‌شود اگر حساب خود را حداقل ۱۰۰ هزار تومان شارژ نمایید، بونوس پیش‌بینی ورزشی به مبلغ ایکس تومان را دریافت خواهید کرد.

برای حالت دوم پس از دریافت بونوس، برای فعال‌سازی و استفاده از آن اصولاً قوانینی برای بونوس وضع می‌گردد که اگر مطابق با آن عمل کنید بونوس برای شما قابل‌استفاده می‌شود. اجازه دهید برای این مورد مثالی را بیان کنیم تا به‌صورت واضح متوجه منظورمان شوید:

فرض کنید تحت قوانین گفته شده برای دریافت اولیه بونوس، بونوس مخصوص مسابقات المپیک را دریافت کردید. قوانین بونوس برای فعال‌سازی بونوس المپیک برای استفاده‌کردن در مسابقات به شرح زیر است:

 • در مسابقات والیبال و بسکتبال از این بونوس استفاده کنید.
 • شما باید برای این بونوس یک شرط میکس را به ثبت برسانید.
 • شرط میکس شما باید شامل حداقل ۳ آیتم باشد.
 • ضرایب انتخابی برای گزینه‌های شما باید حداقل ۱.۵۰ باشد.

نمونه بالا فقط مثالی کوچک از شرایط استفاده از بونوس‌هایی است که سایت‌های مختلف در اختیار شما قرار می‌دهند که این قوانین در هر سایت با دیگری متفاوت است و حتماً باید به‌دقت این قوانین و ضوابط را رعایت کنید تا بونوس‌ها قابل‌استفاده گردند.

آیا بونوس ورزشی در همه سایت‌ها وجود دارد؟

می‌توان گفت بله! این بونوس‌ها در اکثریت سایت‌های پیش‌بینی ورزشی وجود دارد؛ زیرا هدف طراحی این بونوس‌ها رضایت کاربران فعلی و جذب کاربران جدید است که از طریق این بونوس‌ها ترغیب و در به‌عنوان کاربر سایت مشغول فعالیت شوند. به‌عبارت‌دیگر این بونوس‌ها می‌توانند نشانگر این باشند که سایت‌های فعال در این حوزه حاضر هستند تا چه درصدی از مبالغ درآمد و سود خود را به کاربران هدیه دهند و به اصطلاحی از بخشی از سود خود بگذرند.

نکته مهم دیگری که در این قسمت نیاز است بدانید این است که حتماً اعتبار یک سایت برای پیش‌بینی‌های ورزشی خود بررسی نمایید؛ زیرا کلاهبرداران همیشه در کمین نشسته‌اند تا به روشی جیب شما را خالی کنند که یکی از این روش‌ها راه‌اندازی یک سایت جعلی و قراردادن بونوس‌های رنگارنگ و فوق‌العاده برای جذب کاربران است که هنگامی که به هدف خود دست پیدا کردند، بساط خود را جمع و جیب مردم را با به‌کارگیری همین روش‌ها خالی می‌کنند.

درصد و مبالغ بونوس‌های پیش‌بینی ورزشی

این بونوس‌ها اصولاً با درصدها و مبالغ گوناگون به کاربران داده می‌شوند که این موضوع به تصمیم‌گیری مدیران سایت بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال شاید در یک سایت ٪۱۰۰ بونوس خوشامدگویی ورزشی را دریافت کنید؛ ولی در سایتی دیگر همین بونوس را با مبلغ ۵۰ درصد بیابید. برخی قوانین ارائه بونوس برای شما حداقل و حداکثر مبلغ شارژ را برای دریافت یک بونوس تعیین می‌کنند و برخی دیگر این مبلغ شارژ را به شما واگذار می‌کنند که درهرصورت درصدی را به‌ازای شارژ به شما هدیه می‌دهند. به‌عبارت‌دیگر همان‌طور که گفتیم قوانین، درصد، مبالغ و شرایط هر بونوس در سایت‌ها با دیگری متفاوت است.

سؤالات متداول کاربران

 • آیا مبلغ بونوس قابل‌برداشت است؟

برای این منظور بهتر است قوانین مربوط به بونوس را مطالعه نمایید تا ببینید در چه صورت می‌توانید بونوس ورزشی را پس از برد برداشت کنید. اصولاً شما باید تحت قوانین ذکر شده شرط خود را به ثبت برسانید و بعد از پیروزی می‌توانید مبلغ حاصل از برد خود را برداشت نمایید.

 • برای فعال‌سازی بونوس‌ها، قانون خاصی وجود دارد؟

اصولاً بله که این موضوع از طریق دریافت اولیه بونوس تا پس از دریافت و فعال‌سازی آن داخل هر بونوس ذکر شده است. برای این که بتوانید یک بونوس را فعال‌سازی کنید باید قوانین مربوط به آن بونوس را مطالعه کرده و درصورتی‌که قوانین خاصی برای آن ذکر شده با رعایت آن قوانین، بونوس را برای خود فعال‌سازی نمایید.

 • معنی بونوس ٪۱۰۰ خوشامدگویی ورزشی چیست؟

بعدازاین که کاربران در سایت ثبت‌نام می‌کنند، اصولاً سایت‌های معتبر به کاربران خود به‌عنوان خوشامدگویی با ذکر قوانین و رعایت کاربران بونوسی را اهدا می‌کنند. مثلاً می‌گویند به‌ازای اولین شارژی که در سایت انجام دهید ٪۱۰۰ مبلغ خود را به‌عنوان بونوس خوشامدگویی ورزشی دریافت خواهید کرد. به‌عنوان‌مثال شما پس از خواندن این قانون حساب خود را ۲۰۰ هزار تومان شارژ می‌کنید و ٪۱۰۰ این مبلغ که همان مبلغ ۲۰۰ هزار تومان می‌شود را به‌عنوان بونوس خوشامدگویی ورزشی دریافت می‌نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید