جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سودآورترین ورزش ها برای پیش بینی

ورزش‌های بسیار زیادی برای پیش‌بینی وجود دارند که کاربران می‌توانند در صورت داشتن آگاهی و دانش کافی در خصوص رشته ورزشی مورد نظر، به سوددهی دست پیدا نمایند. در همین راستا ما در بت فوروارد قصد داریم به سودآورترین ورزش‌ها برای پیش‌بینی بپردازیم تا شما نیز در خصوص این رشته‌های ورزشی آگاهی لازم را پیدا کنید.

سودآورترین ورزش‌ها برای پیش‌بینی کدام‌اند؟

همواره در میان علاقه‌مندان به دنیای بی‌نهایت پیش‌بینی ورزشی، این بحث مطرح است که بهترین و سودآورترین ورزش‌ها برای پیش‌بینی کدام ورزش‌ها هستند که پاسخ به آن ساده است. سودآورترین ورزش برای شما آن رشته‌ای است که در آن اطلاعات کافی را دارا هستید و بر اساس این اطلاعات پیش‌بینی‌های با شانس موفقیت بالا را به ثبت می‌رسانید. در واقع لازمه موفقیت در پیش‌بینی‌های ورزشی و سپس سودآوری داشتن دانش و آگاهی در خصوص آن ورزش است که با تکیه بر اطلاعات و تجزیه تحلیل بازی‌ها، شرط‌های معقول با رعایت نکات آماری به ثبت برسد.

البته برای کسانی که به تازگی پا به این عرصه گذاشتند و اطلاعات کافی را در رشته ورزشی خاصی ندارند، نیاز است تا آنها نیز مطالعه و بررسی جزئی را در خصوص رشته‌های ورزشی مختلف انجام دهند تا در نهایت بیابند با توجه به استعداد و دانش خود بهترین ورزش برای آنها کدام می‌تواند باشد تا با روحیات و علاقه آنها سازگاری داشته باشد. زیرا این علاقه می‌تواند برای افراد با توجه به ورزش‌های گروهی، دونفره، تک نفره و … متفاوت باشد و نیاز است که این موضوع به صورت دقیق بررسی گردد. حال در ادامه ما به بررسی برخی از سودآورترین ورزش‌ها برای پیش‌بینی می‌پردازیم که شما نیز با توجه به اطلاعات خود می‌توانید بهترین تصمیم را برای شرط‌های خود اتخاذ نمایید.

پیش-بینی-فوتبال

پیش‌بینی فوتبال

بر هیچ‌کس پوشیده نیست که ورزش فوتبال، پرطرف‌دارترین ورزش جهان است و طبیعی است که پیش‌بینی این رقابت‌ها نیز به همین صورت باشد. در واقع پیش‌بینی فوتبال به عنوان یکی از راه‌های درآمدزایی کاربران در سایت‌های پیش‌بینی محسوب می‌شود به شرطی که در خصوص این رشته ورزشی پرطرف‌دار اطلاعات و دانش کافی وجود داشته باشد.

امروزه تعداد زیادی سایت و برنامه برای موبایل وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهند که با قرار دادن شرط بر نتیجه بازی‌های فوتبال، پول در بیاورید. به همین دلیل، تحلیل‌گران و پیش‌بینی‌کنندگان حرفه‌ای در زمینه فوتبال، با استفاده از داده‌ها و آمارهای مختلف، توانسته‌اند روش، استراتژی و الگوریتم‌های خاصی را برای پیش‌بینی نتایج بازی‌های فوتبال طراحی کنند.

در واقع کاربران می‌توانند خود به صورت دستی و بر اساس آمار موجود، نتیجه احتمالی را بر اساس نکات آماری تحلیل نمایند و هم الگوریتم‌های سیستمی را برای این کار انتخاب نمایند. این الگوریتم‌ها که معمولاً از مدل‌های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی بهره می‌برند و بر پایه داده‌های موجود بازی‌های فوتبال و عوامل مختلفی که بر نتیجه بازی تأثیر می‌گذارند، نتیجه احتمالی را پیش‌بینی می‌کنند نیز راه حلی است که برخی افراد برای پیش‌بینی فوتبال از آن‌ها استفاده می‌کنند.

در هر صورت اگر قصد دارید پیش‌بینی فوتبال را به عنوان یک راه برای درآمدزایی در نظر بگیرید، حتماً باید با شرایط و قوانین مربوط به پیش‌بینی آشنا باشید و پیش از این موضوع نیز از اطلاعات و دانش خود در زمینه فوتبال اطمینان حاصل نمایید.

پیش-بینی-بسکتبال

پیش‌بینی بسکتبال

بسکتبال همواره می‌تواند در دنیای پیش‌بینی‌های ورزشی، جزو ورزش‌های سودآور تلقی شود زیرا گزینه‌های مناسب و مقرون به‌صرفه‌ای در پیش‌بینی بسکتبال وجود دارد که شانس برد خوبی را به کاربران ارائه می‌کند.

اگر شما جزو کسانی هستید که به بسکتبال علاقه داشته یا در خصوص آن آگاهی کافی را دارید، می‌توانید این رشته ورزشی را برای پیش‌بینی انتخاب نمایید تا با انتخاب‌های معقولانه شانسی برای رسیدن به درآمدزایی داشته باشید. یکی از پرطرف‌دارترین لیگ‌ها برای پیش‌بینی بسکتبال لیگ حرفه‌ای آمریکا ملقب به NBA است که مسابقات آن به دلیل سطح بالا و استانداردی که دارد، بستر مناسبی برای پیش‌بینی محسوب می‌گردد.

به عبارت دیگر می‌توان گفت که لیگ NBA بیشترین ثبت شرط را در جهان به نام خود ثبت کرده است زیرا علاوه بر این که اطلاعات و داده‌های آماری زیادی در خصوص مسابقات آن وجود دارد، پخش زنده بازی‌ها نیز مزید بر علت شده که کاربران به پیش‌بینی زنده این تورنمنت مهم نیز مشغول شوند.

در واقع به حدی این لیگ باکیفیت و سطح بالا برگزار می‌شود که اکثریت بازیکنان و تیم‌ها در جهان شناخته شده هستند و به واسطه همین معروفیت با کسب اطلاعات آماری، شرط‌های با شانس برد بالاتر برای رسیدن به درآمدزایی احتمالی امکان‌پذیر می‌شود.

پیش-بینی-تنیس

پیش‌بینی تنیس

یکی دیگر از ورزش‌های محبوب جهان تنیس است که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. به خصوص آن که تورنمنت‌های معتبر تنیس نظیر تنیس آزاد آمریکا، تنیس آزاد استرالیا، اوپن فرانسه، رولند گاروس… در کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شود و میلیون‌ها بیننده را چه به صورت حضوری و چه از پای تلویزیون به سمت خود جذب می‌کند. به خاطر همین محبوبیت پیش‌بینی مسابقات تنیس چه در قسمت مردان و چه بانوان طرفداران زیادی دارد که علاقه‌مندان به تنیس می‌توانند در بنگاه‌های پیش‌بینی یا سایت‌های آنلاین، مسابقات تنیس را به هر صورت دلخواه پیش‌بینی نمایند.

پیش‌بینی تنیس هم به صورت آنلاین و هم به صورت زنده بسیار محبوب است و سالانه میلیون‌ها دلار در پیش‌بینی این مسابقات سرمایه میان ارائه‌دهندگان شرط‌ها و شرط بندان ردوبدل می‌شود. از معروف‌ترین و برترین بازیکنان تنیس در حال حاضر می‌توان به نواک جوکوویچ، کارلوس آلکارز، رافائل نادال، راجر فدرر، دنیل مدودف و… در بخش مردان و ایگا سواتک، آریانا سابالنکا، جسیکا پگولا، سرنا ویلیامز و… در بخش بانوان اشاره کرد که عموماً بازی‌های بازیکنان برتر، شرط‌های بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند. شما برای پیش‌بینی تنیس نیز همانند سایر رشته‌های ورزشی باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات کافی را دارا هستید تا بتوانید شرط‌های معقولانه بر حسب نکات آماری با شانس برد بالا را به ثبت برسانید.

پیش‌بینی فوتبال آمریکایی

در برخی از کشورها بعضی از رشته‌های ورزشی، از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر کشورها برخوردار است. یکی از این ورزش‌ها فوتبال آمریکایی است که با نام راگبی نیز شناخته شده که همان طور که می‌بینید نام آمریکا را نیز داراست. یک ورزش گروهی هیجان‌انگیز که زد و خوردهای داخل بازی برای تصاحب توپ و گل زدن باعث شده تا هر چه بیشتر بر جذابیت‌های آن افزوده گردد. در واقع فوتبال آمریکایی در کشور آمریکا از همه جای جهان محبوب‌تر است و بعد از آن کشورهای کانادا، آلمان، ایتالیا، سوئیس، فنلاند، سوئد، ژاپن، مکزیک، اسرائیل، اسپانیا، و اتریش نیز لیگ‌های ملی فوتبال آمریکایی را در کشور خود دارند.

محبوب‌ترین تورنمنت یا لیگ فوتبال آمریکایی NFL است که احتمالاً تاکنون نام آن را شنیده‌اید که مهم‌ترین مسابقه این ورزش نیز سوپربول Super Bowl نام دارد  که در هنگام برگزاری آن میلیون‌ها بیننده از سراسر جهان به پای آن می‌نشینند و همواره جزو محبوب‌ترین مسابقات ورزشی محسوب می‌گردد. برای سوپر بول اصولاً شرط‌های سنگین با مبالغ بسیار بالا قرار داده می‌شود که علاقه‌مندان به این رشته می‌توانند در کنار تفریح و هیجان، در صورت پیش‌بینی صحیح، مبلغی را نیز به جیب بزنند. اگر شما نیز به فوتبال آمریکایی علاقه‌مند هستید و البته در خصوص آن آگاهی کافی را دارید، این رشته مهیج را جزو پیش‌بینی‌های خود قرار دهید و شانس خود را برای رسیدن به درآمدزایی در این ورزش امتحان نمایید.

پیش‌بینی والیبال

ورزش والیبال از سایر ورزش‌ها از لحاظ سبک و امکانات بازی کمی آسان‌تر و به دلیل این سادگی محبوبیت زیادی را در سراسر جهان داراست. به عبارت دیگر شاید با نگاهی به پارک‌ها یا مکان‌های ورزشی و تفریحی، افراد زیادی را مشاهده کنید که حتی تک به تک در حال بازی کردن والیبال هستند بدون آن که مزاحمتی برای دیگران ایجاد نمایند یا امکانات خاصی را نیاز داشته باشند. این ورزش گروهی که در حالت استاندارد خود را دو تیم ۶ نفره برگزار می‌گردد در سال ۱۸۹۵ توسط ویلیام مورگان ابداع شد که رفته‌رفته پس از گسترش محبوبیت آن، قوانین تغییر کرد تا به شکل فعلی رسید. بد نیست بدانید لیگ‌های کشوری، مسابقات المپیک، جام جهانی، لیگ اسپانیا، مسابقات یورو والیبال و… جزو محبوب‌ترین مسابقات هستند که سالیانه شرط‌های بسیار زیادی روی آنها قرار داده می‌شود.

در نهایت از همه این موارد که بگذریم والیبال می‌تواند شرط‌های سودآوری را برای شما به همراه داشته باشد به شرط آن که اطلاعات کافی در خصوص تیم‌های مختلف، تورنمنت‌ها و بازیکنان داشته باشید تا بتوانید با بررسی عملکرد تیم‌ها و بازیکنان برای مسابقات قبل، بازی‌های پیشرو را با شانس برد بالاتری پیش‌بینی نمایید. ورزش والیبال و پیش‌بینی آن پیچیدگی چندانی ندارد و در صورتی که اطلاعات و دانشتان در این حوزه مناسب باشد، پیش‌بینی والیبال می‌تواند یک ورزش سودآور برای شما تلقی گردد.

پیش‌بینی پینگ پونگ

شاید شما نیز جزو کسانی باشید که در کنار خانواده، در پارک‌ها، مدارس و… پینگ پونگ یا تنیس روی میز را بازی کرده باشید زیرا به راحتی در برخی مکان‌های تفریحی یا مدارس در دسترس است. در کشورهای مختلف نیز لیگ‌های پینگ پونگ به صورت حرفه‌ای برگزار می‌گردد که همه ساله تورنمنت‌های معتبر و بین‌المللی نیز برای تنیس روی میز یا همان پینگ پونگ وجود دارد. شما نیز اگر از ورزش پینگ پونگ آگاهی لازم را دارید و بازیکنان برتر را می‌شناسید بد نیست شانس خود را در ورزش پینگ پونگ امتحان نمایید زیرا این رشته ورزشی به دلیل گزینه‌های موجود سودآوری زیادی دارد و می‌تواند به منبع درآمد مناسبی برای شما تبدیل گردد.

پیش‌بینی هندبال

برای آن دسته از اشخاصی به ورزش هندبال علاقه زیادی دارند، می‌تواند تماشای این مسابقات توأم با پیش‌بینی این رقابت‌ها، هیجان دو چندانی را ایجاد نماید زیرا نتایج بازی هندبال در ثانیه‌ای تغییر پیدا می‌کند که این موضوع بیش از پیش بر هیجان آن می‌افزاید. پیش‌بینی مسابقات هندبال حتی در صورتی که اطلاعات شما در این ورزش متوسط است می‌تواند با استفاده از روش‌های آماری و داده کاوی توسط الگوریتم‌های پیش‌بینی انجام شود. در این روش، اطلاعات مربوط به تاریخچه بازیکنان، تیم‌ها، نتایج قبلی بازی‌ها، شرایط فضایی و اقلیمی و سایر عوامل مهم در نظر گرفته و به الگوریتم‌ها وارد می‌گردد که آنها پس از تجزیه و تحلیل بتوانند نتیجه صحیح و معقولانه بازی را پیش‌بینی نمایند. البته این راهکار بیشتر برای اشخاصی استفاده می‌گردد که اطلاعات کافی در خصوص هندبال نداشته یا وقت بررسی‌های بیشتر را در خصوص بازی‌ها ندارند. هندبال نیز می‌تواند همانند سایر رشته‌های ورزشی که نام بردیم، در صورت داشتن اطلاعات سودآوری مناسبی را برای شما رقم زند.

پیش‌بینی بیلیارد

بیلیارد نیز جزو رشته‌های ورزشی است که در فضای بسته و سرپوشیده با دو بازیکن بر روی یک میز بزرگ مخصوص به این بازی،  به همراه ۳ تا ۱۵ گوی رنگی است و با یک میله چوبی و زدن ضربات به توپ، نتیجه بازی مشخص می‌گردد. پیش‌بینی مسابقات بیلیارد در شاخه‌های مختلف، عموماً در سایت‌های پیش‌بینی و بنگاه‌ها گزینه‌های سودآوری برای شما روی میز خواهد بود. البته بدیهی است که این سودآوری رابطه مستقیم با اطلاعات و دانش شما در خصوص شاخه‌های مختلف بیلیارد، قوانین بازی‌ها و بازیکنان دارد که در صورتی که آگاهی کافی را در خصوص بیلیارد و بازیکنان حرفه‌ای آن داشته باشید می‌توانید شرط‌های با سود بالا را به ثبت برسانید.

سؤالات متداول کاربران

  • اگر در فوتبال و بسکتبال آگاهی داریم، کدام‌یک برای پیش‌بینی بهتر است؟

پاسخ به چنین سؤالاتی همیشه به کاربران بستگی دارد زیرا این کاربران هستند که باید با توجه به اطلاعات و دانشی که در اختیار دارند و همچنین استراتژی‌های متنوع پیش‌بینی فوتبال و بسکتبال، بررسی نمایند که کدام‌یک برای آنها سودآوری بیشتری دارد. برای کشف این موضوع می‌توانید هر دو پیش‌بینی را امتحان و با توجه به نتایج حاصل شده، تصمیم‌گیری نهایی را برای خود لحاظ نمایید.

  • آیا در سایت بت فوروارد برای ورزش‌های مختلف، بونوس پیش‌بینی وجود دارد؟

سایت بت فوروارد متنوع‌ترین جوایز و بونوس‌ها را برای کاربران خود طراحی و در قسمت بونوس‌ها قرار داده که با برگزاری تورنمنت‌های مختلف ورزشی، این بونوس‌ها دائماً در حال تغییر و به‌روزرسانی هستند تا همه نوع بونوسی برای رشته‌های مختلف ورزشی قرار داده شود. به‌عنوان‌مثال هنگام برگزاری گرند اسلم‌های تنیس، بونوس‌های مربوط به مسابقات تنیس تعبیه می‌شود تا کاربران بتوانند در این مسابقات مهم، شانس خود را برای درآمدزایی بیشتر با استفاده از این بونوس‌ها بدون سرمایه‌گذاری بیشتر، امتحان نمایند.

  • آیا در پیش‌بینی هندبال می‌توان از استراتژی مارتینگل استفاده کرد؟

استراتژی مارتینگل به مبالغ و قرار دادن شرط‌های شما با توجه به قانون دنباله ریاضی خود اشاره دارد که می‌تواند باخت‌های متوالی را نیز برای شما با یک برد، جبران نماید. به همین خاطر این استراتژی معطوف به یک‌رشته ورزشی خاص همانند هندبال نیست و برای همه رشته‌ها کارایی زیادی دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید