جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

۱۵ ترفند در پیش بینی والیبال که موفقیت شما را تضمین می‌کنند

در مطالب دیگر به‌صورت کامل به‌ پیش بینی والیبال و گزینه‌های مربوط به آن، با بررسی میزان سود و ریسک آن‌ها که می‌توانید در این رشته ورزشی شرط‌های خود را به ثبت برسانید، پرداخته‌ایم. والیبال یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های جهان است که حتی در برخی کشورها این ورزش در فرهنگ مردم که مرتبط به رشته‌های ورزشی می‌شود، جای دارد.

می‌توان گفت به همین میزان پیش‌بینی والیبال نیز پرطرف‌دار است زیرا می‌تواند منبع خوبی برای درآمدزایی مردم تلقی شود. در این مطلب بت فوروارد ما قصد داریم به ۱۵ ترفند در پیش‌بینی والیبال بپردازیم که با استفاده از این ترفندها می‌توانید شانس موفقیت خود را در پیش‌بینی والیبال بالاتر ببرید.

قدم‌به‌قدم با ۱۵ ترفند در پیش‌بینی والیبال

موردی که می‌تواند شما را به سایر کاربران برتری دهد و شانس برد شما را بیش‌ازپیش تقویت کند این است که در هر ورزشی از جمله والیبال که قصد پیش‌بینی‌کردن مسابقات آن را دارید نیاز است مهم‌ترین ترفندهای مربوط به بازی را شناسایی کرده تا به‌کارگیری این ترفندها شرط‌های معقولانه‌تر و بهتری را به ثبت برسانید. اگر به ورزش والیبال علاقه دارید و به دنبال ترفندهایی هستید که بتوانید با استفاده از آن‌ها شانس موفقیت خود را در شرط‌های والیبال بالا ببرید به‌هیچ‌عنوان این مطلب را از دست ندهید؛ زیرا قصد داریم به کامل‌ترین و مهم‌ترین ترفندهای پیش‌بینی والیبال بپردازیم.

15 ترفند در پیش بینی والیبال

یادگیری تخصصی رشته والیبال و قوانین آن

برای آن که در پیش‌بینی والیبال موفق شوید، در قدم اول نیاز است تا در خصوص رشته ورزشی والیبال آگاهی داشته باشید. به این صورت نمی‌شود که تخصص و اطلاعات شما مربوط به فوتبال، بسکتبال، تنیس و … باشد و شما بخواهید در والیبال نیز به پیش‌بینی‌کردن مشغول شوید. اصولاً توصیه می‌شود شما برای رسیدن به درآمدزایی مشخص در دنیای پیش‌بینی، می‌بایست رشته یا رشته‌هایی را انتخاب نمایید که در آن تخصص و اطلاعات کافی را دارا هستید، به همین خاطر اگر حتی تخصص شما به رشته دیگری معطوف می‌شود؛ ولی علاقه دارید تا در والیبال نیز شانس خود را امتحان کنید ابتدا باید این رشته را به‌صورت تخصصی یاد بگیرید و قوانین مربوط به آن را مطالعه نمایید.

منظور ما از یادگیری تخصصی به این صورت نیست که بروید و در یک کلاس آموزشی یا یک باشگاه والیبال ثبت‌نام کنید، منظورمان این است که با منابع موجود در اینترنت و فیلم‌های مسابقات والیبال همه چیز را در مورد این رشته ورزشی بیاموزید تا زمانی که گزینه‌های پیش‌بینی والیبال پیش روی شما قرار گرفت متوجه منظور اصطلاحات والیبال و قوانین آن شوید.

بررسی نکات آماری مربوط به لیگ‌های معتبر، تیم‌ها و بازیکنان والیبال

بعدازاین که در خصوص رشته والیبال شناخت کافی را پیدا کردید و مطمئن شدید در زمان برگزاری یک مسابقه والیبال متوجه تمامی اتفاقات آن می‌شوید، حال نیاز است تا در خصوص لیگ‌های معتبر که گزینه‌های پیش‌بینی بر روی آن‌ها ارائه می‌شود یا لیگی که خود مدنظر دارید، تیم‌های حاضر در لیگ‌ها، بازیکنان شاغل و … مطالعه و کسب اطلاعات کنید تا بتوانید شرط‌های خود را بر اساس نکات آماری با آنالیز آن‌ها به ثبت برسانید.

برای این منظور نیاز است تا در خصوص بازی‌های قبلی دو تیم در لیگ یا در تقابل با یکدیگر، امتیازات در جدول رده‌بندی، بازیکنان برتر والیبال در هر پست و ازاین‌قبیل موارد مطالعه کنید تا بتوانید با شناخت و دانش کافی نسبت به تیم‌ها و بازیکنان پیش‌بینی خود را با شانس موفقیت بالا انجام دهید.

انتخاب یک سایت معتبر پیش‌بینی والیبال

پس از بررسی و مطالعه در خصوص دو مورد بالا حال پیداکردن یک سایت معتبر برای پیش‌بینی والیبال شما ازهرجهت ضروری است.

 • سایت‌های معتبر بستر امن آنلاین را برای شارژ حساب کاربری شما فراهم می‌کنند که امکان کلاهبرداری از حساب شما وجود نداشته باشد.
 • این سایت‌ها همچنین انواع روش‌های شارژ و برداشت را روی سایت قرار می‌دهند تا هر کاربر در هر کجای دنیا بتواند باتوجه‌به امکاناتی که در دسترس دارد، حساب کاربری خود را شارژ یا جوایز خود را برداشت نماید.
 • سایت‌های معتبر در سریع‌ترین زمان ممکن جوایز کاربران را برای آن‌ها واریز می‌کنند.
 • سایت‌های معتبر بیشترین گزینه‌های پیش‌بینی والیبال را ارائه می‌دهند.
 • سایت‌های معتبر دارای ضرایب منصفانه در پیش‌بینی‌ها هستند که کاربران مبالغ مناسب و معقولی را برنده شوند.
 • سایت‌های معتبر دارای پیش‌بینی آنلاین هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به راهنمایی مشکلات کاربران رفع شود.
 • سایت‌های معتبر بونوس‌های مختلف والیبال به‌خصوص برای تورنمنت‌های معتبر را برای رضایت کاربران بر روی سایت قرار می‌دهند و این بونوس‌ها بهترین فرصت هستند تا کاربران بدون قراردادن سرمایه بتوانند با ثبت یک شرط معقول، به سوددهی برسند.

در همین راستا همان‌طور که می‌دانید بت فوروارد باسابقه درخشان در حوزه پیش‌بینی ورزشی و بازی‌های کازینویی، پیش‌بینی والیبال را به بهترین شکل با بیشترین گزینه‌ها در اختیار کاربران خود قرار داده و به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً شانس خود را در بت فوروارد امتحان نمایید.

15 ترفند در پیش بینی والیبال

مطالعه و کسب دانش در خصوص پیش‌بینی والیبال

پیش‌بینی والیبال نیز همانند دیگر رشته‌ها قوانین و اصطلاحات مربوط به خود را داراست که شما می‌بایست در خصوص پیش‌بینی والیبال اطلاعات لازم را کسب نمایید تا پس از پیداکردن یک سایت معتبر و مواجهه با بی‌نهایت گزینه‌هایی که برای پیش‌بینی روبه‌رو شما قرار می‌گیرد، سردرگم نشوید و بتوانید یک شرط آگاهانه را به ثبت برسانید که شانس موفقیت شما در آن بالاست.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید تمام حول محور صحبت ما حتی در این مطلب هم به ترفندهایی برای پیش‌بینی والیبال اشاره دارد که می‌تواند شانس برد شما را بیشتر کند و شما باید به‌صورت کامل به مطالعه در خصوص پیش‌بینی والیبال بپردازید تا در نهایت بتوانید بهترین استراتژی و راهکار را برای شرط‌های خود بیابید و شرط‌های معقولانه‌تری را به ثبت برسانید.

پیداکردن یک استراتژی مناسب برای بالابردن شانس برد

در هر رشته ورزشی می‌توان از راهکارهای مختلفی برای ثبت شرط‌ها استفاده کرد که در همین خصوص استراتژی‌های زیادی برای پیش‌بینی والیبال و سایر ورزش‌ها نظیر مارتینگل، فیبوناچی، تصاعدی، هندیکپ، میکس و صدها استراتژی دیگر وجود دارد که هر کاربر باید باتوجه‌به اطلاعات و دانش خود در گذر زمان بهترین استراتژی را برای شرط‌های خود بیابید تا بی‌هدف و بدون برنامه پیش‌بینی نکند. این که شما با بهترین استراتژی خود و با برنامه‌ریزی پیش بروید قطعاً به شما اعتمادبه‌نفس، تسلط به روشی که انتخاب کردید، بالابردن شانس برد و در نهایت رسیدن شما به درآمدزایی در والیبال کمک می‌کند که این موضوع می‌تواند هدف اصلی هر شرط‌بندی باشد.

مدیریت سرمایه برای اختصاص مبلغ به‌پیش بینی والیبال

یک کاربر می‌تواند با مدیریت سرمایه صحیح منابع مالی خود را چندبرابر کند و دیگری می‌تواند با عدم مدیریت به یکباره تمامی سرمایه خود را از دست بدهد. انتخاب یکی از این دو گزینه برعهده شماست که تصمیم دارید جزو کدام دسته از کاربران باشید. شما برای این که بدانید می‌توانید چه میزان سرمایه‌ای به‌پیش بینی والیبال اختصاص دهید کافی است درآمد و مخارج یک ماه نظیر کرایه‌خانه، تحصیل، خوردوخوراک، پوشاک، تفریحات با خانواده، هزینه فرزندان و هر مورد دیگری که در طول یک ماه برای آن نیاز به پول دارید را محاسبه نمایید و اگر برای شما مبلغی مناسب پس‌انداز باقی ماند، بخشی از آن مثلاً یک‌سوم را به‌پیش بینی والیبال اختصاص دهید.

توجه داشته باشید به‌هیچ‌عنوان برای ورود سرمایه به پیش‌بینی، از مخارج ضروری خود استفاده نکنید؛ زیرا در صورت باخت شرط، نیاز شما دوبرابر می‌شود و در شرایط بدی قرار خواهید گرفت. ضمن این که در صورت محاسبه درآمد و مخارج پولی برای شما باقی نماند به‌هیچ‌عنوان پولی را از کسی برای پیش‌بینی قرض نکنید چرا که همان‌طور که گفتیم در صورت باخت شرط، نیاز شما دوبرابر قبل می‌شود و در واقع به‌این‌ترتیب زندگی روزمره شما دچار مشکل یا مختل می‌شود. به همین خاطر برای پیش‌بینی موضوع مدیریت سرمایه به طریقی که برایتان بیان کردیم را جدی بگیرید تا مشکلی از هر لحاظ در زندگی شخصی و روزمره شما ایجاد نشود.

15 ترفند در پیش بینی والیبال

بررسی گزینه‌های مختلف؛ صرفاً بر گزینه‌های معروف متمرکز نشوید

در پیش‌بینی والیبال افراد بیشتر به گزینه‌های معروف نظیر برد یک تیم، امتیازآورترین بازیکن زمین، پیش‌بینی ست‌ها و … دقت می‌کنند و سایر گزینه‌ها را از یاد می‌برند غافل از این که گزینه‌های دیگر یا غیرمعروف می‌تواند با یک پیش‌بینی ساده که شاید در خصوص آن اطلاعات نیز داشته باشید، شما را به درآمدزایی مطلوبی برساند. برای این منظور به شما پیشنهاد می‌دهیم قسمت مربوط به گزینه‌های متنوع پیش‌بینی والیبال را تا انتها بروید و به دنبال گزینه‌های فرعی و طلایی باشید که دارای ضریب خوبی نیز هستند.

پیش‌بینی زنده والیبال را فراموش نکنید

علاوه بر پیش‌بینی آنلاین که شما می‌توانید پیش از شروع مسابقات انجام دهید، می‌توانید پیش‌بینی والیبال به‌صورت زنده را نیز مدنظر قرار دهید چرا که نتایج والیبال به‌صورت لحظه‌ای در ثانیه تغییر پیدا می‌کنند و شما می‌توانید در حین این که به تماشای یک مسابقه والیبال نشسته‌اید قدرت هر دو تیم و بازیکنان را بسنجید و باتوجه‌به شرایط موجود تصمیم‌گیری نمایید که مثلاً کدام تیم به‌احتمال زیاد برنده است یا امتیازآورترین بازیکن زمین باتوجه‌به عملکرد آنها کدام یک می‌تواند باشد.

ثبت شرط‌ها با استفاده از روش‌های مختلف

روش‌های مختلفی برای پیش‌بینی والیبال وجود دارد که شما اگر در خصوص آنها همان‌طور که گفتیم مطالعه کرده باشید و به اصطلاحی اگر بلد باشید که شرط‌های خود را چگونه به بهترین شکل به ثبت برسانید می‌تواند بردهای خوب با مبالغ مختلفی را برای شما به ارمغان داشته باشد. برخی روش‌های مختلف و متداولی که در سایت‌های پیش‌بینی برای والیبال وجود دارد که البته این گزینه‌ها دائماً کم‌وزیاد نیز می‌شوند می‌تواند شامل موارد زیر شود:

 • پیش‌بینی به‌صورت تکی
 • پیش‌بینی به‌صورت میکس
 • پیش‌بینی با روش دابل شانس
 • استفاده از استراتژی مارتینگل
 • پیش‌بینی بیشتر و کمتر
 • پیش‌بینی سیستمی
 • پیش‌بینی زنجیره‌ای
 • پیش‌بینی تصاعدی
 • استفاده از استراتژی فیبوناچی
 • پیش‌بینی از روش هندیکپ
 • پیش‌بینی از روش ۳حالته
 • و صدها روش دیگر

سرمایه‌گذاری در سایتی با برترین ارائه‌دهندگان و بیشترین گزینه‌ها

بهتر است شما سایتی را برای پیش‌بینی والیبال خود انتخاب کنید که با برترین ارائه‌دهندگان شرط‌های والیبال قرارداد همکاری داشته باشد تا از این واسطه بتواند بیشترین گزینه‌های پیش‌بینی رو پیش روی شما قرار دهد. در پیش‌بینی والیبال آیتم‌هایی که می‌تواند قرار داده شود بی‌نهایت است و این به نفع شماست که بتوانید با وجود همه این گزینه‌ها، آنی را انتخاب کنید که با شانس برد بالاتر، پول بیشتری را از آن شما می‌کند.

انتخاب ضرایب با ریسک مناسب

برای این که کدام گزینه را برای پیش‌بینی خود انتخاب کنید صرفاً به ضرایب بالا نگاه نکنید؛ زیرا ضرایب بالا عموماً شانس برد پایین‌تر با ریسک بالاتری دارند که برای درآمدزایی شما مناسب نیست. درست است که در صورت برد مبلغ بیشتری را برنده می‌شوید، ولی از سوی دیگر در نظر داشته باشید که شانس برد شما با انتخاب این گزینه‌ها کمتر است.

مثلاً در مواجهه دو تیم با قدرت‌های مختلف یعنی تیم قوی‌تر و تیم ضعیف‌تر، تیم بهتر ضریب کمتر با شانس برد بالاتر ولی از سوی دیگر تیم ضعیف ضریب بالاتر با شانس برد کمتر را دارد که انتخاب گزینه دوم می‌تواند ریسک زیادی داشته باشد چرا که احتمالاً تیم قوی برنده می‌شود و شرط شما بازنده خواهد شد. البته انتخاب این دو حالت کاملاً به استراتژی و نظر کاربران بستگی دارد که برای شرط‌های خود چه تفکری را در سر دارند. پیشنهاد ما این است که ضرایب با ریسک مناسب بهترین گزینه می‌تواند برای شماست که علاوه بر حاشیه امن برنده‌شدن، مبلغ مناسب و سودآوری را برای شما به همراه داشته باشد.

15 ترفند در پیش بینی والیبال

پیش‌بینی به‌دور از احساس، تعصب و علاقه شخصی

سعی کنید در پیش‌بینی‌های خود احساسی عمل نکنید و بیش از اندازه درگیر هیجانات بازی نشوید تا به یکباره شرط‌های هیجانی و احساسی بدون بررسی نکات آماری را به ثبت برسانید. این کار در برای رسیدن به درآمدزایی شما چندان مناسب نیست و ممکن است تمام سرمایه شما از این طریق از دستتان خارج شود.

ضمن این که تعصب و علاقه شخصی را وارد پیش‌بینی‌های خود نکنید؛ زیرا این تصمیم نیز نمی‌تواند بر اساس آمار و منطق گرفته و اعمال شود. طبیعتاً علاقه دارید تیم محبوب شما به برتری دست پیدا کند حتی اگر شانس برنده‌شدن آن کم است و مطابق با این احساس و علاقه بر روی تیم موردعلاقه خود شرطی را قرار می‌دهید که احتمالاً ناموفق می‌شود. به همین منظور اگر نمی‌توانید برای پیش‌بینی مسابقات تیم محبوب خود تصمیم منطقی به‌دوراز تعصب و علاقه را بگیرید، ترجیحاً پیش‌بینی خود را در مسابقاتی دیگر قرار دهید و صرفاً از تماشای مسابقه تیم موردعلاقه خود در آن زمان بدون شرط، لذت ببرید.

بررسی محاسبه سود و زیان در گذر زمان

بعدازاین که در گذر زمان توانستید به یک استراتژی و روش مناسب برای پیش‌بینی‌های خود دست پیدا کنید و از این طریق مبالغی را از دست دادید یا برنده شدید، حال وقت آن است که بنشینید و سود و زیان خود را محاسبه نمایید. این کار به شما اثبات می‌کند که آیا در پیش‌بینی‌های خود باتوجه‌به روشی که اعمال کردید موفق بوده‌اید یا خیر! درصورتی‌که موفق بودید و به سوددهی رسیده بودید به کار خود ادامه دهید و در صورت عدم موفقیت اگر قصد بقا و جبران ضررها را دارید، با یک برنامه حساب‌شده‌تر و دقیق روش‌ها و استراتژی‌های دیگری را برای پیش‌بینی‌های خود امتحان کنید تا بازدهی این استراتژی‌ها را نیز بررسی نمایید.

به‌روزرسانی اطلاعات

تصور نکنید که صرفاً اطلاعات و دانشی که هرازچندگاهی به بررسی آن‌ها می‌پردازید برای پیش‌بینی‌های شما کافی است! خیر، شما باید برای این که اطلاعات والیبال خود را به‌صورت آپدیت نگه دارید نیاز است تا به‌صورت هفتگی یا یک هفته در میان اطلاعات خود را به‌روزرسانی نمایید.

مثلاً در یک لیگ معتبر والیبال نمی‌توانید با اطلاعاتی که در هفته ششم بررسی و از قدرت تیم و بازیکنان یا جدول رده‌بندی در آن زمان مطلع شدید، در هفته شانزدهم نیز بر همان اساس پیش‌بینی کنید؛ زیرا در طول این مدت یا بازه‌های زمانی دیگر تمامی این موارد تغییر پیدا کرده‌اند و شما باید هر هفته باتوجه‌به مسابقات برگزار شده، نتایجی که در این بازی‌ها رقم می‌خورد، آخرین جدول رده‌بندی، سنجش قدرت تیم‌ها در هفته‌های گذشته، عملکرد بازیکنان و … پیش‌بینی‌هایی منطقی با بررسی دقیق نکات آماری را به ثبت برسانید تا شانس موفقیت شما همچنان در لول مطلوبی باقی بماند.

استفاده بهینه از بونوس‌های پیش‌بینی والیبال

شاید بونوس‌های مسابقات والیبال توسط برخی سایت‌ها در برخی تورنمنت‌ها به‌صورت مقطعی قرار داده شوند؛ ولی این بونوس ها می‌توانند برای شما یک یا چندین فرصت طلایی را ایجاد کنند. شما اگر سایت‌های ارائه‌دهنده بونوس والیبال را شناسایی کنید و بتوانید مطابق با قوانین آنها بونوس‌های پیش‌بینی والیبال را دریافت کنید می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری اضافی، فرصت مناسبی را برای بردی بزرگ در یک یا چندین شرط برای خود ایجاد کنید.

به‌وفور مشاهده شده که کاربران توانستند با استفاده از بونوس‌ها و با به‌کارگیری یک استراتژی ریسکی، بردهای میلیونی را برای خود رقم بزنند که بد نیست شما هم به دنبال این فرصت‌های طلایی باشید تا هر روزنه‌ای را برای خود تبدیل به موفقیتی بزرگ نمایید.

15 ترفند در پیش بینی والیبال

سؤالات متداول کاربران

 • درآمدزایی از کدام روش در پیش‌بینی والیبال امکان‌پذیر است؟

شما برای پیش‌بینی والیبال باید استراتژی و روش‌های مختلفی را باتوجه‌به اطلاعاتی که دارید پیاده‌سازی کنید تا در نهایت بتوانید آنی را انتخاب کنید که برای شما سوددهی بیشتری دارد که این موضوع برای هر کاربر با دیگری متفاوت است.

 • برای پیش‌بینی مسابقات والیبال روش تکی بهتر است یا میکس؟

استراتژی‌های این دو روش کاملاً بر خلاف یکدیگر هستند؛ زیرا روش میکس به این صورت است که شما چند انتخاب را با یکدیگر ترکیب می‌کنید و ضرایب این گزینه‌ها با ضرب‌شدن در یکدیگر تشکیل ضریب بزرگی را می‌دهند. درصورتی‌که پیش‌بینی تمامی گزینه‌های انتخابی شما صحیح باشد شما مبلغ بزرگی را برنده می‌شوید و سود شرطتان بسیار بالاست ولی پیش‌بینی شما نیز ریسک بالایی دارد.

ولی این موضوع برای روش تکی برعکس است؛ زیرا شما صرفاً بر روی یک گزینه متمرکز هستید و ریسک موفقیتتان در این روش بالاتر و سودتان کمتر است. به همین خاطر این شما هستید که می‌بایست روش پیش‌بینی خود را باتوجه‌به استراتژی که در سر دارید انتخاب نمایید.

 • روش بیشتر و کمتر در پیش‌بینی والیبال برای تازه‌کاران کارایی دارد؟

بله این روش برای کسانی که تازه‌پا به دنیای متنوع پیش‌بینی گذاشتند می‌تواند مناسب باشد؛ زیرا شانس موفقیت با استفاده از این روش بالاتر می‌رود و به‌نوعی تا کاربران تازه‌وارد با این عرضه و چم‌وخم کار آن آشنا شوند، با استفاده از این روش می‌توانند سرمایه خود را تا حدودی حفظ و سودی را هر چقدر اندک به دست آورند.

 • آیا برای پیش‌بینی والیبال باید در سایت‌ها ثبت‌نام کنیم؟

بله! برای این که بتوانید حساب کاربری خود را شارژ و شرط‌های خود را از هر روشی به ثبت برسانید باید مراحل ثبت‌نام خود را در سایت‌های معتبر تکمیل کنید تا اجازه این کار به شما داده شود. اگر در سایتی حضور داشتید و مشاهده کردید هیچ ثبت نامی از شما برای این کار درخواست نمی‌شود، به اعتبار آن سایت شک کنید؛ زیرا برای فعالیت قانونی و استاندارد در سایت‌های پیش‌بینی کاربران باید با اطلاعات واقعی خود فعالیت خود را انجام دهند.

 • آیا سایت‌های معتبر تمامی روش‌های پیش‌بینی را قرار می‌دهند؟

سایت‌های معتبر موظف هستند برای رضایت کاربران با اطلاعات متفاوت، روش‌های مختلفی را برای پیش‌بینی‌های آنان قرار دهند تا هر کاربر متناسب با دانش خود شرط‌های خود را در سایت به ثبت برساند و از این طریق شانس موفقیت خود را بالا ببرد.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید