جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهنمای پیش بینی بازی یوونتوس و ناپولی در سری آ ایتالیا

یوونتوس و ناپولی پنج شنبه شانزدهم آذر در چارچوب بازی‌های هفته پانزدهم فصل ۲۴-۲۰۲۳  لیگ سری آ ایتالیا به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی یوونتوس و ناپولی. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

اطلاعات بازی یوونتوس و ناپولی

تاریخ و ساعت برگزاری: ۸ دسامبر ۲۰۲۳، ساعت ۱۹:۴۵ به وقت تهران

رقابت: سری آ ایتالیا

مکان برگزاری: استادیوم آلیانز

بررسی وضعیت تیم‌های یوونتوس و ناپولی

یوونتوس می‌تواند قهرمان را شکست دهد

یوونتوس باتوجه‌به این که در هیچ رقابت اروپایی در این فصل حضور ندارد برای پس‌گرفتن اسکودتو تمام تلاش خود را می‌کند. بانوی پیر با ۱۰ پیروزی از ۱۴ بازی در رده دوم جدول سری آ قرار دارد، رکوردی که آنها می‌توانند در این هفته مقابل ناپولی بهبود ببخشند.

دفاع از عنوان قهرمانی ناپولی طبق برنامه پیش نرفت و این باشگاه دومین سرمربی خود از زمان استعفای لوچیانو اسپالتی پس از قهرمانی در سری آ انتخاب کرد. ناپولی سه بازی از چهار بازی اخیر خود را در تمامی رقابت‌ها با شکست پشت سر گذاشته است و اینترمیلان آخر هفته گذشته در سری آ و در خانه ناپولی با نتیجه ۳-۰ پیروز شد.

یوونتوس در ۶ بازی از ۷ بازی اخیر خود پیروز شده است تا به اینترمیلان فشار بیاورد و آنها باید در این دیدار بسیار قوی باشند. قهرمان فصل گذشته سری آ در این فصل مقابل هفت تیم برتر بدون برد بوده و به اینتر و فیورنتینا نیز باخته است.

 مصدومیت‌ها و ترکیب احتمالی تیم یوونتوس

تیموتی وه آ و ماتیا د شیلیو برای ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در دسترس نخواهند بود.

از نظر ما، یووه به نظر می‌رسد که سیستم ۳-۵-۲ را برای این سیستم انتخاب کند و شزنی، فدریکو گاتی، برمر، الکس ساندرو، وستون مک‌کنی، آندریا کامبیاسو، فدریکو کیزا، کاویگلیا، کوستیچ، رابیو و دوشان ولاهوویچ برای این تیم به میدان بروند.

 مصدومیت‌ها و ترکیب احتمالی تیم ناپولی

والتر ماتزاری، سرمربی ناپولی باید از میان تیمی که بازیکنان مصدوم زیادی را دارد ترکیب تیمش را انتخاب کند. الساندرو زانولی، ماریو روی و ماتیاس اولیورا را نمی توان برای این بازی در نظر گرفت.

الکس مرت، جیووانی دی لورنزو، ناتان سوزا، لئو اوستیگارد، امیر رحمانی، آندره زامبو آنگویسا، استانیسلاو لوبوتکا و ماتئو پولیتانو الیف الماس، کواراتسخلیا و ویکتور اوسیمن برای ناپولی در این دیدار احتمالاً به میدان خواهند رفت.

بازی‌های رودررو دو تیم یوونتوس و ناپولی

نگاهی به آخرین دیدارهای رودررو آنها که از تاریخ ۱۳/۰۲/۲۰۲۱ نشان می‌دهد که یوونتوس در یک بازی از و ناپولی در ۴ بازی برنده شده‌اند و تعداد تساوی‌ها نیز ۱ بوده است.

در این مدت ۱۶ گل بین آنها ثبت شد که ۵ گل سهم یووه و ۱۱ گل از تیم ناپولی بود. میانگین گل در هر بازی ۲.۶۷ است.

بازی قبلی بین این دو در سری آ ایتالیا، هفته سی و یکم سری آ در تاریخ ۲۳/۰۴/۲۰۲۳ بود که با نتیجه ۰-۱ به سود ناپولی به پایان رسید.

جایگاه یوونتوس و ناپولی در جدول لیگ سری آ ایتالیا

تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز رتبه
یوونتوس ۱۰ ۳ ۱ ۲۲ ۹ ۱۳ ۳۳ ۲
ناپولی ۷ ۳ ۴ ۲۶ ۱۷ ۹ ۲۴ ۵

نکات مهم بازی یوونتوس و ناپولی

در شش بازی از ۸ بازی اخیر خانگی یوونتوس در سری آ کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.

 در بازی خانگی یوونتوس مقابل ناپولی در لیگ سری آ فصل گذشته، میهمان با نتیجه ۱-۰ پیروز شد.

 در دو بازی از سه بازی اخیر یوونتوس و ناپولی در سری آ زیر ۲/۵ گل زده شده است.

 یوونتوس در این فصل تنها ۴ گل در لیگ سری آ در خانه دریافت کرده است.

 در فصل ۲۴-۲۰۲۳ سری آ، ناپولی تنها ۵ گل خارج از خانه دریافت کرده است.

پیش‌بینی ما از بازی یوونتوس و ناپولی در سری آ ایتالیا

یوونتوس این فرصت را دارد که به صدر جدول سری آ برود. آنها در فرم خوبی هستند و در این فصل در خانه در لیگ شکست نخورده‌اند. ناپولی ناهماهنگ بوده است؛ اما تمام باخت‌های آن‌ها در لیگ در زمین خانگی بوده است. پیش‌بینی ما از بازی یوونتوس و ناپولی این است که کمتر از ۲.۵ گل در بازی زده شود.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید