جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
یوونتوس - اینتر

تحلیل و بررسی پیش بازی یوونتوس و اینتر در سری آ در بت فوروارد

یوونتوس و اینترمیلان یکشنبه پنجم مهر در چارچوب بازی‌های هفته سیزدهم فصل ۲۴-۲۰۲۳  لیگ سری آ ایتالیا به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی یوونتوس و اینترمیلان. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

اطلاعات بازی یوونتوس و اینترمیلان

تاریخ و ساعت برگزاری: ۲۶ نوامبر ۲۰۲۳، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

رقابت: سری آ ایتالیا

مکان برگزاری: استادیوم آلیانز

بررسی وضعیت دو تیم یوونتوس و اینترمیلان

روز یکشنبه یک مسابقه بسیار تأثیرگذار در قهرمانی در لیگ سری آ ایتالیا برگزار می‌شود، زیرا اینترمیلان، صدرنشین لیگ سری آ، در خارج از خانه در مقابل تیم یوونتوس که به طور پیوسته در حال نزدیک‌شدن به صدر است، با آزمایش سختی روبرو می‌شود. اینتر و یوونتوس در حال حاضر پس از ۱۲ بازی در سری آ ایتالیا تنها یک‌بار شکست‌خورده‌اند. نراتزوری رکورد عالی دربازی‌های خارج از خانه خود دارد و تنها یک‌بار دربازی‌های خارج از خانه خود شکست‌خورده است، اما آتالانتای رده پنجمی تنها تیم بالای جدول است که اینتر با آن روبرو شده است.

در همین حال، یوونتوس با هفت بازی بدون شکست، شش کلین شیت و ثبت پنج برد متوالی روند بسیار خوبی دارد. در استادیوم آلیانز بانوی پیر در شش بازی این فصل در سری آ ایتالیا تنها دو امتیاز از دست داده است. این برتری باعث می‌شود اینتر با ترکیب فعلی‌اش به تیمی آسیب‌پذیر تبدیل شود و علیرغم کیفیت تهاجمی خوبی که دارد در مقابل یوونتوس بازی سختی را داشته باشد.

 در هفت دیدار از هشت دیدار اخیر بین این قدرت‌های ایتالیایی دو یا کمتر گل زده شده است و این سناریو برای این بازی هم محتمل به نظر می‌رسد.

از نظر دفاعی، این دو تیم تا تابه‌حال بهترین‌ها در لیگ سری آ ایتالیا بوده‌اند. اینتر در ۱۲ بازی تنها ۶ گل و یوونتوس تنها ۷ گل را در این فصل دریافت کرده‌اند.

تنها در چهار بازی از ۱۲ بازی میزبان در لیگ سری آ ایتالیا، بیش از ۲.۵ گل به ثمر رسیده است و کم گل نگه داشتن این بازی بهترین شانس آنها برای کسب پیروزی خواهد بود.

مصدومیت‌ها و ترکیب احتمالی تیم یوونتوس

تیموتی وه آ، مانوئل لوکاتلی، ماتیا د شیلیو و دانیلو برای ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس در دسترس نخواهند بود. ما فکر می کنیم که یوونتوس می‌تواند این بار از سیستم ۳-۵-۲ استفاده کند و از شزنی، فدریکو گاتی، گلیسون برمر، دانیله روگانی، آندره آ کامبیاسو، وستون مک کنی، آدرین رابیوت، فابیو میرتی، فیلیپ کوستیچ، فدریکو کیزا و مویز کین استفاده کند.

مصدومیت‌ها و ترکیب احتمالی تیم اینترمیلان

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینترمیلان، ترکیب کاملی برای انتخاب در این بازی در اختیار ندارد. خوان کوادرادو، الساندرو باستونی و بنجامین پاوارد در این بازی غایب هستند. ما فکر می کنیم که نراتزوری به‌احتمال زیاد در سیستم ۳-۵-۲ بازی می‌کند و یان سامر، متئو دارمیان، استفان دی وریج، فرانچسکو آچربی، دنزل دامفریز، نیکولو بارلا، هاکان، هنریک مخیتاریان، فدریکو دیمارکو، تورام و لائوتارو مارتینز بازی را برای اینتر شروع کنند.

بازی‌های رودررو دو تیم یوونتوس و اینترمیلان

بررسی دیدارهای رودررو این دو تیم در سری آ ایتالیا از تاریخ ۰۳/۰۴/۲۰۲۲ به ما نشان می‌دهد که سهم یوونتوس ۲ پیروزی، اینترمیلان ۳ پیروزی و ۱ بازی نیز با نتیجه مساوی پایان‌یافته است.

در مجموع ۱۳ گل بین آنها در این بازی ها به ثمر رسید که ۶ گل برای یوونتوس و ۷ گل سهم اینترمیلان بود. میانگین گل در هر بازی بین این دو تیم ۲.۱۷ است.

جایگاه یوونتوس و اینترمیلان در جدول سری آ ایتالیا

تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز رتبه در جدول
یوونتوس ۹ ۲ ۱ ۱۹ ۷ ۱۲ ۲۹ ۲
اینترمیلان ۱۰ ۱ ۱ ۲۹ ۶ ۲۳ ۳۱ ۱

پیش‌بینی ما از بازی یوونتوس و اینترمیلان

وقتی همه چیز را در نظر بگیریم، ممکن است برای یوونتوس شکست این اینترمیلان با این ترکیب قدرتمند دشوار باشد؛ بنابراین ما یک مسابقه بسیار برابر با برتری خفیف اینترمیلان را پیش‌بینی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید