جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
چلسی نیوکاسل

راهنمای پیش بینی بازی چلسی و نیوکاسل در جام اتحادیه انگلیس

چلسی و نیوکاسل سه شنبه بیست و هشتم آذر در چارچوب بازی‌های مرحله حذفی فصل ۲۴-۲۰۲۳ جام اتحادیه انگلیس به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی چلسی و نیوکاسل. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

اطلاعات بازی چلسی و نیوکاسل

تاریخ و ساعت برگزاری: ۱۹ دسامبر ۲۰۲۳، ساعت ۲۰:۰۰ به وقت تهران

رقابت: یک‌چهارم نهایی جام EFL

مکان برگزاری: استمفورد بریج

بررسی وضعیت تیم‌های چلسی و نیوکاسل

هیچ یک از این دو طرف علاقه زیادی به این جام در شروع فصل داشته نداشتند، اما شرایط آنها حکم می‌کند که این بازی و این جام برای آن‌ها کلیدی شود.

چلسی به دنبال بهبود قابل‌توجهی نسبت به رتبه دوازدهم فصل گذشته بود، اما این موفقیت با مائوریسیو پوچتینو محقق نشد، درحالی‌که این یکی از بهترین شانس‌هایی است که نیوکاسل برای پایان‌دادن به خشکسالی ۵۴ساله بدون جام پس از پایان ماجراجویی اروپایی خود در هفته گذشته خواهد داشت.

در ۶ بازی از ۹ بازی اخیر خارج از خانه نیوکاسل در تمامی رقابت ها، حداقل ۳ گل زده شده است و این می تواند یک بازی مشابه دیگر باشد زیرا چلسی در بازی های اخیر خانگی خود به گلزنی رسیده است.

ازآنجایی‌که چلسی یک بازی از هفت بازی اخیر خود را در استمفوردبریج باخته است و نیوکاسل فقط یکی از هشت بازی اخیر خود را در خارج از خانه در تمامی رقابت‌ها برده است. بااین‌حال، ممکن است به این آسانی نباشد و شوروشوق برای این تورنمنت احتمالاً در اردوی خارج از خانه قوی‌تر خواهد بود، زیرا پوچتینو در طول دوران حضورش در تاتنهام هرگز تمایل زیادی به آن نشان نداد. نیوکاسل در ابتدای ماه چلسی را ۴-۱ در خانه در لیگ برتر شکست داد و این پتانسیل را دارد که بازی را به ضربات پنالتی بکشاند.

مصدومان احتمالی تیم چلسی

بن چیلول، کارنی چوکوومکا، نونی مادوکه، ریس جیمز، تروو چالوبا، لسلی اوگوچوکو، مارک کوکورلا، رومئو لاویا، وسلی فوفانا و رابرت سانچز برای مائوریسیو پوچتینو، سرمربی چلسی غایب خواهند بود.

مصدومان احتمالی تیم نیوکاسل

ادی هاو، سرمربی نیوکاسل یونایتد در حال حاضر نگرانی‌هایی در مورد مصدومیت چندین بازیکن دارد. فابین شار، الیوت اندرسون، جو ویلاک، مت تارگت، نیک پوپ، هاروی بارنز، جولینتون و جیکوب مورفی کسانی هستند که نمی توان آنها را در نظر گرفت.

بازی‌های رودررو دو تیم چلسی و نیوکاسل

بررسی بازی‌های رودررو قبلی آنها که به تاریخ ۱۵/۰۲/۲۰۲۱ بازمی‌گردد به ما می‌گوید که چلسی در ۳ مورد از این بازی‌ها و نیوکاسل یونایتد در ۲ بازی برنده شده‌اند و تعداد بازی‌های مساوی ۱ بوده است.

در مجموع ۱۴ گل توسط دو باشگاه در این دوره به اشتراک گذاشته شده است که ۸ گل از آنها متعلق به آبی ها و ۶ گل برای نیوکاسل بوده است. میانگین گل در هر بازی ۲.۳۳ است.

نکات مهم بازی چلسی و نیوکاسل در جام اتحادیه انگلیس

  • چلسی در ۳ بازی از ۴ بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس در خانه پیروز شده است.
  • نیوکاسل در چهار بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها سه بار شکست‌خورده است.
  • چهار بازی از پنج بازی اخیر خارج از خانه نیوکاسل در تمامی رقابت‌ها با شکست به پایان رسیده است.
  • چلسی هفت بازی متوالی در جام اتحادیه را در خانه پیروز شده است.
  • چلسی از ۱۱ بازی اخیری که در خانه مقابل نیوکاسل یونایتد بوده است، ۱۰ برد را کسب کرده است.

پیش‌بینی ما از بازی چلسی و نیوکاسل

پیش‌بینی ما برای بازی چلسی و نیوکاسل یونایتد، پیروزی چلسی است. چلسی اخیراً در خانه در فرم خوبی بوده است. آنها همچنین در استمفوردبریج در این رقابت‌ها و همچنین مقابل نیوکاسل رکورد قوی ای دارند. همچنین انتظار می‌رود هر دو تیم در اینجا تغییراتی در تیم خود ایجاد کنند. بااین‌حال، چلسی مانند نیوکاسل برنامه شلوغی نداشته است و می‌تواند از ایجاد تغییرات غیره منتظره در اینجا اجتناب کند.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید