جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
پرسپولیس استقلال

راهنمای پیش بینی بازی پرسپولیس و استقلال در لیگ برتر خلیج ‌فارس

پرسپولیس و استقلال پنج‌شنبه بیست و دوم آذر در چارچوب بازی‌های هفته دوازدهم فصل ۲۴-۲۰۲۳  لیگ برتر خلیج فارس به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی پرسپولیس و استقلال. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

پرسپولیس استقلال

اطلاعات بازی پرسپولیس و استقلال

تاریخ و ساعت برگزاری: ۱۴ دسامبر ۲۰۲۳، ساعت ۱۵ به وقت تهران

رقابت: لیگ برتر خلیج ‌فارس

مکان برگزاری: استادیوم آزادی

بررسی وضعیت تیم‌های پرسپولیس و استقلال

جداشدن این دو تیم در رقابت قهرمانی در لیگ برتر غیرممکن است. اختلاف بین پرسپولیس و استقلال زیاد نیست. در لیگ برتر ایران، میزبان با ۲۰ امتیاز در رده چهارم قرار دارد و استقلال با ۲۴ امتیاز در رده اول قرار دارد. همه نتایج در اینجا روی میز است، اما با تکیه بر عملکرد دفاعی قوی هر دو طرف، یک مساوی بدون گل انتخاب ما است و شانس تساوی موجود در بازار مسابقه ارزش بسیار خوبی دارد. هر دوی این تیم ها در دفاع قوی هستند. پرسپولیس با ایجاد یک قلعه در خانه، در ۱۷ بازی اخیر خود به طور میانگین تنها ۰.۶ گل در هر بازی دریافت کرده است. این در حالی است که استقلال در ۳ بازی اخیر خود در لیگ برتر فقط ۱ گل دریافت کرده است.

پرسپولیس در ۴ بازی از ۷ بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها مساوی کرده است و استقلال ۳ بازی اخیر خارج از خانه خود را با نتیجه مساوی به پایان رسانده است. آخرین مساوی آنها زمانی بود که شنبه گذشته برابر فولاد به تساوی رسیدند. این بازی احتمالاً کم گل خواهد بود.

بازی‌های رودررو دو تیم پرسپولیس و استقلال

آمار رودرروی پرسپولیس و استقلال در ۲۸ بازی اخیر نشان می‌دهد پرسپولیس با ۱۱ برد موفق‌تر از استقلال است در حالی که استقلال تنها ۳ برد را کسب کرده است. ۱۴ تقابل آنها با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آخرین بازی آنها در ۳۱ می ۲۰۲۳ برگزار شد و با نتیجه ۱:۲ به سود پرسپولیس به پایان رسید.

جایگاه پرسپولیس و استقلال در جدول لیگ برتر ایران

تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز رتبه
استقلال ۷ ۳ ۱ ۱۵ ۶ ۹ ۲۴ ۱
پرسپولیس ۶ ۳ ۱ ۱۲ ۵ ۷ ۲۰ ۴

نکات مهم بازی پرسپولیس و استقلال

  • ۱۱ بازی از ۲۰ بازی اخیر دو تیم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.
  • استقلال تمام ۳ بازی اخیر خارج از خانه خود را مساوی کرده است.
  • پرسپولیس در ۴ بازی از ۷ بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها به تساوی رسیده است.
  • استقلال در آخرین بازی خود مقابل فولاد به‌تساوی ۰-۰ دست یافت.

پیش‌بینی ما از بازی پرسپولیس و استقلال

در این بازی به دلیل حساسیت بالایی که وجود دارد، تنها تصور می‌شود که یک تیم بتواند گل بزند. شرط هر دو تیم گلزنی نمی‌کنند می‌تواند قابل‌توجه باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید