ورود به سایت بدون فیلترشکن

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهنمای پیش‌بینی بازی پاری سن ژرمن و دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا

دو تیم پاری‌سن‌ژرمن و دورتموند سه‌شنبه، هجدهم اردیبهشت در چارچوب بازی‌های دور برگشت نیمه‌نهایی فصل ۲۰۲۳-۲۴ لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی پاری‌سن‌ژرمن و دورتموند. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

اطلاعات بازی پاری‌سن‌ژرمن و دورتموند

تاریخ و ساعت برگزاری: ۷ می ۲۰۲۴، ساعت ۲۲:۳۰

رقابت: مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا

مکان برگزاری: ورزشگاه پارک د پرنس

بررسی وضعیت تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و دورتموند

معادله برای دورتموند ساده است. باید سه‌شنبه‌شب از شکست مقابل پاری‌سن‌ژرمن در پارک دو پرنس اجتناب کند و به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند.

دورتموند در بازی رفت در سیگنال ایدونا پارک با گل هوشمندانه نیکلاس فولکروگ برتری ۱-۰ را به دست آورد.

غول لیگ ۱ از آن زمان در بازی‌های داخلی استراحت کرده است، در حالی که دورتموند روز شنبه با برد ۵-۱ آگزبورگ خود را گرم نگه داشت.

مارکو رویس در آن بازی گلزنی کرد و اخیراً اعلام کرد که در پایان فصل از دورتموند جدا می‌شود و بازیکنان دورتموند می‌خواهند با رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا خداحافظی با شکوهی را برای او رقم بزنند.

شاگردان لوئیس انریکه در هیچ یک از هفت مسابقه اخیر خود در تمامی رقابت‌ها دروازه خود را بسته نگه نداشتند و این خبر مبنی بر اینکه لوکاس هرناندز به دلیل مصدومیت غایب است، کار پاری‌سن‌ژرمن را سخت‌تر هم می‌کند.

کیلیان امباپه قرار است آخرین بازی اروپایی خود را در پارک دو پرنس انجام دهد؛ اما ممکن است همه چیز طبق برنامه پیش نرود.

دورتموند از زمان شکست در بازی اول خود در رقابت‌ها مقابل پاری‌سن‌ژرمن، تنها یکی از ده بازی اخیر خود در این فصل لیگ قهرمانان اروپا را باخته است و در صدر گروه مرگ قرار گرفت.

نکات مهم نکات مهم بازی پاری‌سن‌ژرمن و دورتموند

دورتموند در ۶ بازی از ۱۱ بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ قهرمانان اروپا شکست‌خورده است.

پاری‌سن‌ژرمن در مرحله گروهی این فصل بوروسیا دورتموند را ۲-۰ در خانه شکست داد.

دورتموند دو بازی از سه بازی اخیر خارج از خانه خود را باخته است.

پاری‌سن‌ژرمن در ۲۲ بازی اخیر خانگی خود در تمامی رقابت‌ها تنها یک‌بار شکست‌خورده است.

پاری‌سن‌ژرمن در ۹ بازی از ۱۳ بازی خانگی اخیر خود در لیگ قهرمانان اروپا پیروز شده است.

پیش‌بینی ما از بازی پاری‌سن‌ژرمن و دورتموند

پاری‌سن‌ژرمن قهرمان لیگ ۱ شده و اکنون می‌تواند به طور کامل روی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کند. آن‌ها برای زنده نگه‌داشتن امیدهای خود باید پس از باخت ۱-۰ در بازی رفت در این دیدار پیروز شوند. فرم خانگی آن‌ها در این فصل با تنها یک باخت در لیگ ۱ و شکست بارسلونا در این رقابت خوب بوده است. دورتموند در دو بازی از سه بازی اخیر خارج از خانه خود ۶ گل خورده است. آن‌ها همچنین در مرحله گروهی این فصل لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۲-۰ مقابل پاریس شکست خوردند. پیش‌بینی ما برای بازی پاری‌سن‌ژرمن و بوروسیا دورتموند یک برد خانگی برای پی اس جی است.

دیدگاه خود را بنویسید