جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهنمای پیش بینی بازی نیوکاسل و منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس

نیوکاسل و منچستریونایتد شنبه یازدهم مهر در چارچوب بازی‌های هفته چهاردهم فصل ۲۴-۲۰۲۳  لیگ برتر انگلیس به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی نیوکاسل و منچستریونایتد. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

اطلاعات بازی نیوکاسل و منچستریونایتد

تاریخ و ساعت برگزاری: ۲ دسامبر ۲۰۲۳، ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران

رقابت: لیگ برتر انگلیس

مکان برگزاری: سنت جیمز پارک

بررسی وضعیت تیم‌های نیوکاسل و منچستریونایتد

یک اشتباه وحشتناک در VAR باعث شد که پیروزی از نیوکاسل دزدیده شود. نیوکاسل در تساوی ۱-۱ در روز سه شنبه مقابل پاری سن ژرمن پنالتی دیرهنگامی به تیم پاریسی داد و پیروزی عالی اش را مقابل قهرمان فرانسه از دست داد. همچنین مانع از آن شد که پس از پیروزی چشمگیر ۴-۱ در برابر چلسی در شنبه گذشته، به بازی شنبه بروند. با این حال، میزبان با وجود پیروزی در شش بازی از هفت بازی خانگی خود در لیگ برتر تا به اینجای فصل، برای یک برد خانگی در این آخر هفته آماده می شود. میزبان در بازی های خانگی به جز یک بازی، در تمامی بازی ها برد را به دست آورده است. بنابراین شکی وجود ندارد که آنها به دنبال برد در این دیدار هستند.

اگر به فرم منچستریونایتد در لیگ برتر نگاه کنید شیاطین سرخ ۴ پیروزی متوالی را در بازی های خارج از خانه خود در لیگ برتر انگلیس کسب کرده اند. با این حال، این نتایج مشکلات واقعی یونایتد را پنهان نمی کند. آنها نه تنها در تساوی ۳-۳ خود مقابل گالاتاسرای در روز چهارشنبه دچار شکست دیگری شدند، بلکه نتایج آنها در لیگ برتر آنقدرها که روی کاغذ به نظر می رسد مثبت نیست. آنها ممکن است ۸ برد از ۱۳ بازی داشته باشند، اما هر کدام از این بردها در برابر تیم های نیمه دوم جدول بوده است. بازی های اخیر یونایتد در خارج از خانه باعث شد تا آن ها در هر یک از سه بازی خود با تیم های انتهایی جدول پیروز شوند، اما به نظر این هفته این روند پایان می یابد.

میهمان هر چهار دیدار خود را با تیم‌های نیمهٔ بالای جدول را در این فصل باخته است و باتوجه‌به اینکه نیوکاسل در خانه خود قدرتمند است، شکستی؛ مانند نتیجه ۳-۰ ماه گذشته در اولدترافورد برای آن ها دور از تصور نیست. گوردون برای میزبان حیاتی است. بازیکن مورد علاقه ما برای تماشای این مسابقه، آنتونی گوردون است که پس از ورودش در ژانویه از اورتون، واقعاً فوق العاده عمل کرده است. این وینگر در این فصل ۵ گل در لیگ برتر انگلیس به ثمر رسانده است که او را به بهترین گلزن آن ها بعد از الکساندر ایساک و کالوم ویلسون تبدیل کرده است. بازیکن سابق اورتون چهار گل از پنج گل خود در لیگ برتر انگلیس را در سنت جیمز پارک به ثمر رسانده است و در سه بازی آخر خانگی آنها در لیگ برتر گلزنی کرده است.

مصدومیت‌ها و ترکیب احتمالی تیم نیوکاسل

مت تارگت، دن برن، هاروی بارنز، جو ویلاک، جیکوب مورفی، کالوم ویلسون، الیوت اندرسون و سون باتمن نمی توانند برای ادی هاو، سرمربی نیوکاسل یونایتد بازی کنند.

ما فکر می‌کنیم که نیوکاسل می‌تواند با استفاده از نیک پوپ، کیران تریپیر، جمال لاسلس، فابیان شایر، والنتینو لیورامنتو، لوئیس مایلی، برونو گیماراس، جولینتون، میگل آلمیرون، الکساندر ایساک و آنتونی گوردون در ترکیب ۴-۳-۳ در این بازی قرار بگیرد.

مصدومیت‌ها و ترکیب احتمالی تیم منچستریونایتد

اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد، در حال حاضر نگرانی‌هایی درباره مصدومیت چندین بازیکن دارد. جانی ایوانز، آماد دیالو، میسون ماونت، کاسمیرو، لیساندرو مارتینز، تایرل مالاسیا و کریستین اریکسن قادر به انجام این بازی نیستند. جیدون سانچو به دلیل محرومیت از حضور در این مسابقه محروم است.

اعتقاد ما این است که شیاطین سرخ به‌احتمال زیاد در ترکیب ۴-۲-۳-۱ و با آندره اونانا، آرون ون بیساکا، هری مگوایر، نیلسون لیندلوف، لوک شاو، اسکات مک تومینای، کوبی ماینو، مارکوس راشفورد، برونو فرناندز، الخاندرو گارناچو و راسموس هویلوند بازی را شروع کنند.

بازی‌های رودررو دو تیم نیوکاسل و منچستریونایتد

نگاهی به آمار دیدارهای رودررو آنها که از تاریخ ۲۱/۰۸/۱۹۹۳، نشان می دهد که دو تیم ۲۰ بار در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که سهم یونایتد ۱۱ برد، نیوکاسل ۵ برد بوده و ۴ بازی نیز با نتیجه برابر به پایان رسیده است.

از تاریخ ۱۱/۰۹/۲۰۲۱ در این بازی ها ۱۴ گل به ثمر رسیده است که ۷ گل سهم نیوکاسل و ۷ گل برای شیاطین سرخ بوده است. میانگین گل در این بازی ها ۲.۳۳ است.

جایگاه نیوکاسل و منچستریونایتد در جدول لیگ برتر انگلیس

تیم برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز رتبه در جدول
نیوکاسل ۷ ۴ ۲ ۳۱ ۱۴ ۱۷ ۲۳ ۷
منچستریونایتد ۸ ۵ ۰ ۱۶ ۱۶ ۰ ۲۴ ۶

 

نکات مهم بازی نیوکاسل و منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد در سه بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس در مقابل نیوکاسل هیچ بردی نداشته است.

در پنج پیروزی اخیر نیوکاسل در لیگ برتر انگلیس مقابل منچستریونایتد یونایتد موفق به گلزنی نشده است.

در دو بازی قبلی نیوکاسل مقابل منچستریونایتد در تمامی رقابت‌ها، نیوکاسل موفق به ثبت کلین شیت شده‌اند.

پیش‌بینی ما از بازی نیوکاسل و منچستریونایتد

عمق ترکیب نیوکاسل تحت‌تأثیر آسیب‌دیدگی در پست‌های کلیدی است. منچستریونایتد علی‌رغم مصدوم‌های خود، ترکیب خطرناک‌تری دارد. منچستریونایتد به دلیل غایبین قابل‌توجه نیوکاسل می‌تواند از آسیب‌پذیری نیوکاسل استفاده کند. از طرفی نیوکاسل باتوجه‌به برتری خانگی خود می‌تواند دفاعی قوی داشته باشد. باتوجه‌به شرایط، عمق و تیم منچستریونایتد به آنها امتیاز جزئی می‌دهد. منچستریونایتد ممکن است بازی را برنده شود یا بازی با یک تساوی نزدیک به پایان برسد، اما باید دید نیوکاسل چگونه استراتژی خود را در پاسخ به مصدومیت‌های خودتنظیم می‌کند.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید