جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهنمای پیش بینی بازی لیورپول و منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس

لیورپول و منچستریونایتد یکشنبه بیست و ششم آذر در چارچوب بازی‌های هفته هفدهم فصل ۲۴-۲۰۲۳  لیگ برتر انگلیس به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی لیورپول و منچستریونایتد. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

اطلاعات بازی لیورپول و منچستریونایتد

تاریخ و ساعت برگزاری: ۱۷ دسامبر ۲۰۲۳، ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران

رقابت: لیگ برتر انگلیس

مکان برگزاری: ورزشگاه آنفیلد

بررسی وضعیت تیم‌های لیورپول و منچستریونایتد

۶ بازی شکست ناپذیری برای لیورپول پنجشنبه شب به پایان رسید، اما با حضور یورگن کلوپ در بلژیک که تیمی کاملاً تغییر یافته را به میدان فرستاده بود، نباید چیز زیادی در این شکست جستجو کرد و به نظر ما آن ها می‌توانند روز یکشنبه مقابل رقیب همیشگی خود به مسیر پیروزی بازگردند.

قرمزها پس از شکست کریستال پالاس در هفته گذشته به صدر جدول لیگ برتر رسیدند. آنها در تمام فصل در لیگ برتر انگلیس فقط یک‌بار در لیگ شکست‌خورده‌اند.

برای بدتر شدن اوضاع برای میهمان سرگردان، مردان کلوپ هنوز یک امتیاز در آنفیلد از دست نداده‌اند و هفت بازی خانگی خود را با ۲۱ گل زده و فقط ۵ گل خورده برده اند. این برای هواداران منچستریونایتد که تیمشان را در اواسط هفته بدون تشریفات از اروپا بیرون انداخته شد، خبر خوبی نخواهد بود، باختی که باعث شد سه شکست از چهار شکست اخیر خود در تمامی رقابت‌ها را داشته باشند و اریک تن هاگ، سرمربی تیم را در آستانه اخراج قرار دهد.

شیاطین سرخ می‌توانند در حرکتی روبه‌جلو، به‌ویژه در برابر تیم‌هایی که تمایل به فشار از جلو دارند، ضربه محکمی وارد کنند. بازی آن‌ها از انتقال توپ از دفاع به حمله عالی است و باتوجه‌به اینکه انتظار می‌رود لیورپول بر مالکیت مسلط شود، این فرصت را به مهاجمان آنها می‌دهد تا در برابر آن‌ها گلزنی کنند. هر چند بعید است که یک گل برای منچستریونایتد کافی باشد. خط دفاعی آنها در این فصل در مقاطعی به طرز فاجعه‌آمیزی بد بوده است و تاکنون ۳۹ گل در ۲۴ بازی در تمامی رقابت‌ها دریافت کرده‌اند. آنها در ۴ بازی از ۵ بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس مقابل لیورپول شکست‌خورده‌اند.

لیورپول در این فصل دقیقاً ۳ گل در ۸ بازی به ثمر رسانده است و ۵ گل از آنها به پیروزی ۳-۱ منجر شده است که سه مورد از آنها در آنفیلد بوده است. منچستریونایتد در این فصل در ۹ دیدار سه گل یا بیشتر دریافت کرده است.

برای بازیکنان گلزن در هر زمان، نادیده‌گرفتن محمد صلاح سخت است. مهاجم لیورپول در ۱۲ بازی مقابل منچستریونایتد ۱۲ گل به ثمر رسانده است، درحالی‌که ۶ بازی اخیر او در مقابل شیاطین سرخ با ۱۱ گل و ۴ پاس گل همراه بوده است. او در بازی روز یکشنبه با فرمی عالی و با ۷ گل در ۶ بازی اخیر در تمامی رقابت‌ها وارد بازی می‌شود و اگر او دوباره خط به دفاع میهمان نیش نزند جای تعجب خواهد بود.

مصدومیت‌ها و ترکیب احتمالی تیم لیورپول

استفان باجستیک، دیگو جوتا، الکسیس مک آلیستر، اندرو رابرتسون، تیاگو و جوئل ماتیپ نمی توانند برای لیورپول بازی کنند. به‌احتمال زیاد، قرمزها این بار سیستم ۴-۳-۳ را با حضور آلیسون، آرنولد، جارل کوانسا، ویرجیل ون دایک، تسیمیکاس، دومینیک زوبوسلای، رایان گراونبرچ، واتارو اندو، محمد صلاح، داروین نونیز و لوئیس دیاز به کار خواهند گرفت.

مصدومیت‌ها و ترکیب احتمالی تیم منچستریونایتد

ما باور داریم که شیاطین سرخ ممکن است تصمیم بگیرند با یک ساختار ۴-۲-۳-۱ و با آندره اونانا، دیگو دالوت، هری مگوایر، لوک شاو، سرجیو رگیلون، اسکات مک‌تومینی، سوفیان امرابات، ماتئوس دوس، میسون مانت، الخاندرو گارناچو و راسموس هویلوند بازی را شروع کنند.

بازی‌های رودررو دو تیم لیورپول و منچستریونایتد

بررسی بازی‌های رودررو گذشته این دو تیم از تاریخ ۲۴/۰۱/۲۰۲۱ به ما نشان می‌دهد که لیورپول در ۴ بازی و منچستریونایتد در ۲ بازی برنده شده‌اند و تعداد بازی‌های مساوی صفر بوده است.

تعداد گل‌های زیادی در آن بازی‌ها نیز زده شده است. در مجموع ۳۰ گل با میانگین ۵ گل در هر مسابقه.

جایگاه لیورپول و منچستریونایتد در جدول لیگ برتر انگلیس

تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز رتبه
لیورپول ۱۱ ۴ ۱ ۳۶ ۱۵ ۲۱ ۳۷ ۱
منچستریونایتد ۹ ۰ ۷ ۱۸ ۲۱ ۳- ۲۷ ۶

نکات مهم بازی لیورپول و منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس

لیورپول در این فصل هر هفت بازی خانگی خود در لیگ برتر انگلیس را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

لیورپول فصل گذشته در لیگ برتر انگلیس و در خانه، منچستریونایتد را ۷-۰ شکست داد.

منچستریونایتد در ۳ بازی از ۴ بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها شکست خورده است.

لیورپول در ۱۶ بازی از ۱۹ بازی قبلی خانگی خود در لیگ برتر انگیس شکست نخورده است.

لیورپول در ۵ بازی اخیر خود مقابل منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس ۲۱ گل به ثمر رسانده است.

پیش‌بینی ما از بازی لیورپول و منچستریونایتد

لیورپول ممکن است در زمان شروع این بازی برتر نباشد، اما ما فکر می کنیم که آنها همچنان آخر هفته را در رتبه اول به پایان خواهند رساند. فرم خانگی آنها در این فصل با بردهایشان بسیار چشمگیر بوده است. منچستریونایتد در اواسط هفته از اروپا حذف شد و با مشکلات دفاعی و بدون برونو فرناندس وارد این بازی می‌شود. پیش‌بینی ما از بازی لیورپول و منچستریونایتد یک برد برای لیورپول است که آنها در هر دونیمه و تمام‌وقت پیروز هستند.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید