ورود به سایت بدون فیلترشکن

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تحلیل و بررسی پیش بازی منچسترسیتی و لیورپول در لیگ برتر انگلیس در بت فوروارد

تیم فوتبال منچسترسیتی قهرمان فعلی لیگ برتر در روز شنبه در مقابل تیم لیورپول قرار می گیرد. قطعا یکی از بازی های جذاب و دیدنی آخر هفته لیگ جزیره بین بهترین تیم های جهان رخ می دهد، رقابت مدرن و کلاسیک لیگ برتر انگلستان نیز به حساب می آید. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش بینی کنید.

من سیتی – لیورپول – شنبه ساعت ۱۶:۰۰ بعد از ظهر به وقت تهران

علیرغم اینکه برخی از منتقدان می گویند منچستر سیتی شروع کندی در فصل داشته است، آنها بعد از ۱۲ بازی در لیگ برتر رهبری انجام می دهند. یک امتیاز بالاتر از لیورپول و آرسنال دارند. مسابقه بعداظهر شنبه انگلستان همه چیز را در خودش دارد. حتی احتمال تساوی ۰-۰ نیز در آن وجود دارد. زیرا بالای جدول همه انتظار برنده شدن دارند. برای من سیتی نیز همینطور است و آنها می خواهند برتری خود را نسبت به لیورپول به ۴ امتیاز بالا ببرند  با توجه به اینکه بسیاری از افراد لیورپول را واقعی ترین رقیب سیتیزن ها برای عنوان قهرمانی می دانند، می تواند جذابیت بازی را بالا ببرد.

تیم فوتبال لیورپول این فرصت را دارد تا به همه یادآوری کند که آنها بعد از یک رقابت تلخ فصل گذشته، دوباره مدعی قهرمانی هستند. لیورپولی ها به دنبال بازسازی تیم قدیمی و انتقال به مراحل جدید سلسله یورگن کلوپ هستند. تیم کاملا تکامل یافته که در خط میانی با رایان گراونبرچ، الکسیس مک آلیستر و دومینیک سوبوسلای حضور خواهند داشت.

منچستر سیتی یک تیم خطرناک و تهدیدآمیز

همه تیم سیتی را یکی از قدرتمندترین تیم های حال حاضر جهان می دانند که مسابقه در مقابل آنها یک تهدید به شمار می رود و قطعا ساکت نگه داشتن ارلینگ هالند اولویت اصلی لیورپول است که بتواند او را در زمین مهار نماید که کار سختی است. البته با ظهور بازیکنانی نظیر جرمی دوکو و سرعت و مهارت انفجاری اش باعث شده تا دست پر باشند. این بازیکن در فصل جاری شگفت انگیز ظاهر شده و کامل به نظر می رسد. در حالی که او سرعت و توانایی دریبل زنی بالایی دارد، سانترهای دقیق و خونسردی مناسب در مقابل دروازه به او کمک نموده تا لیگ را طوفانی آغاز کند. قطعا این بازی می تواند با یک تساوی جذاب و هیجان انگیز روبرو شود. البته شاید یکی از تیم ها بتواند در مقابل دیگری پیروز شده و در صدر لیگ قرار بگیرد.

بازیکنان غایب منچستر سیتی:

دی بروین کی (آسیب ران)

استونز جی (آسیب عضلانی)

بازیکنان غایب لیورپول:

Bajcetic S. (آسیب ساق پا)

جونز سی (بیماری)

رابرتسون A. (آسیب دیدگی شانه)

تیاگو (آسیب دیدگی لگن)

بازیکنانی که احتمال حضورشان مشخص نیست!

Ake N. (آسیب دیدگی)

ادرسون (آسیب مچ پا)

گومز اس (مصدومیت)

Haaland E. (آسیب مچ پا)

کوواچیچ ام (آسیب دیدگی ران)

Nunes M. (آسیب عضلانی)

گومز جی (مصدومیت)

Gravenberch R. (آسیب زانو)

 

بازی های آخر و رودرو

  • منچسترسیتی در ۵ بازی آخر خودش توانسته چهار برد و یک تساوی داشته باشد که آمار فوق العاده ای است که نشان می دهد این تیم کاملا آماده در میدان ظاهر می شود. لیورپول نیز در 5 بازی آخر خودش ۳ برد و ۱ تساوی و ۱ شکست در اختیار دارد.
  • همچنین در ۵ بازی آخر بین لیورپول و منچستر سیتی ۳بار لیورپول برده است، دو بازی آخر آنها نیز منچستر سیتی با گل های فراوان توانست پیروز میدان شود. سیتیزن ها با ۲۸ امتیاز و لیورپول با ۲۷ امتیاز در جایگاه اول و دوم جدول هستند که رقابت بین آنها شدید است.

پیش بینی مسابقه

احتمال اینکه لیورپول بتواند به اندازه کافی همانند بازی های قبلی به منچستر سیتی گل بزند وجود دارد، اما بعید است که در ادامه مانع از گل خوردن توسط سیتیزن ها شود. بنابراین ما باید منتظر یک بازی نزدیک با برد ۲-۱ به نفع منچسترسیتی در پایان بازی باشیم. بهترین پیش بینی نیز بالای ۲.۵ گل مسابقه است. همچنین در این مسابقه هردو تیم گل می زنند و برد منچسترسیتی نیز بهترین گزینه به شمار می رود.

دیدگاه خود را بنویسید