جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهنمای پیش بینی بازی لیورپول و نیوکاسل در لیگ برتر انگلیس

لیورپول و نیوکاسل دوشنبه یازدهم دی در چارچوب بازی‌های هفته بیستم فصل ۲۴-۲۰۲۳  لیگ برتر انگلیس به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی لیورپول و نیوکاسل. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

اطلاعات بازی لیورپول و نیوکاسل

تاریخ و ساعت برگزاری: ۱ ژانویه ۲۰۲۴، ساعت ۲۰:۰۰ به وقت تهران

رقابت: لیگ برتر انگلیس

مکان برگزاری: ورزشگاه آنفیلد

محمد صلاح لیورپول

بررسی وضعیت تیم‌های لیورپول و نیوکاسل

در اولین بازی لیگ برتر در سال ۲۰۲۴، نیوکاسل با چهار شکست در پنج بازی لیگ به آنفیلد می رود. نیوکاسلی ها یک لیست طولانی از مصدومین دارند که کار آن ها را در دسامبر سخت کرد. همانطور که آنها منتظر بازگشت بازیکنان هستند، ممکن است اوضاع در سال جدید بهتر شود. تیم ادی هاو با ۹ بازیکن مصدوم به آنفیلد می رود. آنها با یک لیورپولی ملاقات می کنند که در آخر هفته به صدر جدول رفت. تیم یورگن کلوپ تا اینجای فصل در خانه فوق‌العاده بوده است و آنها برای کسب سه امتیاز وارد این بازی می‌شوند.

نیوکاسل رکورد وحشتناکی در آنفیلد دارد و هر پنج دیدار اخیر خود را در لیگ برتر در آنفیلد باخته است. در واقع، نیوکاسل هیچ یک از ۲۷ بازی قبلی خارج از خانه خود در لیگ برتر مقابل لیورپول را نبرده است (۵ تساوی ۲۲ شکست). نیوکاسل با فقط یک پیروزی در ۱۱ بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ برتر وارد این بازی می‌شود. میهمان بازی متوالی خود در خارج از خانه را واگذار کرده است.

لیورپول هفت بازی از ۹ بازی خانگی خود در این فصل لیگ برتر را برده است و ۴۱ بار در ۱۴ بازی خود در آنفیلد در تمامی رقابت ها گلزنی کرده است. تیم کلوپ در شش برد از هفت برد خانگی خود در لیگ برتر با دو گل اختلاف پیروز شده است.

داروین نونز در آخرین بازی لیورپول در سال ۲۰۲۳، با زدن گل اول مقابل برنلی، روحیه خود را تقویت کرد. این مهاجم در دو دیدار اخیر خود با نیوکاسل سه بار گلزنی کرده است، از جمله دو گل در پیروزی در سنت جیمز پارک در اوایل این فصل.

نونز فرصت‌های زیادی را در این فصل خلق می‌کند و با بازگشت به فرم گلزنی، او گزینه خوبی برای ضربه‌زدن به دفاع نیوکاسل است. میهمان در پنج بازی از شش دیدار اخیر خود در لیگ برتر انگلیس دو گل یا بیشتر خورده‌اند، درحالی‌که در آخرین بازی خود سه گل دریافت کردند. فریم و سرعت نونز باید خط دفاعی نیوکاسل را که خسته به نظر می‌رسد، دچار مشکل کند، پس از او حمایت کنید تا روز دوشنبه دروازه را باز کند.

بررسی ترکیب و مصدومین احتمالی دو تیم لیورپول و نیوکاسل

هر دو طرف در حال حاضر چندین بازیکن در لیست مصدومان دارند. لیورپول بدون بازیکنان کلیدی مانند کوستا تسیمکاس، اندرو رابرتسون و الکسیس مک آلیستر خواهد بود. این احتمال وجود دارد که لوئیس دیاز، ابراهیما کوناته و دومینیک زوبوسلای پس از حضور در بازی آخر خود مقابل برنلی، در ترکیب اصلی باشند. نیوکاسل لیست طولانی مصدومیت دارد؛ اما جولینتون ممکن است در ترکیب اصلی این سفر به آنفیلد باشد.

بازی‌های رودررو دو تیم لیورپول و نیوکاسل

نگاهی به نتایج گذشته بین این باشگاه ها از تاریخ ۲۴/۰۴/۲۰۲۱ نشان می‌دهد که این رویارویی‌ها با ناامیدی برای نیوکاسل به پایان رسیده است. آنها به‌هیچ‌وجه نتوانسته‌اند به هیچ پیروزی برسند، درحالی‌که لیورپول در مقابل آنها مسلط بوده است و در ۸۳ درصد از بازی‌هایی که مقابل هم قرار گرفته‌اند، برنده بوده است.

در مجموع ۱۵ گل توسط دو باشگاه در طول این مسابقات به اشتراک گذاشته شد که ۱۱ گل برای قرمزها و ۴ گل از سرخابی ها بود. مقدار میانگین گل در هر بازی ۲.۵ است.

جایگاه لیورپول و نیوکاسل در جدول لیگ برتر انگلیس

تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز رتبه
لیورپول ۱۲ ۶ ۱ ۳۹ ۱۶ ۲۳ ۴۲ ۱
نیوکاسل ۹ ۲ ۸ ۳۷ ۲۵ ۱۲ ۲۹ ۹

نکات مهم بازی لیورپول و نیوکاسل در لیگ برتر انگلیس

لیورپول در این فصل در لیگ برتر انگلیس در خانه شکست نخورده است.

لیورپول بازی رفت را ۲-۱ برد.

نیوکاسل دومین رکورد بد خارج از خانه در لیگ برتر را دارد.

نیوکاسل ۶ بازی خارج از خانه را در لیگ برتر بدون برد پشت سر گذاشته است.

پیش‌بینی ما از بازی لیورپول و نیوکاسل

لیورپول می‌تواند سال جدید را با پیروزی خانگی مقابل نیوکاسل آغاز کند. یک برد تضمین می‌کند که آنها در پایان روز سال نو در صدر جدول باقی بمانند. آن هنوز در لیگ برتر انگلیس در خانه باختی را نداشته‌اند. نیوکاسل یونایتد واقعاً مشکلات زیادی دارد، به‌خصوص دربازی‌های خارج از خانه. یک باخت دیگر در اینجا شانس آنها را برای صعود به چهار تیم برتر کاهش می‌دهد. پیش‌بینی ما از بازی لیورپول و نیوکاسل یونایتد یک برد خانگی برای لیورپول است.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید