جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرط دوبل چیست؟ آموزش Double Bet در سایت‌های معتبر

شرط دوبل به‌سادگی یک پیش‌بینی است که دو انتخاب را به‌جای یکی با هم ترکیب می‌کند. برای برنده شدن در این شرط، شما نیاز دارید که هر دو انتخاب با موفقیت انجام شود. به‌ عنوان‌ مثال، اگر شما پیش‌بینی کنید که منچستریونایتد باید در مسابقه‌ای مقابل لیورپول ببرد و همچنین منچستر سیتی باید مقابل چلسی ببرد، این یک شرط دوبل است؛ اما شما به موفقیت هر دو شرط برای دستیابی به جایزه نیاز دارید.

این توضیح ساده است، اما بیشتر از این وجود دارد. برای آشنایی با انواع مختلف پیش‌بینی دوبل، چگونگی محاسبه ضرایب پیش‌بینی دوبل و … در ادامه این مقاله با بت فوروارد همراه باشید.

انواع پیش‌بینی دوبل

آموزش شرط دوبل

پیش‌بینی نتیجه دوبل

شرط نتیجه دوبل زمانی رخ می‌دهد که پیش‌بینی شما بر اساس نتیجه دو مسابقه ترکیب شود. این یکی از محبوب‌ترین اشکال پیش‌بینی دوبل در پیش‌بینی است، چرا که شما فقط باید نتیجه بازی را پیش‌بینی کنید.

پیش‌بینی هر دو تیم گل می‌زنند

عبارت BTTS به معنای گلزنی هر دو تیم است و برای برنده شدن در شرط BTTS فقط نیاز است که هر دو تیم در مدت ۹۰ دقیقه یک گل بزنند.

هنگامی که می‌خواهید این نوع پیش‌بینی را انجام دهید، باید تیم‌هایی را پیدا کنید که بازیکنان گلزن خوبی دارند و دفاع‌های آن‌ها نیز آسیب‌پذیر است، چرا که احتمالاً نمی‌توانند دروازه خود را بسته نگه دارند و نمی‌توانند بدون گل به پایان مسابقه برسند.

پیش‌بینی روی تعداد گل

یک روش دیگر برای پیش‌بینی دوبل، پیش‌بینی تعداد گل است.

به‌عنوان‌مثال، اگر شما برای دو مسابقه پیش‌بینی کرده‌اید که بیش از ۲٫۵ گل زده شود، شما نیاز دارید که در هر دوی این بازی‌ها سه گل یا بیشتر زده شود. شما می‌توانید تعداد را تغییر دهید و به دنبال بیشتر از ۱٫۵، بیشتر از ۳٫۵ یا حتی کمتر از هر یک از این اعداد بگردید.

پیش‌بینی دوبل دوطرفه

شرط دوطرفه به معنای این است که پیش‌بینی شما حتی اگر انتخاب شما فقط در مقام «مکان» قرار گیرد و نه «برنده»، موفق خواهد بود. این در مورد مسابقات اختصاصی فوتبال معنی ندارد و بیشتر به پیش‌بینی مسابقات اسب‌دوانی مربوط است، جایی که اسب‌ها اگر که در جایگاه‌های اول یا دوم مسابقه قرار گیرند، همچنان می‌توانند برد را برای شما به ارمغان بیاورند.

شما می‌توانید در مورد ضرایب اختصاصی در فوتبال پیش‌بینی‌های دوطرفه قرار دهید. به‌عنوان‌مثال، اگر شما یک شرط دوطرفه به ارزش ۵ پوند برای منچستر سیتی برای برنده شدن در لیگ برتر بگذارید، شما به طور کلی ۱۰ پوند قرار می‌دهید، ۵ پوند برای برنده شدن نتیجه و ۵ پوند برای رسیدن به جایگاه‌های مشخص شده توسط سایت (معمولاً جایگاه‌های بالا).

پیش‌بینی دوبل گلزن بازی

پیش‌بینی دوبل گلزن به شما اجازه می‌دهد تا شرط‌ها را بر روی دو بازیکن برای زدن گل بگذارید. شما می‌توانید این بازیکن‌ها را در مسابقات مختلف یا حتی در یک مسابقه با هم بگذارید.

شما می‌توانید بازیکنان را برای زدن اولین یا آخرین گل‌بازی، یا حتی برای یک هت‌تریک در بازی پیش‌بینی کنید.

پیش‌بینی شانس دو برابر

شرط شانس دوبرابر با شرط دوبل بازی‌ها کاملاً مشابه است، زیرا برخلاف یک پیش‌بینی دوبل عادی، شما نیازی به پشتیبانی از دو تیم ندارید. شرط شانس دوبرابر یعنی پیش‌بینی بر روی دو نتیجه مختلف در یک بازی. به‌عنوان‌مثال می‌توانید شرط بگذارید که منچستریونایتد برای برد یا تساوی در مقابل لیورپول بازی کند.

احتمالاً در این نوع پیش‌بینی‌ها شما ضرایب کمتری خواهید داشت، اما اگر بخواهید تیم‌های مختلف را در دو بازی مختلف پیش‌بینی کنید همچنان می‌توانید آنها را در پیش‌بینی‌های دوبل قرار دهید.

نحوه کارکرد پیش‌بینی دوبل

پیش‌بینی دوبل نسبت به‌ قرار دادن شرط‌های تکی بسیار ساده است. تنها تفاوتی که باید از آن آگاه باشید این است که برای برنده شدن در این پیش‌بینی‌ها، شما نیاز دارید که هر دو انتخاب موفق باشند.

شرط دوبل

محاسبه پیش‌بینی دوبل

روش محاسبه پیش‌بینی دوبل بسیار ساده است. فکر کنید که مبلغ برد شرط اولیه شما، در صورت موفقیت، بر روی شرط دوم به‌عنوان یک شرط تکی قرار داده می‌شود.

نگران محاسبه ریاضی نباشید. وقتی شما هر دو انتخاب را به‌شرط خود اضافه می‌کنید، سایت شما محاسبات را برای شما انجام می‌دهد و به شما اعلام می‌کند که دقیقاً ضرایب شرط دوبل چقدر است و اگر شما یک مبلغ را وارد کنید، به شما اعلام می‌کند که در صورت برنده شدن شرط شما چه جایزه‌ای در انتظار شما است؛ بنابراین نیازی به استفاده از ماشین‌حساب ندارید.

نحوه انجام پیش‌بینی دوبل

اگر قبلاً یک شرط تکی قرار داده‌اید، پس از خواندن این توضیحات شما خوشحال خواهید شد که فرایند تفاوت چندانی ندارد و یا سخت نیست. حتی اگر تاکنون هیچ شرط تکی قرار نداده‌اید، فرایند قراردادن اولین شرط دوبل برای شما آسان خواهد بود. به‌سادگی مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. به سایت انتخابی خود بروید.
  2. به مسابقه با انتخاب اولیه‌ای که دارید بروید.
  3. انتخاب خود را پیدا کرده و کلیک کنید تا به لیست پیش‌بینی‌هایتان اضافه شود.
  4. به مسابقه و انتخاب دومی که دارید بروید.
  5. انتخاب خود را پیدا کرده و کلیک کنید تا تایید شود.
  6. مبلغ پیش‌بینی خود را در کادر دوبل وارد کنید.
  7. روی شرط کلیک کنید.

اکنون می‌توانید بنشینید و بازی‌ها را تماشا کنید تا ببینید آیا پیش‌بینی شما برنده خواهد شد یا نه.

استراتژی شرط دوبل

استراتژی‌های مفید برای موفقیت در پیش‌بینی دوبل

ما ۴ توصیه برای انجام دادن پیش‌بینی‌های دوبل موفق را برای شما تهیه کرده‌ایم. بیشتر این توصیه‌ها نه تنها در پیش‌بینی دوبل بلکه در انواع پیش‌بینی‌ها اعمال می‌شود. ما توصیه می‌کنیم که این توصیه‌ها را دنبال کنید تا از ترکیب مسئولانه بازی کردن و افزایش شانس برنده شدن خود اطمینان حاصل کنید.

هرگز بیشتر از آنچه که بتوانید از دست دهید را شرط نبندید

این یک توصیه خوب برای هر نوع پیش‌بینی است. همیشه با مسئولیت بازی کنید و هیچ‌وقت بیش از حدی را که نمی‌توانید از دست بدهید را بر روی یک شرط دوبل نگذارید.

از شرط‌های مختلف استفاده کنید

فقط به‌شرط نتیجه نهایی مسابقه محدود نشوید، زیرا ممکن است اگر دید خود را گسترش دهید، شرط‌های ارزشمندتری را پیدا کنید.

تجزیه‌وتحلیل فرم و آمارها تیم‌ها

ما توصیه می‌کنیم که قبل از قراردادن هر شرطی، فرم تیمی را که قصد پشتیبانی از آن را دارید، تجزیه‌وتحلیل کنید. تعداد زیادی آمار در دسترس شما است و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بنابراین، مهم است که پیش‌بینی‌های موردعلاقه‌تان را انتخاب کنید، از آمارهای موجود بهره برده، نتایج اخیر و عملکرد بازیکنان را بررسی کنید و تمام تحقیقاتی را که می‌توانید، قبل از قراردادن شرط انجام دهید.

مزایای پیش‌بینی دوبل

بردهای بیشتر

زیبایی پیش‌بینی بر روی دو تیم به‌جای یک تیم چیست؟ احتمالاً جایزه‌ای بالاتر خواهید گرفت. به‌جای پیش‌بینی تنها برای برد منچستر یونایتد در یک شرط تکی یا برد چلسی با ترکیب این دو می‌توانید جایزه بیشتری با مبلغ مشابه کسب کنید.

محافظت از پیش‌بینی‌های خود

اگرچه بسیاری از پیش‌بینی‌کنندگان دوست دارند پیش‌بینی‌های دوبل را انجام دهند، منطقی است که بگوییم که این پیش‌بینی‌های دوبل به دلیل طولانی‌بودن دشوار هستند. با یک شرط دوبل، به‌جای برنده شدن چهار، پنج بازی یا حتی بیشتر، فقط به دو برد نیاز دارید تا جایزه‌ای که به دنبال آن هستید را تضمین کنید.

معایب پیش‌بینی دوبل

خطر و ریسک بالاتر

به طور طبیعی، هر چه تعداد انتخاب‌های شما در پیش‌بینی بیشتر باشد، احتمال باخت شما بیشتر است. این همیشه به معنای آن نیست که شرط دوبل از شرط تکی خطرناک‌تر است، تمام این مسائل به ضرایب برمی‌گردد. اما ترکیب هر شرط تکی با شرط تکی دیگر به معنای آن است که شما دنبال دو برنده هستید، نه یکی.

این نباید شما را از انجام‌دادن پیش‌بینی‌های دوبل بازدارد. اما شما باید بتوانید روی هر دو بازی کنترل داشته باشید و آگاه باشید که برای موفقیت در پیش‌بینی شما نیاز به برنده شدن در هر دو بازی دارید.

پیچیدگی‌های بیشتر

هر چه تعداد انتخاب‌های شما بیشتر باشد، پیچیدگی‌ها بیشتر می‌شود. به‌عنوان‌مثال، شما باید دوبرابر تحقیق کنید.

پیش‌بینی دوبل در مقابل پیش‌بینی تکی

برای افرادی که به‌اندازه کافی متخصص نیستند، ممکن است سخت باشد که بدانند کدام نوع پیش‌بینی را باید انجام دهند. واقعاً، بیشتر پیش‌بینی‌کنندگان در مراحل مختلف، به تبعیت از نتایجی که می‌بینند شرط‌های مختلفی را انجام می‌دهند.

در مورد پیش‌بینی‌های تکی مزایایی مانند نیاز به تحقیق کمتر در مورد یک شرط و خطر پایین‌تر وجود دارد.

اما اگر شما یک شرط دوبل انجام می‌دهید مزایایی مانند جایزه‌ای بزرگ‌تر با پولی کمتر و ضرایب افزایش‌یافته وجود خواهند داشت.

واقعاً به آنچه می‌خواهید پیش‌بینی کنید بستگی دارد. اگر دو نتیجه در ذهن دارید، مطمئناً بهتر است که هر دو را در یک شرط دوبل ترکیب کنید؛ اما آگاه باشید که برای موفقیت در پیش‌بینی، نیاز به برنده شدن در هر دو دارید.

سؤالات متداول

چگونه می‌توانم مبلغ احتمالی برد در پیش‌بینی دوبل را محاسبه کنم؟

بیشتر سایت‌های پیش‌بینی محاسبات را برای شما انجام می‌دهند. اگر شما دو انتخابی که از قبل اضافه کرده‌اید را در یک شرط دوبل قرار دهید، سایت به شما نشان خواهد داد که پرداخت محتمل چقدر خواهد بود.

آیا می‌توانم پیش‌بینی دوبل را در دو مسابقه از لیگ‌های مختلف انجام دهم؟

بله. شما نه‌تنها می‌توانید یک شرط دوبل را در دو مسابقه از لیگ‌های مختلف قرار دهید، بلکه حتی می‌توانید یک شرط دوبل را در دو رویداد مختلف از دو ورزش مختلف انجام دهید؛ اما بعضی از سایت‌ها به شما اجازه نمی‌دهند که دو انتخاب از یک مسابقه را ترکیب کنید مگر اینکه آنها را در یک شرط ترکیبی استفاده کنید.

اگر یکی از انتخاب‌های پیش‌بینی دوبل من به تعویق بیافتد یا لغو شود، چه اتفاقی می‌افتد؟

این می‌تواند به شرایط و ضوابط سایت ورزشی بستگی داشته باشد که اگر یکی از رویدادهای شرط دوبل شما به تعویق می‌افتد یا لغو می‌شود چه اتفاقی می‌افتد.

احتمالاً نتیجه این است که بخش به‌تعویق‌افتاده یا لغو شده از شرط دوگانه شما حذف شده و بی اثر می‌شود.

بنابراین، اگر شما ۲۰ پوند برای برنده شدن همزمان منچستر یونایتد و منچستر سیتی شرط بسته اید، اما بازی منچستر یونایتد به تعویق افتاده باشد، شرط شما تبدیل به ۲۰ پوند برای برنده شدن منچستر سیتی می‌شود.

آیا می‌توانم پیش از پایان هر دو مسابقه از پیش‌بینی دوبل خود پول بگیرم؟

تقریباً همه سایت‌های پیش‌بینی اکنون قابلیت برداشت پول را ارائه می‌دهند که به شما اجازه می‌دهد تا قبل از اینکه بدانید کدامیک از انتخاب‌ها برنده شده است، قسمتی از برد یا تمام آن را برداشت کنید. شما می‌توانید قبل از پایان هر دو مسابقه پول خود را دریافت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید