جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اوکراین ایتالیا

تحلیل و بررسی پیش بازی اوکراین – ایتالیا در مقدماتی یورو ۲۰۲۴ در بت فوروارد

تیم ملی اوکراین در یک مسابقه حساس در مقابل ایتالیا قرار می‌گیرد که اوکراین در روز دوشنبه در مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۲۴ باید بازی خوب خودش را به نمایش بگذارد. ایتالیا نیز تیم فوق‌العاده قدرتمند و حرفه‌ای است که سابقه قهرمانی در یورو و جام جهانی را در کارنامه‌اش دارد. در این مطلب به جزئیات کامل مسابقه و آمارها و پیش‌بینی می‌پردازیم. با بت فوروارد همراه باشید.

وضعیت تیم اوکراین

تیم اوکراین در ادامه نتایج قبلی خودش بعد از پیروزی ۱-۳ در مسابقات مقدماتی یورو در مقابل مالت، امید به کسب نتایج مشابه خواهد داشت. اوکراین چهار برد و یک مساوی و یک باخت در آخرین مسابقاتش داشته است؛ برای اوکراین، آرتم داوبیک (۴۳) و میخایلو مادریک (۸۵) رایان کامنزولی (گل به خودی ۳۸) گلزنان این دیدار بودند و پل امبونگ نیز (دقیقه ۱۲) برای مالت گلزنی کرد. اوکراین در روند گلزنی مداوم بوده و در هر یک از شش بازی اخیر خود موفق به گلزنی شده است.

تیم ملی ایتالیا

وضعیت تیم ایتالیا

تیم ملی ایتالیا بعد از پیروزی ۵-۲ در مقدماتی یورو در مقابل مقدونیه مالی در آخرین بازی در مقابل اکراین قرار می‌گیرد.

در دیدار با مقدونیه برای ایتالیا بازیکنانی همانند برای ایتالیا، ماتئو دارمیان (دقیقه ۱۷)، فدریکو کیزا (دقیقه ۴۱ و ۴۵)، جاکومو راسپادوری (دقیقه ۸۱) و استفان الشراوی (دقیقه ۹۰) گل‌های خود را به ثمر رساندند. جانی آتاناسوف (دقیقه ۵۲ و ۷۴ دقیقه) برای مقدونیه شمالی گل زدند.

ایتالیا در شش بازی اخیر خود ۱۶ بار گلزنی کرده است. در حالی که سرمربی آن‌ها لوچیانو اسپالتی بدون شک این را به عنوان علامت مثبت تلقی می‌کند. ایتالیا بعد از گلزنی در ۵ بازی مشابه، می‌تواند از نظر دفاعی نیز پیشرفت کند. با این حال مطمئن نیست که چنین روندی در این مسابقه ادامه یابد. ایتالیا در شش مسابقه قبلی دو برد، یک مساوی و یک باخت داشته است.

نکات ریز و درشت مسابقه

با بررسی بازی‌های رودروی آن‌ها که در سال ۲۰۰۶ بازمیگردد که نشان می‌دهد اوکراین نتوانسته ایتالیا را شکست دهد و آن‌ها هیچ پیروزی برای خود بدست نیاورند و در حالی که ایتالیا کاملا بر روی آن‌ها مسلط بوده و در ۸۳ درصد از مسابقات برنده شده است.

در مجموع ۱۵ گل بین دو تیم در این بازی ها به ثمر رسیده که ۳ گل برای ژوتو بلاکیتنی و ۱۲ گل مربوط به آتزوری بود. این میانگین گل در هر بازی ۲.۵ می‌باشد. آخرین رقابت بین این دو تیم روز ششم مسابقات یورو در تاریخ ۱۲/۰۹/۲۰۲۱ بود که ایتالیا با نتیجه ۲-۱ اوکراین را شکست داد، الخاندرو هرناندز داور مسابقه بود.

تیم ملی اوکراین

اخبار تیم اوکراین

سرهی ربروف سرمربی اوکراین خوشحال می‌شود که قبل از این بازی هیچ نگرانی از لحاظ آمادگی جسمانی بازیکنان ندارد و یک تیم کاملا بدون مصدوم و آسیب دیدگی به میدان می‌فرستد.

اخبار تیم ایتالیا

لوچیانو اسپالتی سرمربی ایتالیا با داشتن یک تیم کاملا بدون آسیب دیدگی و مصدومیت هیچ نگرانی برای این دیدار ندارد.

پیش بینی مسابقه اوکراین ایتالیا

اوکراین برای اینکه بتواند در مقابل تیم ایتالیا گل بزند، فشار زیادی باید اعمال کند که کار سختی برای آن‌ها به حساب می‌آید. بنابراین ما اعلام می‌کنیم که این یک مسابقه کاملا سخت است و ایتالیا می‌تواند نتیجه را ۱-۰ به پایان برساند و همچنین احتمالا این مسابقه کمتر از ۳.۵ گل خواهد داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید