جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
استراتژی داچینگ

استراتژی داچینگ در پیش بینی (Dutching) به زبان ساده

داچینگ (Dutching) یکی از مؤثرترین استراتژی‌های پیش‌بینی است و یکی از رویکردهای روتین برای پیش‌بینی‌کنندگان در انگلستان است. اگر شما یک فرد فعال در پیش‌بینی هستید، احتمالاً قبلاً اصطلاح داچینگ را شنیده‌اید. اما آیا می‌دانستید که داچینگ می‌تواند برای چندین ورزش و مارکت مختلف مورد استفاده قرار گیرد؟

راهنمای ما در بت فوروارد به شما نحوه عملکرد داچینگ را نشان می‌دهد و همه چیزی را که باید در مورد آن بدانید بیان می‌کند. علاوه بر این، ما برخی از بهترین استراتژی‌های داچینگ را پوشش می‌دهیم و به شما نشان می‌دهیم که چگونه از این استراتژی در بازارهای مختلف پیش‌بینی استفاده کنید.

شش واقعیت مهم در داچینگ

۱- داچینگ یک استراتژی عالی در پیش‌بینی ورزشی است. در این روش شما شرط خود را تقسیم کرده و تمام یا چندین انتخاب را پوشش می‌دهید.

۲- داچینگ بیشتر در مسابقات اسب‌دوانی استفاده می‌شود، اما تقریباً می‌توان آن را در تمامی ورزش‌ها اعمال کرد.

۳- شما می‌توانید داچینگ را با انواع مختلفی از شرط‌ها مانند شرط برنده کلی، هر دو تیم گل می‌زنند و غیره ترکیب کنید.

۴- یکی از بهترین سیستم‌های داچینگ برای فوتبال، داچینگ با بازار نتیجه صحیح (Correct Score) است.

۵- شما می‌توانید از یک ماشین‌حساب داچینگ آنلاین استفاده کنید تا محاسبه کنید که چقدر باید بر روی هر انتخاب شرط بگذارید.

۶- داچینگ احتمال برنده شدن شما را افزایش می‌دهد که به معنای اعطای جایزه بزرگ‌تری به شماست و خطرات احتمالی را کمتر می‌کند.

استراتژی داچینگ

داچینگ چیست؟

در دنیای امروز، دنیای پیش‌بینی در دسترس شماست. با یک گوشی هوشمند می‌توانید در یک اتاق نشسته، با دوستان خود نوشیدنی خنک نوشیده و پیش‌بینی کنید. بااین‌حال، تفاوت بزرگی بین پیش‌بینی عادی و پیش‌بینی برای کسب سود وجود دارد. اگر شما از نوع دوم هستید، نیاز به یک استراتژی پیش‌بینی دارید تا شانس برنده شدن خود را افزایش دهید، و یکی از بهترین تاکتیک‌هایی که می‌توانید از آن استفاده کنید، داچینگ است.

پس داچینگ چیست؟ به‌ زبان ساده، داچینگ یک استراتژی پیش‌بینی ورزشی است که شما شرط خود را بین چندین انتخاب تقسیم می‌کنید و تعدادی از بازارهای پیش‌بینی مشابه یا تمامی بازارهای پیش‌بینی یک نوع را پوشش می‌دهید. با این روش، شما پول بیشتری را در معرض خطر نخواهید داشت و می‌توانید تضمین کنید که حداقل یکی از انتخاب‌های شما برنده شود و به سود رسیده یا مساوی شوید. با قراردادن شرط‌های متعدد، اصولاً فرصت‌های بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت.

اگر می‌خواهید بدانید داچینگ در پیش‌بینی چیست، اولین کاری که باید انجام دهید، تقسیم شرط خود به نسبتی بر اساس شرایط بازارهای پیش‌بینی است که در آنها شرط می‌بندید. زمانی که شما این نکته را بفهمید، محاسبه مقداری که باید بر روی هر انتخاب شرط بگذارید، بسیار آسان خواهد بود.

هرچند می‌توانید همه چیز را با چندین معادله به‌صورت دستی انجام دهید، اما وقتی که می‌خواهید مقداری که باید بر روی سه شرط یا بیشتر بگذارید را محاسبه کنید، کمی پیچیده‌تر می‌شود. به‌ جای صرف تمام‌ وقت خود برای انجام محاسبات ریاضی، می‌توانید این زمان را صرف بررسی بازارهایی کنید که می‌توانید برخی از بهترین استراتژی‌های داچینگ را استفاده کنید.

برای جلوگیری از این همه کار، به‌سادگی از یک ماشین‌ حساب داچینگ استفاده کنید. این ماشین‌حساب‌ها آنلاین و حتی به‌صورت رایگان در دسترس هستند. ضریب‌های هر انتخاب و مقدار کلی که می‌خواهید شرط بگذارید را وارد کنید. ماشین‌حساب به شما دقیقاً می‌گوید که می‌بایست چه مقداری بر روی هر انتخاب شرط بگذارید.

وقتی که اصول را یاد گرفته و مفهوم داچینگ را بدانید، متوجه خواهید شد که داچینگ همیشه قابل‌استفاده نیست چرا که گاهی اوقات تفاوت در ضریب‌ها به شما مزیت بزرگی نمی‌دهد. بااین‌حال، یک ماشین‌حساب در این زمینه به شما کمک می‌کند و به شما نشان می‌دهد که آیا داچینگ قابل‌استفاده است یا خیر.

مثالی از استراتژی داچینگ

حالا که یک ایده خوبی از داچینگ دارید، بهترین راه برای توضیح نحوه کار آن با مثال است، پس بیایید بگوییم که شما قصد دارید بر روی یک مسابقه بین منچسترسیتی و آرسنال شرط ببندید. یک سایت پیش‌بینی ضریب ۱.۹۰ برای برنده شدن منچسترسیتی و ۲.۶۰ برای برنده شدن آرسنال را ارائه داده است.

علاوه بر این، شما قصد دارید مجموعاً ۱۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید. با استفاده از یک ماشین حساب داچینگ، می‌توانیم محاسبه کنیم که باید ۵۷.۷۸ دلار بر روی منچستر سیتی و ۴۲.۲۲ پوند بر روی آرسنال بگذاریم.

اگر یکی از انتخاب‌ها برنده شود، ما ۱۰۹.۷۸ دلار برنده خواهیم شد و سود کوچکی به اندازه ۹.۷۸ دلار خواهیم داشت.

استراتژی داچینگ در اسب سواری

داچینگ در سیستم پیش‌بینی اسب‌دوانی

معمولاً در مسابقات اسب‌دوانی هشت اسب شرکت می‌کنند که به این معناست که هشت انتخاب مختلف برای انتخاب و پیش‌بینی وجود دارد. ازآنجایی‌که انتخاب‌های بیشتر به معنای پیش‌بینی نتیجه صحیح سخت‌تر است، داچینگ اغلب توسط افرادی که علاقه دارند به پیش‌بینی در مسابقات اسب‌دوانی بپردازند، استفاده می‌شود.

اگر شما نمی‌دانید که داچینگ در پیش‌بینی اسب‌دوانی چیست، خوشحال خواهید شد که بدانید که اینجا همانند داچینگ اصلی است. تنها کاری که باید انجام دهید تا استراتژی کار کند، تعیین و محاسبه تعداد اسب‌هایی است که می‌خواهید روی آن‌ها شرط ببندید و مقداری که باید بر روی هر اسب شرط بگذارید است.

بااین‌حال، اگر می‌خواهید داچینگ را یک گام جلوتر ببرید و از بهترین استراتژی‌های داچینگ برای اسب‌دوانی استفاده کنید، همیشه می‌توانید داچینگ را با انواع مختلفی از شرط‌ها ترکیب کنید. در مورد مسابقات اسب‌دوانی، استراتژی خوبی به نام داچینگ دوطرفه وجود دارد. ایده پشت این استراتژی این است که شرط دوطرفه (each-way) را برای تمامی انتخاب‌هایی که فکر می‌کنید شانس برنده شدن در مسابقه دارند، بگذارید.

به‌طورکلی، در این سناریو، داچینگ بسیار شبیه به پیش‌بینی متناسب (matched betting) می‌شود و تفاوت آن این است که شما نیازی به‌قرار دادن هیچ شرطی ندارید. بسیاری از افراد به پیش‌بینی در اسب‌دوانی به‌عنوان شغل نگاه می‌کنند. شما می‌توانید احتمال برنده شدن در یک مسابقه را با پشتیبانی از دو اسب در مسابقه به‌جای یک شرط افزایش دهید. برخی افراد حتی بر روی سه یا چهار اسب شرط می‌بندند تا به سود بیشتری دست پیدا کنند. با انجام این کار، شما اعتمادبه‌نفس بیشتری خواهید داشت و مقدار بزرگی از پول خود را از دست نخواهید داد.

یکی از بهترین استراتژی‌های داچینگ که می‌توانید در پیش‌بینی اسب‌دوانی استفاده کنید، پیش‌بینی بر روی اسب‌هایی است که نمایندگان شرکت پیش‌بینی به آن‌ها بهترین ضرایب را داده‌اند است. این به این معناست که اگر ضریب برای آن اسب در هر زمان تغییر کند، شما بهترین ضریب را حفظ می‌کنید و اگر ببرید، شرط شما با بهترین قیمت محاسبه خواهد شد.

داچینگ در سیستم پیش‌بینی فوتبال

زمانی که به پیش بینی فوتبال می‌پردازیم، تنها سه نتیجه ممکن برای پیش‌بینی معمول برنده بازی وجود دارد. برد تیم میزبان یا تیم مهمان و مساوی. در برخی موارد، شما تنها قادر به پوشش دو نتیجه هستید. البته داشتن ۶۶٪ احتمال برنده شدن در پیش‌بینی نتیجه بازی بسیار بالاتر از ۳۳٪ است، بنابراین هر زمان که امکان دارد می‌توانید از یک سیستم داچینگ اصولی برای برنده شدن در پیش‌بینی نتیجه بازی استفاده کنید.

بااین‌حال، راه‌های دیگری برای استفاده از داچینگ در فوتبال وجود دارد. می‌توانید آن را با بازارهای مختلف پیش‌بینی ترکیب کنید، مانند پیش‌بینی بر روی نتیجه درست.

بی‌تردید کارآمدترین راه استفاده از استراتژی داچینگ نتیجه درست در فوتبال است، پیداکردن دو تیمی که در دفاع عالی عمل می‌کنند؛ اما در حمله زهردار نیستند. در این سناریو، می‌توانید چهار شرط مختلف بگذارید و نتیجه‌های ۰:۰، ۱:۰، ۰:۱ و ۱:۱ را پیش‌بینی کنید.

علاوه بر این، اگر یک تیم به‌شدت قوی‌تر از تیم دیگر باشد، می‌توانید داچینگ را با بازار نتیجه درست و هر دو تیم گل می‌زنند ترکیب کنید. در این صورت، بر روی نتیجه ۱:۰، ۲:۰ و ۳:۰ برای تیم موردعلاقه شرط گذاشته و همچنین BTTS را هم پیش‌بینی کنید.

استراتژی دانچینگ تنیس

سیستم داچینگ در تنیس

ازآنجاکه می‌توانید تنها بر روی دو بازیکن در تنیس شرط ببندید، پیداکردن شرط‌هایی که داچینگ در آن قابل‌اجرا است نسبت به سایر ورزش‌ها به طور قابل‌ملاحظه‌ای دشوارتر خواهد بود. البته، سیستم‌های داچینگ قابل‌تبدیل هستند و معمولاً می‌توانند در ورزش‌های مختلف مورداستفاده قرار گیرند. به همین دلیل می‌توانید همیشه سعی کنید بازار پیش‌بینی مناسبی برای تنیس پیدا کنید که داچینگ در آن قابل‌اجرا باشد.

اگر مصمم به استفاده از داچینگ در پیش بینی تنیس هستید، یک استراتژی که می‌توانید استفاده کنید، ترکیب داچینگ با پیش‌بینی برنده کلی است. برای اجرای این استراتژی، دو یا چند بازیکن را انتخاب کنید که فکر می‌کنید تمام مسابقه را برنده خواهند شد، مقداری که باید شرط ببندید را با یک ماشین‌حساب آنلاین محاسبه کنید و شرط‌های خود را بگذارید.

خلاصه و نتیجه‌گیری

داچینگ یکی از بهترین استراتژی‌هایی است که می‌توانید در پیش‌بینی‌های خود از آن استفاده کنید، به‌ویژه اگر هنوز تازه‌کار هستید. از آنجایی‌ که شما شرط خود را تقسیم کرده و بر روی چندین نتیجه مختلف شرط می‌بندید، شانس برنده شدن در شرط خود را به‌شدت افزایش می‌دهید. اگرچه این به معنای تعیین سود کمتر نسبت به گذاشتن تمام سرمایه در یک نتیجه واحد است، داچینگ به کاهش ضررهای شما کمک خواهد کرد و به‌عنوان یک استراتژی بلندمدت عالی شناخته می‌شود.

ما برخی از بهترین استراتژی‌های داچینگ را با جزئیات کاملی که می‌توانید در پیش‌بینی در ورزش‌های مختلف استفاده کنید، پوشش داده‌ایم. بااین‌حال، ما به شما نشان داده‌ایم که اغلب می‌توانید داچینگ را با انواع مختلفی از شرط‌ها ترکیب کنید. به همین دلیل نباید از کشف بازارهای جدید و یافتن نوع جدیدی از شرط‌ها و ترکیب آن با داچینگ بترسید.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید