جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
مدیریت بانکرول در پیش بینی ورزشی

راهنمای تخصصی مدیریت استراتژی بانکرول در پیش بینی ورزشی

یکی از اصول اساسی مدیریت سرمایه، ارزیابی ریسک و یادگیری پیش‌بینی هوشمند است تا احتمال موفقیت شما افزایش یابد.

فقط به این دلیل که شما یک تحلیل‌گر خوب هستید، به این معنا نیست که مطمئناً یک پیش‌بینی‌کننده ورزشی برنده هستید. وقتی به مسائل مربوط به پیروزی در پیش‌بینی‌های ورزشی می‌پردازیم، عوامل زیادی علاوه بر انتخاب برندگان وجود دارند.

یکی از این عوامل، مدیریت سرمایه است که ممکن است مهم‌ترین عامل باشد که اغلب به شکل کافی به آن توجه نمی‌شود. به شخصه مدتی طول کشید تا به استراتژی‌های دقیق مدیریت سرمایه عمل کنم، اما این موضوع برای من به‌ عنوان یک پیش‌بینی‌کننده ورزشی، منجر به سود زیادی شده است.

هیچ فردی مثل دیگران نیست و این قوانین ممکن است برای همه اعمال نشوند، اما نکاتی که در ادامه مطلب از بت فوروارد به آن می‌پردازیم بسیار مهم هستند و هر پیش‌بینی‌کننده ورزشی باید از آن‌ها آگاه باشد. با ما همراه باشید.

توضیح واحدهای پیش‌بینی ورزشی

قبل از آغاز، ما باید واحدها را درک کنیم. در شرط‌بندی‌های ورزشی، واحدها یک اندازه‌گیری استاندارد هستند که برای تعیین اندازه شرط نسبت به سرمایه شما استفاده می‌شوند و معمولاً یک درصد یا مقدار خاصی از کل سرمایه است که یک پیش‌بینی‌کننده ورزشی با ریسک روی آن به پیش‌بینی می‌پردازد.

با استفاده از واحدها، پیش‌بینی‌کنندگان می‌توانند ریسک خود را به‌صورت مؤثر مدیریت کرده و به روشی دقیق در پیش‌بینی‌ها عمل کنند. به‌عنوان‌مثال، با سرمایه ۱۰۰۰ دلار و اندازه واحد ۲٪، هر واحد معادل ۲۰ دلار است. سپس پیش‌بینی‌کنندگان می‌توانند تعداد واحدهای شرط خود را براساس اعتماد خود به یک شرط خاص و شرایطی که توسط سایت ورزشی ارائه می‌شود، تنظیم کنند.

مدیریت بانکرول

درک مدیریت استراتژی بانکرول

سرمایه شما پولی است که در حساب پیش‌بینی شما قرار دارد. این سرمایه، ابزار قدرت شماست و بدون آن، فرصت پیش‌بینی را ندارید.

تعیین دقیق سرمایه اولیه یا واریزهایتان علم دقیقی ندارد؛ اما یک مورد قطعی وجود دارد: نباید شخصی باشید که تمام سرمایه خود را در یک پیش‌بینی به امید افزایش سرمایه خود می‌گذارید. این یک استراتژی سودآور نیست و عادت‌های بد پیش‌بینی را تشکیل می‌دهد.

سرمایه شما باید اندازه‌گیری داشته باشد که به شما امکان پیش‌بینی در طولانی‌مدت را بدهد و تعیین کند که چقدر در هر بازی پیش‌بینی کنید. برخی از پیش‌بینی‌کنندگان ممکن است تمایل داشته باشند که ۱٪ از سرمایه خود را در هر شرط بگذارند، اما من می‌دانم که پیروی از این استراتژی بسیار سخت است. یک سرمایه ۵۰۰ دلاری می‌تواند بازی‌های ۲۵ دلاری را پشتیبانی کند که نرخ ۵٪ در هر پیش‌بینی است. این ممکن است بسته به حجم پیش‌بینی‌هایتان، شما را از آغاز تا پایان فصل تحت تأثیر قرار دهد.

اگر به سناریوی ۵۰۰ دلاری/۲۵ دلار نگاه کنیم، ۲۵ دلار برای ما اندازه واحد است  یا مقدار شرط معمول ما. این یک اصطلاح مهم است، زیرا ما از آن برای ارزیابی برد/زیان خود استفاده می‌کنیم.

می‌توانید با مبلغی بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ دلار به‌عنوان سرمایه اولیه شروع کنید، اما این می‌تواند در صورت لزوم تغییر یابد. مهم‌ترین موضوع این است که در محدودیت‌های مالی خود پیش‌بینی کنید و سرمایه‌ای را درگیر  نکنید که نمی‌توانید آن را از دست بدهید. وقتی متوجه می‌شوید که اندازه شرط‌هایتان را افزایش می‌دهید و سرمایه شما افزایش نمی‌یابد، از کاری که انجام می‌دهید دست بکشید و به استراتژی خود بازگردید.

این استراتژی باید شامل ردیابی بازی‌های شما نیز شود تا بتوانید مشاهده کنید کجا بهترین بردهایتان به‌دست‌آمده است. ابزارهایی را برای انجام شرط‌های بهتر و باارزش‌تر در پیش‌بینی‌هایتان پیدا کنید و مدیریت ریسک داشته باشید.

ردیابی و بازدهی (ROI)

بهترین نشانگر موفقیت در پیش‌بینی، بازدهی سرمایه شما یا ROI است. زیرا پیش‌بینی‌کنندگان با مقادیر مختلف و در حجم‌ها و شرایط مختلف شرط می‌بندند و در ضریب‌های مختلف، درصد برد آن را در نظر نمی‌گیرند.

بااین‌حال، ROI بهترین راه موفقیت است و اندازه‌گیری می‌کند چقدر سود در مقابل شرط خود دریافت می‌کنید.

ROI = (سود / مقدار شرط) × ۱۰۰

هر بازدهی مثبت در پیش‌بینی‌های ورزشی خوب است و پیش‌بینی‌کنندگان حرفه‌ای در بازه ۵-۷٪ جای می‌گیرند. این زندگی جذابی نیست که پاداش‌های ۵٪ را به دست آورید، اما اگر فکر می‌کنید که می‌توانید بازده ۱۵٪ یا بیشتری داشته باشید، باید واقعیت را در نظر بگیرید. اگر همه بازی‌هایتان را ردیابی می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که نتیجه‌هایتان را با معیار بازدهی اندازه‌گیری کنید.

یک شرط احساسی می‌تواند هفته‌ها برد و سود را از بین ببرد و به بازدهی مثبت شما آسیب بزند. در پیش‌بینی‌هایتان روباتیک باقی بمانید، باخت‌های خود را تعقیب نکنید و تمایل نداشته باشید که بر روی واحدهای بزرگ‌تر پیش‌بینی کنید. کافی است که سودآور باشید، از تصمیمات بی‌دلیل عاطفی که کار شما را سخت می‌کند، پرهیز کنید.

استراتژی بانکرول

تکنیک‌های مدیریت سرمایه

پیش‌بینی‌کردن با یک واحد در هر شرط به نظر آسان است، اما با ضرایب متغیر، این مسئله به‌اندازه‌ای ساده نیست. من ترجیح می‌دهم یک نوع از پیش‌بینی یکنواخت (flat betting) را انجام دهم. معمولاً یک واحد را بر روی شرط‌های با ضرایب ۲ یا بالاتر می‌زنم، و برای هر ضریب زیر این مقدار، مقداری را شرط می‌بندم که یک واحد را برنده شوم.

به‌عنوان‌مثال، اگر بهترین ضریب موجود ۲.۲۵ بود و اندازه واحد من ۱۰۰ دلار بود، من ۱۰۰ دلار شرط می‌زدم تا ۱۲۵ دلار برنده شوم. اگر ضریب ۱.۹ بود، من ۱۱۰ دلار شرط می‌زدم تا ۱۰۰ دلار برنده شوم. در این روش، شما همیشه حداقل یک واحد در هر شرط برنده می‌شوید.

شرط‌بندی یکنواخت به معنای پیش‌بینی به مقدار یکسان در هر بازی است و به افراد این امکان را می‌دهد تا با سایز شرط‌هایی که از ۱-۵٪ از سرمایه‌شان تشکیل شده، مدت طولانی‌تری را با سرمایه‌شان داشته باشند.

تکنیک‌ها و سیستم‌های پیش‌بینی دیگری نیز وجود دارد. هر چه بیشتر در این فضا باشید، برخی از آنها به نظر بی‌ربط می‌آیند.

در نهایت، پیش‌بینی‌کنندگان باید یک سیستم پیدا کنند که برای آنها کار کند و به ثبات آن‌ها در دنیای پیش‌بینی کمک کند.

حذف عواطف از بازی

دنبال‌کردن یک سیستم اهمیت دارد، اما همچنین اهمیت دارد که پیش‌بینی‌کنندگان پس از بردهای بزرگ یا زیان‌های فراوان چه اقداماتی انجام می‌دهند.

من گاهی اوقات خودم متوجه می‌شوم که پس از یک برد بزرگ، پیش‌بینی‌های بیشتری را انجام می‌دهم. وقتی حساب پول‌دار است، آسان است که بر روی چیزهایی پیش‌بینی کنید که به طور معمول به آن‌ها فکر نمی‌کنید. از این عادت بد آگاه باشید چرا که می‌تواند برخی از بردهای خوب شما را از بین ببرد.

از طرف دیگر، به باخت و واکنش‌های افراطی به شرط‌های بازنده عادت نکنید. اگر به مدت طولانی مشغول به پیش‌بینی هستید، لیست باخت‌های شما به نظر می‌آید که نامتناهی باشد. گاهی اوقات این اتفاق به علت تغییرات تصادفی و گاهی اوقات به دلیل قرارگرفتن در سمت اشتباه اتفاق می‌افتد. ارزیابی کنید که کدام یک از این دو است.

اگر شما پوکر بازی کرده‌اید، مانند بسیاری از افراد، وقتی تیلت می‌روید که یک اصطلاح بسیار رایج است و باید به‌خاطر داشته باشید. باخت یک‌دست تفکر متفاوتی ایجاد می‌کند که ممکن است شما را از مسیر برد خارج کند. کنترل عواطف خود و پرهیز از پیش‌بینی سریع یکی از مهارت‌های ارزشمندی است که افراد باید داشته باشند.

بانکرول

ارزیابی عملکرد و بازی‌ها

بدون ردیابی بازی‌ها و نتایج، هیچگاه درک واقعی از نقاط قوت و ضعف خود در انتخاب‌هایتان نخواهید داشت. ردیابی بازی‌های می‌تواند همچنین نشان دهد که تجارب شما اشتباه است و این کار سختی است و گاهی مانع ایجاد بازدهی مثبت می‌شود.

تعداد زیادی از وب‌سایت‌های ردیابی شخص ثالث وجود دارند که به پیش‌بینی‌کنندگان کمک بزرگی می‌کنند، اما من ترجیح می‌دهم از اکسل استفاده کنم چرا که داشتن تمام بازی‌های خود را به یک وب‌سایت دیگر کار آسانی نیست به‌ویژه برای پیش‌بینی‌کنندگانی با حجم شرط‌های زیاد.

من دریافتم که بهتر است ابتدای صبح، ارزیابی عملکرد، اولین چیزی باشد که انجام می‌دهم. این به من کمک می‌کند که پس از پایان رویدادها، شرط را ارزیابی کرده و ارزیابی کنم که دستیابی به نتیجه موفق یا ناموفق در کجا و چگونه بوده است.

بدون ردیابی، امکان ارزیابی دقیق بازی‌های شما وجود ندارد. بدون ارزیابی مناسب، عادت‌های بد می‌توانند اضافه شده و بازگشت به یک استراتژی سودآورتر غیرممکن می‌شود.

ارزیابی همه چیز درباره یادگیری و تنظیم است. بدون آن، سایت‌ها و پلتفرم‌های پیش‌بینی خوشحال خواهند شد که تمام شرط‌های شما را بپذیرند.

نتیجه‌گیری

سرمایه شما زندگی شماست؛ از آن مراقبت کنید. یک سیستم پیش‌بینی پیدا کنید که برای شما کار می‌کند و به آن پایبند باشید. هر چه منظم‌تر در شیوه پیش‌بینی خود باشید و احساسات و تعصبات را از آن حذف کنید، بهتر عمل می‌کنید.

تمام بازی‌ها، واریزها و برداشت‌های خود را رصد کنید و دریابید که نقاط قوت شما در تجزیه‌وتحلیل کدام مسابقات است. این ممکن است منجر به پیداکردن مزیت‌های بهتری شود که می‌تواند به شرط‌های بزرگ‌تر و شرایط باارزش‌تر منجر شود.

یاد بگیرید، سازگاری پیدا کنید، تنظیم کنید، و به اصول مدیریت سرمایه پایبند باشید. انتخاب برنده‌ها تنها نقطه پایانی برای تبدیل‌شدن به یک پیش‌بینی‌کننده موفق در ورزش نیست. نحوه مدیریت پول شما تعیین‌کننده بازدهی مثبت شما است.

سؤالات متداول

سرمایه پیش‌بینی چیست؟

سرمایه پیش‌بینی، مجموع مقدار پولی است که یک پیش‌بینی‌کننده به طور خاص برای پیش‌بینی اختصاص داده است. این به‌عنوان سرمایه پیش‌بینی عمل می‌کند و برای تعیین اندازه شرط‌ها و مدیریت ریسک در طول فرایند پیش‌بینی استفاده می‌شود.

چه چیزی به‌عنوان بازگشت سرمایه (ROI) قابل‌قبول در پیش‌بینی ورزشی محسوب می‌شود؟

یک بازدهی سرمایه‌گذاری موفق (ROI) در پیش‌بینی ورزشی بستگی به اهداف و استراتژی‌های شخصی افراد دارد. بااین‌حال، یک معیار مشترک برای یک ROI موفق تقریباً ۵٪ سالانه بر روی حدود ۳,۰۰۰ شرط است.

با چه مقدار از سرمایه‌ام باید پیش‌بینی کنم؟

توصیه برای مبتدیان این است که به‌اندازه ۱% تا ۲% از سرمایه خود را درگیر کنند. افراد دیگر می‌توانند با شرط‌های معادل ۱% تا ۳% از سرمایه خود آزمایش کنند.

آیا باید پیش‌بینی ورزشی را در مدیریت سرمایه نظارت کنم؟

بله نظارت بر پیش‌بینی‌های ورزشی بسیار مهم است. بازی‌هایی که انتخاب می‌کنید، بازی‌هایی که برنده می‌شوید و بازی‌هایی که می‌بازید را بررسی کنید. می‌توانید این کار را با استفاده از یک جدول انجام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید