جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهنمای پیش بینی بازی آرسنال و لیورپول در جام حذفی انگلیس

آرسنال و لیورپول یکشنبه هفدهم دی در چارچوب بازی‌های دور حذفی فصل ۲۴-۲۰۲۳  جام حذفی انگلیس به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی آرسنال و لیورپول. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

اطلاعات بازی آرسنال و لیورپول

تاریخ و ساعت برگزاری: ۷ ژانویه ۲۰۲۴، ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

رقابت: جام حذفی انگلیس

مکان برگزاری: ورزشگاه امارات

آرتتا و کلوپ

بررسی وضعیت تیم‌های آرسنال و لیورپول

ماهیت شلوغ لیگ برتر انگلیس امسال به‌گونه‌ای است که آرسنال در کریسمس صدرنشین بود، اما اکنون خود را در رتبه چهارم می‌بیند و ممکن است با دیدار لیورپول در دور سوم جام حذفی، چندان پیشرفتی نداشته باشند. درحالی‌که توپچی‌ها در سال ۲۰۲۰ چهاردهمین قهرمانی را در این رقابت ها به دست آوردند، این تنها جام آن ها در هفت فصل گذشته بوده است.

تیم میکل آرتتا در این فصل در امارات قدرتمند بوده است، اما آنها اولین باخت خانگی خود را در این رقابت مقابل وستهام، رقیب لندنی، آخرین باری که به میدان رفتند، متحمل شدند.

آنها این عملکرد را با باخت ۲-۱ در یکی دیگر از بازی‌های پایتخت مقابل فولام دنبال کردند، بنابراین آرتتا، تیمش نیاز دارد تا اگر نمی‌خواهد مانند فصل گذشته از رقابت قهرمانی خارج شود، به مسیر خود بازگردد و این می تواند در برابر تیم لیورپولی که فاصله سه امتیازی در صدر را ایجاد کرده است، دشوار باشد.

ارزیابی اینکه این دو تیم چقدر روی جام حذفی این فصل تأکید خواهند کرد دشوار است، اما این مسابقه همچنان باید به‌شدت مورد رقابت باشد، درست مانند تساوی ۱-۱ اخیر در لیگ در آنفیلد.

شاگردان یورگن کلوپ از آن زمان تاکنون موفق به کسب ۶ گل در برابر برنلی و نیوکاسل شده‌اند و حتی بدون صلاح که در جام ملت‌های آفریقا حضور دارد، همچنان می‌توانند به اندازه کافی در خط حمله به دفاع توپچی‌ها آسیب بزنند. لیورپول در ۹ بازی از ۱۳ بازی اخیر خارج از خانه حداقل دو گل زده است و تنها باخت آنها در لیگ در این فصل به بازی با تاتنهام باز می گردد که در اواخر بازی گل به خودی دریافت کردند در حالی که بازی را تنها با ۹ بازیکن به پایان رساندند.

غیبت صلاح به این معنی است که شخص دیگری باید در زمینه گلزنی پیش برود و این می‌تواند زمانی برای درخشش داروین نونز باشد. مهاجم اروگوئه‌ای در هفته‌های اخیر سریع‌تر به نظر می‌رسد و به نظر ما شرط خوبی برای گلزنی او در این بازی است، درست مانند آخرین بازی خارج از خانه قرمزها مقابل برنلی.

 مصدومیت‌های دو تیم آرسنال و لیورپول

فابیو ویرا، الکساندر زینچنکو و یورین تیمبر برای میکل آرتتا، بازیکن آرسنال شرکت نخواهند کرد.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول باید با تعدادی از بازیکنانی که در دسترس نیستند مبارزه کند. استفان باجستیک، اندرو رابرتسون، بن دواک، کنستانتینوس تسیمیکاس، دومینیک زوبوسلای و جوئل ماتیپ در این بازی حضور ندارند.

بازی‌های رودررو دو تیم آرسنال و لیورپول

بررسی دیدارهای قبلی آنها که به تاریخ ۱۳/۰۱/۲۰۲۲ بازمی‌گردد نشان می‌دهد که آرسنال در ۱ مورد از آنها و لیورپول در دو بازی پیروز شده‌اند و تعداد تساوی‌ها نیز ۳ بازی بوده است.

در مجموع، ۱۵ گل بین آنها در این بازی ها ثبت شد که ۶ گل از توپچی ها و ۹ گل توسط قرمزها به ثمر رسید. میانگین گل در هر بازی ۲.۵ بوده است.

نکات مهم بازی آرسنال و لیورپول در جام حذفی انگلیس

  • آرسنال در چهار بازی از پنج بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها اولین گل را به ثمر رسانده است.
  • در ۹ بازی از ۱۰ بازی خانگی، آرسنال گل افتتاحیه را به ثمر رسانده است.
  • لیورپول در سه بازی از پنج بازی اخیر خارج از خانه خود در تمامی رقابت‌ها اولین گل را دریافت کرده است.
  • لیورپول در سه دیدار اخیر خود با آرسنال اولین گل را دریافت کرده است.

پیش‌بینی ما از بازی آرسنال و لیورپول در جام حذفی انگلیس

آرسنال در این فصل ثابت کرده است که شروع‌کننده خوبی دربازی‌های خانگی خود است. به دنبال اثبات یک نکته در اینجا، ما انتظار داریم که آنها به سمت یک هدف اولیه بروند. آنها این کار را در سه دیدار اخیر با لیورپول انجام داده‌اند. لیورپول در تعدادی از بازی‌های اخیر خارج از خانه خود اولین گل را دریافت کرده است و ما در اینجا روی همان پیش‌بینی خواهیم کرد. پیش‌بینی ما برای آرسنال و لیورپول این است که آرسنال اول گل بزند.

دیدگاه خود را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار سایت بت فوروارد می توانید عضو خبرنامه ما شوید